Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Азербайджан майже 30 років збирав інформації

Алі Татар-заде
Азербайджан майже 30 років збирав інформації різного гатунку і її підтвердження, щоби викотити Вірменії - в сумі - позови на 50 млрд міжнародних одиниць як суму прямого (і тільки прямого!) ущербу за окупацію Карабаху і земель навколо Карабаху. Останні років 5 ця робота йшла просто таки безперервно, але викликала саркастичну посмішку не тільки у вірменів, але й багатьох азербайджанців. Адже кому подавати "іск"? Вірменії там нема! Там діє так, міжнародно невизнана республіка, так, невизнана, так тим більше, от їй і подавайте свого іска, а вони посміються. "Як ми їх, да? Опачкі. Чим би дитя не тішилось".
А Баку чекав хоча б одного підпису від керівнцтва Вірменії, в якому той би брав на себе відповідальність за ситуацію в Карабаху. Не з проксі-республікою, не з незаконними вооружоними іхтамнетами, а в договорі з легитимним Єреваном.
Ви скажете, що я нагнітаю? Однак я пересказав думку колишнього Генпрокурора Вірменії, колишнього представника цієї країни в ЄСПЛ. Він каже, що визнання Вірменією своїх дій в Карабасі - достатня підстава, щоби платити ще й по цьому рахунку.
=====
Borys Babin · Дуже характерні новини з Гааги
Міжнародний арбітраж, що розглядає спір між Україною та РФ про захоплення кораблів ВМС ЗСУ, 27 жовтня зупинив провадження до розгляду застережень РФ щодо прийнятності справи.
Нагадаю, що РФ вважає захоплення кораблів військовою діяльністю, яка нібито не охоплюється юрисдикцією арбітражу.
А за позицією України у справі захоплення кораблів росіянами носило риси поліцейської операції й тому з юрисдикцією, здавалося б, усе гаразд.
Проблема ж у тому, що таку позицію слід було відстоювати та підкріплювати доказами. Замість чого ми рік спостерігали "гучне розслідування" ДБР щодо керівництва ВМС ЗСУ.
Мені невідомо щоб МЗС України залучив будь-яких вітчізняних експертів ані щодо питань факту, ані стосовно аналізу міжнародного морського права.
Тому маємо негативний результат та очевидну перспективу
програти справу на формальних підставах.
Як я вже писав рік тому, вказана проблема була з самого початку цих "морських справ" справ та її основна складова - це сіндром Даннінга-Крюгера, як у минулого керівництва МЗС, так й у незмінних юристів-міжнародників відомства.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2658976.html.
Tags: война, дебіли, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments