Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · ЩЕ РАЗ ПРО БУЛІНГ

Волонтерство - це великий пласт, люди.
Волонтерство - це окрема країна, де є своя тіньова партія більшості і своя тіньова опозиція. Там лише уряду немає, у Країні Волонтерства, але у цьому і чарівність. Бо численні спроби вишикувати волонтерство і вистроїти його до вертикалі зазнали краху і зазнали глузливих насмішок від жителів Країни Волонтерства. Волонтери - вільні люди своєї країни. Начальства над собою не потерплять.
На цьому красива картинка закінчується і починаються мрачні уточнення.
Вже давно кожен крупний волонтер:
- має радників та кураторів, і ці куратори й радники дуже різноманітні, від представників певних служб до представників тієї чи іншої партії
Вже давно кожен волонтер:
- не має звички встрявати у так звані інтернетні срачі, причина тут одна, "а нам тоді грошей ніхто не дасть"
Тобто, вільні люди волонтери так і лишаються вільними й непідкореними, але з певними оглядками й уточненнями.
Але є таке одне, в чому згоджується більшість волонтерів, є це одне, у чому волонтерство має певну потребу, і потреба ця з кожним роком збільшується.
Це - суд совісті.
Суд честі.
Суд чистоти волонтерського середовища.
Чому він так потрібен?
Тут дві причини.
1. За роки війни проявилось надто багато аферистів, затесаних до волонтерства України
2. Люди, наші донатори, не можуть з нальоту визначитись, хто є аферистом, а хто реальною працюючою одиницею, і тому судять ВСІХ волонтерів по комусь ОДНОМУ. Тобто, підводять спільний знаменник на кшталт - "та всі вони однакові, ті волонтери!"
Такі спонтанні суди честі іноді виникають у волонтерському середовищі. Так ми разом колись вирахували аферистку Юлію Овечкіну, яка пограбувала сім'ю загиблої військової на сильну суму грошей (грошей, достатніх на покупку будинку). Результатом була кримінальна справа, Овечкіну примусили віддати гроші потерпілим.
Так ми разом одного разу вирахували й перевірили всі "подвиги" Вікторії Мірошниченко. Результатом не стало геть нічого, крім того, що багато донаторів зрозуміли нарешті, на які потреби вони віддавали свої гроші (коротко - на "вкусний віскарик" для Вікусі, це цитата з її ж текстів)
Так ми разом одного разу зрозуміли щось про діяльність Анни Домбровської, російської волонтерки, яка чомусь дуже любить приїздити безпосередньо на українські позиції та робити зйомку прихованою камерою. Результатом не стало геть нічого, крім дзвінків від контррозвідки типу "Ай-яй-яй, ми цим займемось, звичайно, ну, конєшно..."
Але в будь-якому разі інформація накопичується, розумні люди висновки роблять. Особливо коли такі розслідування забезпечуються скрінами, документами, свідченнями в інтернеті.
І знаєте, скажу чесно - такий спонтанний суд честі, це діло страшне. Не дай боже комусь з нас стати під таким судом. Бо, звичайно, в нас є свої бульбашки прибічників, і ми завжди знайдемо тих, хто виступить на наш захист - але загалом-то, після свідчень величезної кількості волонтерів, яких поважає країна - твоя честь зіпсована. Так зіпсовано честь Мірошниченко, Овечкіної, Домбровської (цікаво, а вона в них була?)
Це щодо розслідувань. Щодо серйозної колективної роботи величезної кількості волонтерів та військових.
Але ж буває й зовсім інше.
ТРАВЛЯ
Травля (булінг) включається тоді, коли людина тобі неприємна, людина завадила тобі в чомусь, а закинути людині нічого. Нема документів, скрінів, свідчень, які б свідчили про непорядність людини. Нема розслідування діяльності, а вкусити людину хочеться.
Тоді й включається волонтерська травля.
Виділю окремо - я ніколи не бачила, щоб серйозні волонтери, яких поважає країна й поважає волонтерське середовище, організовували таку травлю.
Таке зазвичай відбувається серед базарного проволонтерства.
Серед тих, хто не пішов далі оцього:
- А в неї цицьки більші, ніж в мене!
- Та я на колчаковських фронтах, а вона!..
Люди люблять брати участь в травлі. Людям скучно в наших інтернетах, і люди мимоволі втягуються в подібні скандали - і ось вже летять сортири і гівно по кочкам.
І це капець для волонтерства. Тому що - див. друге правило:
2. Люди, наші донатори, не можуть з нальоту визначитись, хто є аферистом, а хто реальною працюючою одиницею, і тому судять ВСІХ волонтерів по комусь ОДНОМУ. Тобто, підводять спільний знаменник на кшталт - "та всі вони однакові, ті волонтери!"
Людина, яка хоче допомогти нашому війську через когось з волонтерів, влізши в подібний срач, махне рукою й скаже:
- Та ну їх нафіг, вони там орденами міряються. І хто в якому танку горів. Нам нема часу й бажання в цьому розбиратись.
І вони будуть правими.
Натомість розслідування діяльності про волонтерів від волонтерів - корисна справа. Я зберігаю текстові подяки від донаторів саме за це. За виявлення серед нас шахраїв. Люди мусять знати таку правду.
Повернемось до булінгу.
Саме зараз йде злет чергового сортиру.
Саме зараз волонтери (?) вирішили взяти на зуб одну з нас.
Для чого?
А просто так. Для срачу.
Маруся Звіробій і та ж сама Вікторія Мірошниченко навіщось ведуть зараз атаку на Лили Сова
Десь на їх сторінках зараз поливається гівном Ліля. Несеться перелік танків, в яких горіли Маруся і Вікуся. Ведеться замір цицьок.
Срач заради срачу. Гівно заради гівна. Жодного конструктиву, жодної обгрунтованої документально претензії. Просто - "а вона нам не нравицця"
Лили Сова - персона різка. Вона легко й просто пошле в певному напрямку опонента, вона забанить і не поморщиться, вона не дипломат, господь з вами.
Але тут таке діло, братця. Ця людина дійсно зробила свого часу чимало для фронту, для нашої перемоги. Ганяти волонтерський вантаж з окупованого Донецька на українські позиції, вантаж з прицілами, картами, з усім тим, за що добре як ростріляють на місці. А гірше, коли заберуть на підвал, на катування. Це не кожен може зробити. Тут треба мати здорову чокнутість і відчайдушність. Ліля це робила.
Коригувати вогонь української артилерії, перебуваючи в окупованому Донецьку - влітку 14-го року багато людей йшли на це, і потім їх ставало все менше й менше. Долю деяких з них ми знаємо, інші пропали безвісти, і дай бог, щоб колись ми згадали їхні імена й знайшли їх понівечені тіла. Ліля коригувала цей вогонь.
Втратити все, що мала, втікати з Донецька, коли тебе вже викрили, вивезти звідти маму - і знайти сили розпочати життя заново. Тут треба мати певні сили.
Якою б не була різкою й недоговорною така людина - ніхто не має права поливати її гівном.
Є претензії? Обгрунтовані? Маєш свідків нечистоплотності й непорядності? - виклади з документами й свідченнями.
Приклад - документальне розслідування діяльності Вікторії Мірошниченко https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/2119638108096879
Анни Домбровської
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3108860295841317
Як бачите - там колективні свідчення, там документальні підтвердження наших спільних запитань до Імяреків
Нема такого? Просто хочеться здійняти срач і облити гівном тих, хто на цій же війні спочатку? Просто хочеться обгавкати людину з нашого ж війська?
Навіщо?
Це й називається булінгом. Безсилою злобою, бездоказовими претензіями, які сповзають в базарну лайку. Лайку, яку спостерігають наші спільні читачі - і по цій лайці судять ПРО ВСЕ ВОЛОНТЕРСТВО
Мені боляче за Сову, але вона впорається.
Мені боляче за волонтерство. Ми дивимось на це й мовчимо. Нам так набридли подібні срачі. А хтось мовчить, бо "нам же грошей ніхто не дасть"
Мені боляче за військових, яких обливають таким же гівном, щойно виявляється, що вони не так проголосували, не те сказали, не туди подивились. Військових, серед яких є люди, що теж втратили все на цій війні.
Я виступаю не тільки й не стільки за Сову.
Я виступаю за доказовість. Маєш документальні свідчення непорядності? Не ховай, світи.
Маєш лише власну неприязнь і підключаєш всю свою бульбашку для колективного обгавкування людини? Не смій робити це щодо військових та волонтерів.
Валентина Леонидовна Олефиренко ви знайомі і з Марусею Звіробій, і з Вікторією Мірошниченко, і з Совою. Мені здається, що булінг треба припинити.
Yuliia Bartle ти дружиш з Марусею Звіробій. Можливо, треба звернути увагу на ці потоки необгрунтованої злості від Марусі (ми розуміємо, у всіх ПТСР) і якось спинити булінг колеги?
... ви не уявляєте, як нас лишилось мало - волонтерів, які реально працюють і допомагають армії. Нас лишилось так мало порівняно з першим роком війни, що у розмовах між собою ми взагалі намагаємось обходити цю тему.
Ми розгубили одне одного в Країні Волонтерів. Розгубили в смертях і хворобах, у втомі від роботи, у ПТСР, який в нас усіх, звичайно, на всю голову.
То що, будемо губити далі?
То й далі будемо обливати гівном - не тому що є якісь докази гівнявості, а просто тому що так хочеться.
Просто тому що - "вона мені не нравицця"
Лінків не даю.
Персонажів окреслила. Хто захоче - той сам знайде.
Хто хоче гівна - влізе в ті срачі і знову понесеться гіно по кочкам. А хто розумніший - все ж якось підкаже, можливо, базарним бабам від волонтерства, що іноді треба спинитись.
Що будь-яка претензія повинна бути обгрунтованою.
Інакше - заткнись і не заважай людям працювати.
Так?
Ні?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2638776.html.
Tags: ато, леді діана, майдан, подонки, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments