Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Спостереження колег за «науковою діяльністю» в окупованому Криму дає цікаві результати

Borys Babin
Спостереження колег за «науковою діяльністю» в окупованому Криму дає цікаві результати. Зокрема скоро у «Кримському федеральному університеті» відбудеться захист кандидатської пані Наталії Демешко, 27-річної уродженки Севастополя. Темою роботи визначене, не більше не менше, «Міжнародно-політичну протидію інтеграції кримських татар у геополітичний простір Росії». Науковим керівником цієї праці є також севастополець, доктор Олександр Ірхін, що до окупації багато років працював у Таврійському національному університеті, кандидатську та докторську захищав у інститутах НАН України.
Ця дисертація не є випадковою, зважаючи на персоналію та напрям багаторічних досліджень пана Ірхіна, належність обох науковців до підконтрольного спецслужбам окупантів «Севастопольського представництва Російської асоціації політичної науки». Відверто кажучи у дисертації вбачається відносно серйозне відношення авторів тексту до поставленої мети, у вимірі оброблених джерел, розрахунків медіа контенту тощо. Отже ця робота очевидно писалася не для «диплому на стіні», а на виконання відповідних поставлених перед авторами завдань «наукового забезпечення» роботи окупаційної влади. Тому залишати її без уваги не можна.
Стислий зміст роботи можна переказати у одній фразі «Захід використовує кримських татар щоб послабити Росію, із цим слід боротися». Примітно що автори геть не прикриваються фіговим листиком «інтернаціоналізму» та «щасливих народів Криму», а пишуть прямо, як це від них очікують замовники. Думаю що у радянські часи подібні твори, генеровані кадровим складом спецслужб, були обмеженими у доступі, а наразі цинізм, за яким такі самі «наукові дослідження» окупанти роблять публічно, дещо вражає.
Зокрема у роботі Демешко прямо пишеться, що дисертація має вирішити завдання «дослідження російських технологій інтеграції кримських татар» та «удосконалення системи інтеграції кримських татар в геополітичний простір Росії». У роботі автори змушені визнати, що «Росія не вперше стикається з проблемою інтеграції Криму» та пропонують «висновки», які насправді є публікацією тез справжньої політики РФ щодо кримськотатарського народу.
Зокрема прямо пишеться, що слід «розширити роботу засобів масової інформації з кримськотатарської проблематики з російською інтерпретацією поточних подій», бо підконтрольних агресору «Міллет» та «Ветан» недостатньо, тому «слід збільшувати кількість подібних засобів» та «підвищити професійний рівень трансльованого контенту», адже виявляється «з території України функціонує значна кількість ресурсів». Характеризуючи геноцид кримських татар як …«переселення» автори пропонують «звертатися до нових символів спільної історії Росії і кримських татар», пропагувати «символічні історичні події, які дають позитивні приклади спільної історії Росії і кримських татар», хоча із очевидних причин жодного практичного прикладу таких подій у роботі привести не змогли. Їх вигадування мабуть стане темою дисертації ще одного старшого лейтенанта відповідної російської структури…
Але «ключовим елементом в нейтралізації механізмів міжнародно-політичної протидії інтеграції кримських татар в геополітичний простір Росії» дисертація визначає «формування авторитетної проросійської кримськотатарської еліти». Автори з сумом визнають що цей процес є «довгим та доволі складним», а також констатують нинішні переваги меджлісу як каналу комунікації «кримських татар з міжнародним співтовариством, через міжнародні організації, ЗМІ, взаємодії з кримськотатарською діаспорою Туреччини, США і європейських держав». Отже «дякуючи» авторам дисертації за визнання певних успіхів кримськотатарського народу у боротьбі проти окупації слід констатувати головне.
РФ наразі не переховує ані мету ані механізми асиміляції кримських татар, чого публічно не робив навіть СРСР. Також підконтрольні РФ структури наразі відкрито пишуть про кримських татар у цілому як про «знаряддя послаблення Росії Заходом». Що ж нам слід робити з цього невідкладні висновки.
А ось нові зірочки на плечі ані аспірант Демешко ані доцент Ішхін за цей захист, боюся не отримають. Бо у пункті 5 висновків дисертації (с. 191) ними був допущений жахливий ідеологічний ляп. Там зокрема вірно вказане мабуть єдину авторську думку, з якої варто цілком погодитися: «з 2014 року міжнародне співтовариство приділяє особливу увагу відновленню територіальної цілісності України, положення кримських татар в Криму, захисту прав кримськотатарського народу, відновленню діяльності меджлісу ... як представницького органу кримських татар на півострові».
Аккуратнєє нада работать, товаріщі. Вєдь літь воду на мєльніцу вражєской пропаганди нєдопустімо…))))
======
Borys Babin
Трохи цікавого про російську професуру.
Декан юридичного факультету московської Вищої школи економіки, заслужений юрист Російської Федерації Євген Салигін через кримські "суди" змусив євпаторійського інваліда Дмитра Павлова розібрати пандус до власної квартири.
Адже саме над нею собі житло після окупації придбав вказаний московський доцент. Не для проживання, а щоб раз на рік приїхати відпочити на "добронабутому півострові".
Декану Салигіну (та це його офіційна позиція у справі, задоволена "судом") заважав дихати кримським повітрям пил з даху оселі інваліда. Також Салигін дуже нервував, що через цю прибудову до його євпаторійської квартири взимку можуть прокрастися "місцеві мешканці-негідники".
Євпаторієць Павлов є колясочником, що багато років боровся із церебральним параличем, став відомим та видатним спортсменом. До окупації за допомоги Державного бюджету України (програма "Доступне житло") Павлов зміг придбати собі цю оселю. Навіть окупаційна влада, до втручання Салигіна, цілком "офіційно" дозволила Павлову мати пандус до власної квартири.
Історія є настільки дикою, що зумовила не лише мітинг кримських інвалідів на підтримку Дмитра, але й навіть моралізаторські публікації в тамтешній пресі. Безрезультатно.
Деталі цієї справи, що настільки яскраве свідчить про справжнє ставлення росіян, усіх цих салигіних, до мешканців Криму, пил від яких заважає колонізаторам дихати, у посиланні - https://arc.construction/5184?lang=uk.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2636203.html.
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

 • Diana Makarova · Я розкажу вам про урок.

  Урок, який дали дві маленьких дівчинки майже шістидесятирічній жінці, що годиться їм в бабусі. ... дівчатка ці прийшли до Ф.О.Н.Д.у разом з батьками.…

 • Вірте абсолютно, країні так потрібна наша віра

  Diana Makarova Ми і самі не віримо ще достеменно у наші перемоги, правда? Надто жорстоким був удар, надто малими ми самі собі здавались порівняно з…

 • Andrii Klymenko · Важливе уточнення!

  Вчора багато ЗМІ опублікували повідомлення на тему "Росія продовжує експортувати нафту в ЄС через порти попри санкції". Це неправда. Ніяких санкцій…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments