Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Сарік, Крим та лайно

Найкращою новиною для мене сьогодні є загальне запитання соцмереж "хто ж такий Сарік?"
Це насправді дуже й дуже добре.
Бо Сарік Андреасян це "видатний російський режисер", "Тарантино російського світу" і прочая. Ну звісно виключно в межах російського інформпростору.
Те що його знає Зеленський можна пояснити виключно через професійні зв'язки.
Отже відсутність фільмів РФ у прокаті з 2014 року робить вірну справу. Не лише державницьку але й суто естетичну.
Хто мені не вірить - пропоную подивитися трейлери фільмів Саріка.
Прикладом у окупованому Криму, біля Судаку та на Керченському півострові в 2015 року Сарік всупереч законам України знімав "епічне муві" "Защітнікі".
Російському глядачу воно дуже сподобалося.
Може нарешті "сподобається" й слідчім СБУ, суто за пейзажі.
А ось іншим, як стовідсоткова ходульна копія фільмів Марвел - це "кіно" зайшло не дуже.
Адже професіонали кажуть про викидання бюджету в 380 мільйонів рублів ні на що, "так як у фільмі крім усього іншого низькопробна графіка, огидні спецефекти, а також невигадливі костюми і грим"
Сам Сарік писав про цей лубок пропаганди (там супергерої дуже сумують за ... СРСР) "Ти вважаєш, що це лайно. В якійсь мірі через час я с тобою згоден"
Також Сарік був продюсером фільму "Жінки проти чоловіків. Кримські канікули", що вийшов у 2018 р. Таке саме лайно, так саме протиправно зняте в Криму.
Примітна кінострічка виключно тим що у ній "засвітилася" тодішня близька подруга одного з гаутляйтерів Криму, "місс Криму" 2015 року Анна Сапега. Гауляйтер, кажуть, навіть виділив гелікоптер, щоб Анна вміло потрималася у кадрі за штурвал.
А у 2018 р. Сарік розповідав в інтерв'ю для "Фільм.ру" сумну історію про піввареника. Як він придбав бабусі, що дуже хотіла подивитися на "воз'єднання півострову" квиток на кіно "Крим" в кінотеатрі "Октябрь"
Отже для Саріка "КРИМНАШ" насправді не з 2020 р. а дуже давно. Та й брехати про це за гроші він почав не вчора.
Тому варто пам'ятати, що усі слуги імперського режиму мають властивість перетворення усього, що захоплять, на лайно.
Зокрема це відбувається із Кримом у кінострічках Саріка.
А потім ці пропагандисти й роблять вигляд що дивуються - чому ж падають бомби...


-
=====
Igor Lutsenko
Невеличке роз’яснення з приводу якогось «Саріка» і т.п.
Ви помітили, що президент 40-мільйонної держави в центрі Європи на фоні інтенсифікації бойових дій та наростаючої епідемії виступає зі зверненнями до якихось невідомих загалу персонажів?
Так я хочу сказати більше – Зеленський і є таким самим персонажем!
Я нагадаю, що під час виборчої кампанії його взагалі не випускали до преси. Бо прогнозованим чином таке спілкування зводилося б до «я вам нічого не должен», як це сталося одного разу.
За Зеленського, ризикну сказати, НІХТО не голосував. Проголосувало 73% ПРОТИ попереднього президента, проголосувало проти брехні і корупції. Ніякого стосунку результат 73% не має до особистості Зеленського, його людських чи будь-яких інших якостей.
Звісно, магія Банкової, хоровод холуїв роблять свою справу – невідомий нікому сарік вирішив, що він король-сонце з народною підтримкою, що час зруйнувати Конституцію і закони, бо це все заважає сяяти і наказувати.
Звісно, правильно було б не наказувати і сяяти, а оточувати себе розумними, чесними, добрими людьми, но нєт. Думки в голову випадкового президента вкладає Михайло Подоляк, котрий зараз по факту ідеолог режиму, а раніше у середовищі політтехнологів вважався дрібним алкоголіком.
В цій ситуації, де алкоголь і кокаїн пішли походом на Конституцію та верховенство закону, маємо поставити лише одне питання: Володимире Олександровичу, може досить?
Ви відсторонили попередників від влади, то, може, пора на заслужений відпочинок?
У ваших попередників були мільярди доларів на чорний день, щоб оборонятися від переслідувань, а у вас ніц, то здогадайтеся, кого з екс-президентів першим посадять? Може, хватіт чудити?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2643726.html.
Tags: зеленский, крим, майдан, подонки, рассея, сбу
Subscribe

 • Спесь ещё никого до добра не доводила... или персидская игра "в крысу"...

  Костянтин Машовець Иранские аятоллы могут доиграться до того, что... Турция и Азербайджан... при поддержке "мирового сообщества" и Израиля таки…

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment