Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

на які кошти працюватиме гурток у державному закладі позашкільної освіти?

Volodymyr Boiko
Широкі читацькі верстви, довідавшись, що в Святошинському районі Києва при підлітковому спортивно-технічному клубі «Святошин» відкривається гурток «Юний десантник», стали мене розпитувати, на які кошти працюватиме гурток у державному закладі позашкільної освіти?
https://www.facebook.com/1775412812585298/posts/3224943454298886/
Звісно, матеріально-технічне забезпечення на початковому етапі я взяв на себе – вже завезені десантні парашути, виготовлені наочні матеріали, замовлені меблі. Але на майбутнє гурток потребуватиме суттєвої фінансової допомоги для оплати екскурсій вихованців, польотів на літаках, оплати послуг тирів тощо. Для цього в казначействі найближчим часом буде відкритий рахунок позабюджетного фонду ПСТК «Святошин», а основними спонсорами стануть керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Андрій Калужинський та детектив Богдан Прокопенко.
Я не сумніваюсь, що Андрій Володимирович і Богдан Олександрович добровільно подадуть у бухгалтерію НАБУ заяви з проханням щомісяця переказувати 20% їх зарплатні на підтримку підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин». Бо я зараз розпочав публікацію лише самих безневинних документів – матеріалів службового розслідування, проведеного в НАБУ у зв’язку з причетністю Калужинського до розкрадання коштів «Укроборонпрому» разом зі Свинарчуком-молодшим, Жуковим, Рогозою й «таємним агентом НАБУ» Шевенком. Але якщо Калужинський і Прокопенко не підтримають своєю трудовою копійкою розвиток парашутного багатоборства, то мені доведеться розповісти значно цікавіші історії – про те, як Ситник і Калужинський розікрали 100 га землі в Обухівському районі, як вони смоктали гроші з агробарона Бахматюка, шантажуючи його кримінальним переслідуванням, як Бахматюк оплатив вартість квадроциклів, розбитих Ситником по-п’яні в мисливському господарстві «Поліське-Сарни». А, найголовніше, я стану розповідати подробиці внутрішнього життя НАБУ.
Наприклад, широкі читацькі верстви ризикують довідатись, за що Ситник вигнав заступника Калужинського Олександра Карєєва, поновленого на посаді рішенням Окружного адміністративного суду Києва. Або як Ситник і Калужинський виганяли керівника третього відділу НАБУ Валентина Болгова, який відмовився проводити незаконні негласні слідчі щодо міністра аграрної політика Тараса Кутового (Ситник взяв приватне замовлення на стеження за Кутовим і разом з Калужинським вимагав від Болгова проводити незаконні НСРД). Болгов відмовився й тоді Ситник його звільнив на підставі «свідчень» штатного провокатора Шевченка, разом з яким Калужинський розкрадав гроші «Укроборонпрому».
Але найцікавіше трапилось пізніше – коли Окружний адміністративний суд Києва, допитавши Шевченка й встановивши, що мала місце провокація, поновив Болгова на роботі. З тим, щоби апеляційна інстанція скасувала рішення суду першої інстанції, Калужинський відправив у Шостий апеляційний адміністративний суд свого підлеглого детектива – шантажувати суддів. Але детектив перестарався й обурений суддя зателефонував Ситнику, якому, щоби зам’яти скандал, довелось цього детектива звільнити. Тим не менш, ставши адвокатом, екс-детектив продовжував обслуговувати Калужинського й навіть від імені керівництва НАБУ погрожував державним виконавцям, вимагаючи, щоби ті не виконували рішення суду про поновлення Болгова на роботі.
Андрію Володимировичу, Ви пам’ятаєте, про якого саме колишнього детектива йдеться? Так – це саме та людина, що нас з Вами познайомила 15 років тому. Але я маю для Вас погані новини – державні виконавці зафільмували візит нашого з Вами товариша й передали запис мені. Відеозапис зберігається в мене два роки, я його не збирався й доки не збираюсь оприлюднювати. Але про всяк випадок рекомендую і Вам, і Прокопенку написати заяви в бухгалтерію про відрахування 20% зарплатні на користь підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин».
З Вас не убуде. А на майбутнє Ви вже не станете розповідати мені, що не бачите складу злочину в грошових поборах, якими нинішній перший заступник генерального прокурора Роман Говда та екс-міністр молоді та спорту Ігор Жданов обклали неповнолітніх вихованців державних закладів позашкільної освіти. І, можливо, навіть поцікавитесь подробицями того, як міністр молоді та спорту забороняв парашутне багатоборство й відправляв на рахунки фіктивних фірм бюджетні гроші, що були призначені для розвитку авіаційних видів спорту.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2644593.html.
Tags: бойко, діти, история, менты, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments