Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

військові хитрощі азербайджанців та вірменів, - продовжую збирати кріхти

Алі Татар-заде
військові хитрощі азербайджанців та вірменів, - продовжую збирати кріхти.
1. азербайджанці надсилають маленькі групи в ще не зайняті населені пункти, щоби відзняти ролік із національним прапором на тлі впізнаваної місцевості. Потім вкидають у мережу, без оголошення про взяття села. Це викликає у вірменів паніку та дезорієнтує, наприклад туди стягуються сили, потрібні на іншому напрямку.
2. вірмени посилають наперед ризикових людей з близького сходу, одягнутих без впізнавальних знаків і не у національний однострой. Якщо їх вбивають, то їхні тіла показуються світу як свідчення найманців, але з боку Азербайджану.
Обидві хитрощі описані зі слів протилежної сторони, за достовірність не ручаюся. Але вони цікаві самим ходом думок. Сама подача таких "новин" теж є по суті воєнними хитрощами
-----
Nick Balas
Поки що вірмени брешуть майже на 100% ) Нічого не розібрати
---
Алі Татар-заде
цікаве явище, що достатньо одній стороні конфлікту офіційно брехати - і до іншої сторони ставлення буде не краще. Серед нейтральних, всенетакпростих та всенеоднозначних цього буде достатньо
----
Алі Татар-заде
щодо дезінформації, її можна іноді побачити за промовками. Так, Арменпрес повідомляє що за даними Варгонзо такий-то загін вірмен атакував Бердзор (Лачин), розбив азербайджанців. але чекайте, скажете ви. про заволодіння Лачином не повідомляла ж навіть азербайджанська сторона.
=====
Алі Татар-заде
тим часом в офіційних документах і особистій пресслужбі президента Азербайджану звуть вже "Müzəffər Ali Baş Komandan" ("Переможний Верховний Головний Командувач"), і потім вже титул Президента.
Мабуть, авторитет його сьогодні так злетів, що коли б завтра оголосив вибори - не довелося б нічого навіть підкидати, мав би свої 90% бай дефолт.
Це чудова нагода для демократизації (поступової!) Азербайджану, оскільки особистій владі нічого не загрожує. Втім, я не думаю що так буде.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2651456.html.
Tags: война, кавказ, піар, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment