Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

⚡️ Комуністичний Китай прагне втрутитися у справу щодо збиття літака MH17 над Донбасом

Артур Харитонов
⚡️ Комуністичний Китай прагне втрутитися у справу щодо збиття літака MH17 над Донбасом задля підтримки Росії
З моменту однієї з найбільш жахливих трагедій у історії цивільної авіації, що сталася через російську агресію над Донбасом, минуло майже 7 років, однак істина донині не встановлена. Російські спецслужби продовжують всіляко перешкоджати розслідуванню, вигадуючи брехливу інформацію та поширюючи фейки: медійні та правові.
Тим не менш, судові слухання у Нідерландах щодо цієї справи тривають. Зокрема, голландське правосуддя заслухало відео-коментарі одного з чотирьох основних підозрюваних, - Олега Пулатова (позивний «Гюрза»), ексзаступник голови так званої розвідувальної служби терористичної організації «ДНР», що, за наявною інформацією, знаходився у безпосередній близькості до установки під час пострілу.
Якщо все вищенаписане є загальновідомим фактом, то залучення Компартії Китаю до кейсу МH17 є «новелою», розробленою в кабінетах Кремля та Пекіна.
5 листопада 2020 року російська пропаганда запустила інфокампанію з метою залучення підконтрольних КПК органів до надання доказів на підтримку російської сторони - тобто проти України.
Ідея ґрунтується на заяві нідерландського адвоката бойовика «Гюрзи» про необхідність залучення CNSA (Китайської державної космічної адміністрації, яка, до слова, нещодавно фігурувала у антизахідній угоді з Українським державним космічним агентством) для надання супутникових знімків, зроблених комуністами під час трагедії на Донбасі у 2014 році (https://bit.ly/2I3SQul).
Підставою для цього став факт відмови уряду США розсекретити знімки з моментів трагедії – для надання на ознайомлення світовій громадськості; поза тим, американські колеги передали кадри до нідерландської прокуратури, що, в свою чергу, передала всю наявну інформацію до суду (https://bit.ly/32ioY4x). Серед причин – не тільки таємниця слідства, але й секретність характеру знімків, зроблених військовим супутником.
На переконання адвоката російського «днрівця», єдиним супутником(ами), окрім американського, що міг «зафіксувати» факти катастрофи, є китайський. Проте, всі дані від CNSA поступають лиш до Компартії Китаю і ніколи не передаються західним державам. Мовляв, китайські комуністи можуть мати «життєво важливі дані», що б доводили невинуватість російських військовиків.
Найбільш вірогідно, що неочікуване залучення КНР до справи є, по-перше, виявом російського васалітету, і, по-друге, спланованою кремлівською провокацією. Адже ніхто не сумнівається у тому, що китайські супутники наддадуть будь-які фотографії на користь своїх російських територій. Окрім цього, необхідно зрозуміти, що китайська участь у справі мала бути попередньо домовленою з верхівкою Компартії.
Нагадаю, що ще у 2014 році видання «Time» висвітлювало симпатії КНР до російських дій на Донбасі та заявляло про спроби китайського відбілювання Кремля щодо збиття малайзійського літака. Зокрема, всі китайські комуністичні сміттярки в один голос говорили, що «не все так однозначно», «у Росії не було мотиву» та всіляко інакше ретранслювали божевілля Кісєльова (https://bit.ly/38h0gp9).
Загалом, залучення КНР на стороні Росії є черговим ляпасом українцям та виявом того, що китайський комунізм є одним з двох геополітичних та цивілізаційних ворогів нашої державності.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2647878.html.
Tags: донбасс, история, китай, левые, луг%андония, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments