Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

КСУ, КСУ. А що таке КСУ? Це всього-навсього суд

Diana Makarova
Один письменник колись сказав - "будь-який закон, чи природничий, чи історичний, повинен бути зрозумілим семирічній дитині, лише тоді він має право на життя"
Насправді письменник сказав не зовсім так, але цей письменник мав на думці саме те, я точно знаю, будь-будь - бо дбав він щонайперше про нелінійну логіку. А як відомо - без логіки лінійної ти нелінійної не вивчиш...
Так от, слухайте, Шуро, я вас полюбив, я вас навчу. Письменник був таки правим. Будь-що пробуйте об семирічне дитя, коли воно вже знає, що є добре, а що погано, але ще не зіпсоване тлетворним впливом школи, цієї юдолі тупізни й розпусти думки - пробуйте, і буде вам щастя, та ви пиляйте, Шуро, пиляйте...
Четвертії сутки палають страніци, ви таке бачили? КСУ, КСУ. А що таке КСУ? Це всього-навсього суд. А що ми, судів не бачили? Та шоб вони всі бачили судів так, як бачили ми з вами, Шуро...
Давайте ж спробуємо пояснити семирічному дитяті, що відбувається - саме на вас, Шуро, і спробуємо, ви людина, не зіпсована розпустою інтелекту...
Конституційний суд, Шуро, це суд найвищої категорії. А як все найвище, він не має над собою начальства. Отже, розпустити Конституційний суд конституційними методами неможливо. Да-да, практично як Господь Бог.
Нє, це помилка в системі, конєшно, якщо Конституційний - не Господь Бог, бо що за діла - прирівнювати суд до Господа Бога, я вас питаю? Та ви пиляйте, Шуро, пиляйте...
Отже, Конституційний суд - не Господь Бог, але розпустити його конституційними методами не можна. Бо вважається, що Конституційний суд завжди правий.
Але ж навіть Господь Бог не завжди правий, згадайте хоча б Лотову супругу, ну, куди це годиться, рухатись вперед - і без заднього обзора? Та любий гаїшник за таке діло трахне, і буде у своєму праві, опять же, а якщо хтось на обгон, а якщо підрізає, а в тебе немає дзеркала заднього обзора? Так от - всім не можна без дзеркала - а бідній Лоті не можна було з дзеркалом. А як хто на обгон, а єслі підріже? І шо за ізбіратєльность в ваших Содомах, а в наших Гоморах, я вас спрашиваю?
А Ной?
Що це взагалі було, Господи? Ти ж понімаєш, що от мух, наприклад, можна було взагалі не брати на ту підводну лодку, а парочку динозавриків можна було б і захопити. Середнього такого розміру. Кажуть, травоядні динозаврики непогано приручались, і подумать тільки, куди ж шагнула б аграрна складова планети з такою поміччю. Це ж скільки сельви можна було б пустити під картошечку. Опять же гуси. Гусей можна було б взяти і по чотири тварі по парі. Потому шо гусь, Шуро...
Так, я відволікся, ви теж. Тому пиляйте, Шуро...
Так от - даже Господь Бог буває неправий, а Конституційний суд завжди правий? Тут логіка дає збій, рано чи пізно виявиться, що Конституційний неправий, і от він вже виносить неконституційне рішення, запросто. А конституційними засобами його покарати не можна. Нема таких засобів.
Але ж коли Конституційний суд виносить неконституційне рішення - тоді він і припиняє бути Конституційним судом і стає Неконституційним.
Потому шо це лише Господь Бог може бути неправим - і все ж лишатись Господом Богом. І все.
А коли Конституційний суд стає Неконституційним судом - то розігнати його вже наконєц можна. Потому шо єслі Конституційний - конституційними рішеннями не розженеш, то Неконституційний неконституційними рішеннями розігнати можна.
А шо потом?
Та шо ви всі - шо потом, шо потом?
Потом шопотом призначити новий Конституційний, чи ми ж з вами нічого не розуміємо в судах, Шура? Та шоб вони всі так розуміли в судах, як ми!
Кого призначити?
Ну, шо за вопрос, Шура? Це якраз найпростіше. Призначити треба самих важних, самих уважаємих, самих чесних судєй. С юрідіческім образованієм, понятно.
Шура, а що це ви тут смієтесь? Що я сказав такого смішного? Що за евфемізм вас розсмішив, Шура, що ви навіть ті гирі кинули?
А, вам смішно чути от ето "Чесний суддя"? Та ще й з юрідіческім образованієм? Ви починаєте тут патетично кричати:
- А судді хто?
За дрєвностію лєт, Шура, к свободной жизні іх вражда нєпріміріма... Втім, це з програми тієї школи, яку ви так і не відвідували, лишившись дєвствєнно чистим від тлетворного впливу інтелекта.
... я сам сміюсь, Шура, ілі ми з вами нічого не знаємо про суд?
Та щоб вони всі знали, як ми з вами знаємо про суд, та ви пиляйте, Шуро, гирі, пиляйте...
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2644134.html.
Tags: беспредел, зеленский, коллективное х%№ло, леді діана, медведчук, менты, прдоны, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment