Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

РФ ніколи, а в кращому разі мінімум у найближчі 10 років, НЕ ВИЙДЕ з Донбасу

Andrii Klymenko разом з Borys Babin та ще
== Запам'ятайте прогноз фахівця по Криму: РФ ніколи, а в кращому разі мінімум у найближчі 10 років, НЕ ВИЙДЕ з Донбасу. Саме з цього треба вибудовувати внутрішню та зовнішню політику (тим планувальникам, хто цим займається в РНБО, МЗС та МО).
==Все решта - "фігурноє катаніє".
== Увага ЗМІ! Коментарів не буде 🙂
Як казали в моєму дитинстві, в кіно «Чінгачгук-Великий змій», 1967, кіностудія ДЕФА, НДР, за романом Купера «Звіробій», з Гойко Мітічем у головній ролі: "Хау! Я все сказав..."
==Решту питайте в Асеєва та Гармаша з Казанським. Вони профі в цьому питанні.
=====
Станислав Асеев
Що ж, політика по Донбасу остаточно перетворилася на обмін мріями. Українська делегація пропонує вже 31 березня 2021 року - вибори в ОРДЛО, після виведення тих, кого "там немає". На місцевих виборах провели до рад колаборантів, злочинців та ОПЗЖ. Зараз, якщо розпустять парламент, отримаєте те саме ще й у Верховній Раді. І остаточний цвях у труну - ще й вибори у регіоні з патологічним страхом до всього з приставкою "укр". Та я навіть не про це. А як щодо воєнних злочинців? Ми справді сподіваємось, що за пару місяців визначмося, хто ці люди? А я скажу, як буде: вони всі виявляться бухгалтерами, які перекладали папери, а на "Ізоляцію" нас возила не комендатура, а викликали таксі. Та я навіть не про "Ізоляцію". Як щодо слідчого, наприклад, який мене не катував та не бив, але на зауваження про катування сказав: ""Ну, мы можем написать в деле "меры физического и психологического воздействия применялись, но тогда они могут повториться" - и улыбочка... Це не причетність до злочинів? Чи що, таких у лютому амністуємо, а у березні - хай голосують? Перед виборами - щонайменше - потрібна норма закону про перехідне правосуддя, в якій буде окрема стаття "про МГБ": ці люди мають бути назавжди позбавлені права впливати на політичне життя країни як члени структури, яка підозрюється у масових воєнних злочинах та злочинах проти людяності. А вже потім - прискіплива фільтрація на приналежність до цих злочинів кожного такого "бухгалтера". На це щонайменше потрібен рік після отримання контролю над ОРДЛО. Який березень 2021? Вже зараз треба усвідомити, що в нас є "МГБ" із сотнями "працівників", в нас є з 30 тисяч "ополчення", в нас є 200 тисяч громадян з російськими паспортами, - зрештою, просто місцеві, які ненавидять нас. І дати всьому цьому право голосу - остаточно розколоти країну.
Так, вибори. Так, після кордону. Але з відтермінуванням хоча би у рік, щоб остаточно не захлинутися у крові...

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2648503.html.
Tags: вибори, донбасс, зеленский, крим, луг%андония, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment