Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Альоні Шкрум Софії Мелеграно та іншим - про Конституційний Суд та подібне

Станислав Овчаренко
Альоні Шкрум Софії Мелеграно та іншим - про Конституційний Суд та подібне:
Природа речей чи об'єктивна логіка історії далеко не завжди рухається по юридичним рейкам. Не випадково розрізняють "диктатуру права" і "диктатуру закону". Хоча в англійській мові це звучить однаково. Але у нашому Відстаючому світі ми мусимо це розрізняти. right та law. У нас олігархічний устрій держави - тому УСІ нові і не дуже нові соціальні інститути будуть ПСУВАТИСЯ одразу після їх утворення чи "оновлення". Якщо кафедру китайської граматики заповнити кримінальними дрібними злочинцями - наука не запрацює. Якщо адекватні люди за своєю природою - навіть недосконалі соціальні інститути запрацюють - і швидко "вирівняються". У нас проблеми з фігурою "сукупного українця" - і цьому поки немає ради. У даному випадку історія з Конституційним судом мені НЕЦІКАВА - його роль може виконувати відділ Верховного Суду. Якщо вже так хочеться - нехай буде і Конституційний Суд - але через вольове політичне рішення - ПОВНА його люстрація і заміна складу на короткий строк. Такиф самий короткий строк має мати президент та Верховна Рада. Вибирати весь час - дорого, але дорожче - окаменіла олігархічна споруда, яка не піддається реформуванню. Повторюю ще раз тезу: мирного законного шляху повалення олігархічного ладу НІДЕ на пострадянському просторі НЕМАЄ. Гвинт державного управління страшенно заїржавів - тому вигвинтити неможливо в принципі. Притомним людям в Україні є лиша два виходи - я про них це написав. Режими Лукашенка та Путіна це яскраво підтверджують.
====
Serhiy Dibrov · РОЗКЛАД ЗРАД
Вангую, що наступною зрадонькою стане чергове і цілком очікуване скасування "листів щастя" та штрафів на власників траспортних засобів за порушення, що скоїли водії. За скаргою Мартиросяна Гагіка Міграновича, Копилової Надії Анатоліївни та Забари Альони Володимирівни.
Я попереджав про це кілька років тому, коли це не було мейнстримом. А скоро буде. І ще тоді я запропонував просте і цілком законне рішення, що виріше цю проблему.
Проте пройтися по грабельках — це ж свята річ.
Не перемикайтеся!
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2639879.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, дебіли, менты, порошенко, станіслав овчаренко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment