Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ПРО ВБИВСТВО СІМОХ НАЦГВАРДІЙЦІВ НА ЖИТОМИРЩИНІ

Diana Makarova
Вийшов матеріал: "Масовий розстріл на Житомирщині: нові деталі резонансного вбивства"
далі - цитати та лінк
... "У поліції закінчили розслідування масового вбивства військових та волонтерів на Житомирщині. Все, що зараз відомо про цю гучну справу – у нашому матеріалі.
1Що зараз відбувається у справі?
2Якими чутками обросла справа?
3Що там сталось насправді?" ...
... "Ця історія закінчилась найстрашнішим вбивством цього року: в ніч проти 22 травня Захаренко розстріляв відпочивальників із власної мисливської рушниці. Одному з чоловіків вдалося втекти з місця події та повідомити правоохоронців. Інші семеро були вбиті. Частина з них – уві сні.
Хто загинув внаслідок стрілянини:
Боєць батальйону Кульчицького Владислав Мамиченко (псевдо "Мамик");
Боєць батальйону Кульчицького Андрій Москалець ("Мальок);
Боєць Бригади швидкого реагування та ветеран батальйону Кульчицького Віталій Вульчин ("Розстрига");
Ветеран батальйону Кульчицького Володимир Купріянов ("Фін");
Ветеран батальйону Кульчицького Ескендер Османов ("Ескендер");
Ветеран батальйону Кульчицького та волонтер Роман Ханенко ("Гедзь");
Ветеран батальйону Кульчицького Олександр Білоус ("Білий").
Захаренка затримали та взяли під варту. Під час обрання йому запобіжного заходу він заявив, що причиною вбивства стала суперечка" ...
... "Якими чутками обросла справа?
Всі вони зводяться до двох тез: військовослужбовці приїхали помститись або військовослужбовці приїхали "рейдернути" ставок.
Перша версія – про самозахист. Компанія військовослужбовців приїхала помститись Захаренку за затримання поліцейського-хабарника.
У день, коли відпочивальники приїхали на ставок, Захаренко брав участь у спецоперації із затримання начальника Попільнянського відділення Нацполіції Руслана Мшанецького.
Мшанецький вимагав хабар у орендатора ставка – 10 тисяч гривень на місяць. Захаренко платити відмовився, і звернувся до управління внутрішньої безпеки поліції. Правоохоронці розробили план для затримання корумпованого поліцейського. І 21 травня, коли Мшанецький приїхав до ставка, аби отримати гроші, його затримали оперативники управління внутрішньої безпеки Нацполіції спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань.
Після успішного завершення спецоперації Захаренко приєднався до застілля відпочивальників.
Виходячи із заяв, які ширились мережею, відпочивальники приїхали мститись саме за це затримання. Мовляв, вони, як гвардійці, які підпорядковуються МВС, хотіли "відмазати" свого та планували натиснути на Захаренка, аби він відкликав свою заяву.
Але.
По-перше, ця версія неправомірна. У такій статті як хабар, забрана заява ні на що не впливає – закон просто не надає такої можливості.
По-друге, у той момент, коли правоохоронці документували затриманого хабарника, гвардійці уже відпочивали на тому ж ставку та навіть не здогадувались про всю цю спецоперацію. Крім того, технічно довести, що гвардійців хтось викликав, доволі просто. Вони мали якось дізнатись і про спецоперацію, і про те, що Захаренко до неї причетний. Однак таких доказів, наскільки відомо, поки що немає.
По-третє, затримання корумпованого поліцейського начальника і вбивство – це дві не пов’язані між собою події та, відповідно, два різних кримінальних провадження. Одне – щодо факту хабарництва – розслідується в ДБР, інше – за фактом вбивства – поліцією. Якби між цими подіями був доведений зв'язок – два провадження були б об'єднані в одне.
Друга версія – про рейдерське захоплення. Компанія військовослужбовців приїхала до Новоселиці аби захопити ставок та пов'язаний із ним успішний бізнес.
Але.
По-перше, ця версія, яка стала дуже популярна у перші дні після вбивства, була розповсюджена ботом у соцмережах. Після того, як її доволі активно підхопили проросійські ЗМІ, сторінку, яка стала першоджерелом інформації, видалили.
По-друге, рейдерські захоплення не супроводжуються шашликами, рибалкою та застіллям, до якого запрошують власника бізнесу, який збираються захопити. На таких захопленнях все відбувається швидше, динамічніше та жорсткіше." ...
Подробиці тут https://news.24tv.ua/masoviy-rozstril-zhitomirshhini-novi...
А я б хотіла ще раз виділити один абзац про версію рейдерства Кульчицькими ставку, за що їх начебто і було вбито:
ц͟я͟ ͟в͟е͟р͟с͟і͟я͟,͟ ͟я͟к͟а͟ ͟с͟т͟а͟л͟а͟ ͟д͟у͟ж͟е͟ ͟п͟о͟п͟у͟л͟я͟р͟н͟а͟ ͟у͟ ͟п͟е͟р͟ш͟і͟ ͟д͟н͟і͟ ͟п͟і͟с͟л͟я͟ ͟в͟б͟и͟в͟с͟т͟в͟а͟,͟ ͟б͟у͟л͟а͟ ͟р͟о͟з͟п͟о͟в͟с͟ю͟д͟ж͟е͟н͟а͟ ͟б͟о͟т͟о͟м͟ ͟у͟ ͟с͟о͟ц͟м͟е͟р͟е͟ж͟а͟х͟.͟ ͟П͟і͟с͟л͟я͟ ͟т͟о͟г͟о͟,͟ ͟я͟к͟ ͟ї͟ї͟ ͟д͟о͟в͟о͟л͟і͟ ͟а͟к͟т͟и͟в͟н͟о͟ ͟п͟і͟д͟х͟о͟п͟и͟л͟и͟ ͟п͟р͟о͟р͟о͟с͟і͟й͟с͟ь͟к͟і͟ ͟З͟М͟І͟,͟ ͟с͟т͟о͟р͟і͟н͟к͟у͟,͟ ͟я͟к͟а͟ ͟с͟т͟а͟л͟а͟ ͟п͟е͟р͟ш͟о͟д͟ж͟е͟р͟е͟л͟о͟м͟ ͟і͟н͟ф͟о͟р͟м͟а͟ц͟і͟ї͟,͟ ͟в͟и͟д͟а͟л͟и͟л͟и͟
Тому, звертаючись до всіх, хто ламав списи у звинуваченні загиблих і старанно репостив наспіх сколочений пост-звинувачення Калини Київської - думайте, що поширюєте.
Хоч іноді та думайте.
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2650282.html.
Tags: беспредел, леді діана, менты, траур, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments