Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«клуб реформаторів»

Igor Lutsenko
Усім, хто цікавиться найновішою історією України і зокрема питанням, чому більшість реформ (наприклад, антикорупційна) з тріском провалилися, рекомендую послухати посла Канади в Україні у 2014-2019 роках Романа Ващука. Посилання на ворожий Фейсбуку Ютюб.
Якщо коротко, то було утворено закриту групу представників іноземних держав та інституцій на кшталт МВФ, котрі у напівтаємному режимі, без консультацій з широкими колами українських експертів і тим більше без інформування виборців, придумували «реформи», виділяли на них колосальні бюджети і успішно їх розпилювали.
Увесь процес був одностороннім – звідки шановні пани посли та їх колеги брали ідеї для «реформ», до сих пір для мене залишається таємницею.
Президента Порошенка, за зізнанням Ващука, це все реформаторство мало цікавило, «клуб реформаторів» працював напряму з близькими їм урядовцями; Ващук згадує «громадянське суспільство», котре, звісно, не є ніяким громадянським суспільством, а просто підприємцями-лобістами під виглядом некомерційних організацій.
(Про це пан посол Канади говорить кілька разів дуже відверто, навіть одного разу згадуючи, що це «громадянське суспільство» наймало цілі офіси працівників, чисто щоб ЗАПОВНЮВАТИ заявки на гранти. «Передали куті меду» - визнає Ващук, коментуючи обсяги іноземної допомоги Україні)
Екс-посол Ващук зізнається, що іноземну реформаторську групу більше цікавив захист різного роду маргіналізованих груп, аніж реальний ефект від їхніх «реформ» на пересічного українця. Про те, як почувається більшість населення, вони не хвилювалися, каже Ващук.
Характерно, що, приміром, я, будучи нардепом, про багато розказаних Ващуком речей тільки здогадувався, інше бачив випадково і фрагментами. Бо ні депутатів, ні чиновників, ні незалежних від посольств експертів, як правило, не ставили до відома, чому саме ті чи інші зміни у роботу держави будуть запроваджуватися. Критика взагалі була не передбачена.
Звісно, така схема роботи за зразком таємної ложі профанів, призвела до втрати історичного шансу України на оновлення і прогрес – шансу, за котрий українці заплатили тисячами життів на фронті та територіями на Півдні та Сході. Масонсько-посольска ложа перетворилася на клуб лобістів, грантових дармоїдів та розпилювачів бюджетів.
І, звісно, не посольства винуваті. Перш за все – керівники нашої держави, котрі реформами не займалися, а займалися, як каже пан Ващук, «собою» - тобто власними політичними інтригами і розборками.
Думаю, схема працює і понині. На допомозі Україні збагачується не один представник західних держав вкупі з локальними помогайлами.-- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2643056.html.
Tags: беспредел, европа, канада, подонки, порошенко, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments