Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Якщо гроші є кров'ю війни то банки стають її багатоклапанним серцем.

Borys Babin
Банківська система в окупованому Криму вже була предметом досліджень, але насамперед у кількісному вимірі - щодо відділень, банкоматів, вкладників, коштів й тому подібне.
Свіже дослідження експертів "АРК" (https://arc.construction/5957?lang=uk) дозволяє окреслити загальну схему "оздоровлення" ринку банківських послуг півострову росіянами.
Дозволю собі зацитувати:
"Спочатку окупаційна «влада» «націоналізує» майно українських банків, що залишили Крим після окупації (приміщення, банкомати і т.п.).
Потім обирається збитковий приватний банк «А», що не має зв’язків і активів за межами РФ (щоб уникнути санкцій або, принаймні, не потрапити під них відразу ж).
Банку «А» окупаційною владою безоплатно передається віджате майно в обмін на частку акцій.
Пенсійний фонд РФ укладає з банком «А» угоду, завдяки якій банк «А» отримує право виплачувати в мережі своїх відділень пенсії жителям Криму, чим забезпечує його клієнтською базою.
Обирається ще кілька внутрішніх російських приватних банків які заходять до Криму («Б», «В»), а так само всі українські банки, що залишилися в Криму («Г», «Д»). Обов’язково дотримується умова зміни власників банків на осіб наближених до керівництва РФ.
Банки «Б», «В», «Г», «Д» починають показувати ознаки фінансової неспроможності, після чого в рамках «заходів з підтримки фінансової стабільності» отримують пряме кредитування від Центрального Банку РФ.
Банк «А» поглинає банки «Б», «В», «Г», «Д» і разом з ними отримує раніше видані Центробанком РФ кредити (які використовує вже для власних цілей) і стає монополістом на півострові.
Власники поглинених банків отримують частку в оновленому банку «А» і стають ще багатшими людьми..."
Кінець цитати
Ане не кінець історії.

Коментарі
Ярослав Вішталюк
При цьому на центробанк, звісно, жодні санкції не поширюються.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2659356.html.
Tags: анализ, крим, подонки, рассея, рейдеры, санкції, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments