Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

кому який клаптик ненависті припаде до серця - неважливо, головне контролювати аудиторію

Алі Татар-заде
Туреччина вже розробляє нову залізницю в Нахичевані, в очікуванні що буде гілка через Вірменський Зангезур, яка поєднає "материковий" Азербайджан із Туреччиною.
Іранські газети хвалять Алієва за багатовекторну політику, ловке лавіювання поміж Іраном, Ізраелем, Туреччиною, Росією і Америкою, так що всі ці країни не тільки не запобігали битві за Карабах, але й у різній мірі посприяли.
Російські змі я не моніторю, але з того що долітає - "мудрий путлер як завжди всіх переіграв", до того ті змі вчиняли у звичній манері - розпалювали одночасно і вірменофобію і азерофобію, бо кому який клаптик ненависті припаде до серця - неважливо, головне контролювати аудиторію.
=====
Алі Татар-заде
спроба скликати екстрене засідання парламенту Вірменії завершилась нечисленим мітингом і арештом 140 митингарів, а також 10 лідерів опозиції.
Нізвідки винирнули бойові генерали, які твердять, що вони б перемогли, але не було чіткого та недвозначного наказу з Єревану.
Правляча партія знущально радить опозиції перед тим як перебрати владу - чітко заявити, що вони проти рос.контингенту і за розірвання миру, чого, як вони очікують, не станеться.
По місту циркулюють сотні свідків "турецьких безпилотників над Єреваном", хоча Росія вже перебрала контроль над повітряним простором Вірменії та окупованих територій.
Пашиняна тепер клянуть "фашиняном" і підозрюють в тому що продався туркам. Сам він сидить у сховищі і з фейсбуку видає все нові скандальні факти про неспроможність і неготовність вірмен воювати.
Голова "арцахської" адміністрації Арутюнян заявив, що "не треба шукати зради, тому що зрадники - ми всі, кожний з нас і всі разом зрадили вірменській армії", мало допомагали, мало добровольців, за всіх віддувалися 18-20-річні призовники.
В той же час він каже, що його згода про мир була не в тому ключі, щоби віддати землі, а тільки про сам факт "конче потрібний мир".
І дійсно, перехвачені його переговори в дні боїв за Шушу кажуть, що Арутюнян сподівався на перемир'я, після котрого русскиє або відкрито встануть на їх бік, або хоча б "пришлють добровольців" з чвк, разом зі зброєю.
Старий голова служби безпеки арештований серед протестантів, а новий зліг з інфарктом

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2657598.html.
Tags: кавказ, рассея, турция
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments