Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Олександр Карєєв про Ситника

Volodymyr Boiko
«Починаючи з 2017 року я став помічати, що Ситник – неохайний стосовно займаної посади. Це підтвердилося конкретними фактами – «зливом» інформації про плановані обшуки, негласні слідчі дії в рамках кримінальних проваджень, підіграванням фігурантам кримінальних проваджень, лобіюванням їхніх інтересів, використанням адмінресурсу і свого кумівського оточення, яке займало посади як в керівництві НАБУ, так і в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, з метою протидіяти слідству», – розповів у етері телеканалу НАШ керівник Другого підрозділу детективів НАБУ Олександр Карєєв, незаконно звільнений Ситником і поновлений на посаді рішенням Окружного адміністративного суду Києва.
Ще дві цитати з виступу Олександра Карєєва:
«У березні 2017 року я прийшов у кабінет до Ситника. Там знаходився керівник управління внутрішнього контролю. Я повідомив, що у мене є інформація з конфіденційних джерел, що напередодні затримання пана Насірова висока посадова особа НАБУ «злила» інформацію про запланований день затримання Насірова. Напередодні затримання в ресторанному комплексі «Імперія» службова особа НАБУ зустрілася з колишнім керівником оперативного управління ДФС і в ході цієї зустрічі повідомила про підготовку спецоперації із затримання Насірова. З цієї причини Насірова затримували не в кабінеті, а в лікарняному ліжку в «Феофанії». Також я повідомив, що, можливо, цій посадовій особі НАБУ щомісяця передаються 50 тисяч доларів США від співробітників ДФС для забезпечення «кришування» і невтручання НАБУ в корупційні схеми ДФС. Також я повідомив, що цією посадовою особою НАБУ будується будинок в котеджному комплексі віп класу Riviera Village. Замість того, щоб відреагувати на інформацію про корупцію, Ситник все розповів цій посадовій особі».
«Фігуранти розслідування замаху на вчинення рейдерського захоплення агрохолдингу «Агрейн» звернулися до дружини Ситника – Ганни, щоб Ситник посприяв зупинці слідства. Після цього на боці фігурантів з'явився адвокат Денис Сидоренко, який разом з Ситником працював в адвокатському об'єднанні «Юридичні гарантії». Після цього детектив мого підрозділу йде вручати повістку одному з керівників органів прокуратури, який теж фігурував у розслідуванні. У прокуратурі детектива сприйняли як людину Ситника і в ході розмови детектив дізнався, що Ситник надсилав Дениса Сидоренка до цього співробітника прокуратури з метою узгодити план протидії розслідуванню, тому що посадові особи прокуратури також були фігурантами кримінального провадження».- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2651351.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments