Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Російська молитва про воду в ОБСЄ

Держава-агресор починає активно користуватися ситуацією карантину та здійснення міжнародними організаціями планових заходів онлайн.
Зокрема ОБСЄ 9-10 листопада проводило чергову, вже третю конференцію "Свобода релігії та переконань", у якій традиційно зареєструвалося до участі багато вітчізняних експертів та правозахисників.
Водночас за "дивним збігом обставин" низка саме українських учасників не змогла виступити або мала значні проблеми з виступами через "технічні проблеми".
Але представникам "Кримськотатарського ресурсного центру", "Асоціації реінтеграції Криму" та низці інших інституцій взяти слово та висвітлити питання релігійної дискримінації кримчан на сесіях конференції ОБСЄ все ж вдалося.
Водночас напереддень заходу, знов-таки через "технічні проблеми" вітчізняній поважній правозахисній організації було відмовлене у проведенні в рамках цієї конференції ОБСЄ тематичного сайд-івенту, присвяченого саме утискам релігійних прав у окупованому Криму.
Замість цього, як знов-таки з'ясувалося за добу до заходу, тематичний сайд івент на тему "Права людини та свобода релігії в Криму" організувало ...представництво РФ у ОБСЄ.
Що ж, може хтось хотів покаятися та просити вибачення у жертв репресій?
Експерти "АРК" були змушені відмоніторити цей захід росіян.
На ньому, крім власне дипломатів РФ, взяли участь два кримських татарина, Руслан Баїров, колись обраний заступником Муфтія Криму, власник видавництва "Терджиман" та член "Громадської палати Республіки Крим", а також Ервін Мусаєв, у минулому гендиректор організованих РФ у Криму каналів "Міллет" та "Ватан Седаси". На додаток організаторами було залучено "професійну українку" Анастасію Грідчіну та "професійного білоруса" Романа Чегрінца.
Дві години їх розповідей про "щастя народів у Криму" були повністю проігноровані іноземними дипломатами та громадськістю. Розмова учасників йшла у режимі "як добре нам тут разом поспілкуватися, де б ще така нагода трапилася".
Але найцікавішим тут стало інше.
Учасники "сайд-івенту" основною своєю темою визначили не релігійні питання.
Ні, звісно Баїров та Мусаєв подякували спецслужбам РФ про захист від екстремізму та публічно осудили кримчан, яких карателі запроторили на десятиріччя в'язниць за молитву. Звісно Гріднева та Чергрінець розповідали про релігійний мир та небувале процвітання півострову.
Але це все було скоромовкою.
Майже дві години цього міжсобойчику було присвячене засудженню "українського фашизму".
Але насамперед не у питаннях мови та віри.
Більшу частину заходу обговорювався "водний геноцид" та лунали заклики до ОБСЄ "вплинути на нацистів щоб ті дали нам воду".
Тому (узагалі єдиним) питанням що було задане ззовні учасникам "сайд-івенту" було прохання вточнити, на яких правових підставах власне такі вимоги до України висуваються.
Відповіді звісно отримане не було.
Що ж.
Не мені розповідати Баірову та Мусаєву як їм обходитися без води для молитви. Якщо звісно це їх дійно турбує.
Але хочу порадити цим добродіям не забувати сумну долю "радянських громадських діячів" які вітали розстріли "ворогів народу" та пубічно дякували НКВС.
Термін використання певних виробів є обмеженим.
А ось на Крайній Півночі РФ води використаним окупантами "саудівським та турецьким шпигунам" баїровим та мусаєвим колись точно вистачить.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2655823.html.
Tags: геноцид, европа, крим, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments