Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чи будуть окупанти палити "свої" доми, коли полишатимуть Крим українцям?

Алі Татар-заде
під наглядом російських окупантів, вірменські окупанти вивозять з Кельбаджарського району Азербайджану "необхідні речі". Насамперед окна, двері, рами, перед тим як "спалити дом". Так звані міратворци цьому самограбунку і підпалу не заважають. Далі, у Вірменії дефіцит дров. І тому вони вивозять "дрова" - просто кажучи, пиляють ліси і везуть, Бібісі пише що половина "гуманітарного вантажу" - це не поклажа а саме дрова, які ще вчора були деревами.
Ну і нарешті церковники вивозять хачкари - в тому числі й такі, які ніколи раніше не переміщалися. Бо навіщо вони азербайджанцям? Як і ліс, святині їм не потрібні.
=====
чи будуть окупанти палити "свої" доми, коли полишатимуть Крим українцям? Скоріш за все, обов'язково.
У мене прохання. Коли вони спалять висотки "неімовєрной красоти" на ЮБК, ви їх будьласка не поновлюйте. Південий берег чудовий, коли там не стирчать ці фалоімітатори. Він чудовий коли лисий й голий, як при таврах й кимерійцях.
=====
відмінною стороною в інформаційній війні Вірменії називали оприлюднення нею жертв серед військових (Азербайджан офіційно засекретив ці числа і не поспішає їх розсекречувати і тепер). Кількість загиблих вірменських солдат в офіціозі досягла 1378, при чому останні 70 жертв - вже після перемир'я. Можна було здогадатися, що взявшись оприлюднівати жертви, Єреван міг контролювати цю кількість, дозувати інформацію в межах, не викличуючи паніки і демонструючі при тому відкритість.
Однак опозиція одразу після здачи Шуши почала казати про 4 або 5 тисяч жертв.
Вчора зять експрезидента Саргсяна назвав такі цифри:
2250 військових тіл, які пройшли процедуру вскриття в моргах,
ще 1400 - які не пройшли вскриття у тих же моргах, при чому, за його словами, частину тіл ховали в спеціальних моргах для ковідовірусу
і 1100 пропалих безвісті, які можуть бути як мертвими, так і живими (наприклад, полоненими або дезертирами в тому числі).
Сьогодні Мінздрав "спростував" цю заяву, оголосивши що насправді в моргах вскрито 2317 тіл військових.
По суті вони підтвердили першу ціфру критикуємого (його 2250).
Раніше путлер заявляв, що в Карабасі "загинуло 4-5 тисяч", один раз не вточнивши, з чиєї сторони, а інший - сказавши що "з обох сторін".
Чисто теоретично Азербайджан, як сторона що наступала, мала понести жертв більше ніж та що оборонялася, але поки це лише теорія.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2662112.html.
Tags: кавказ, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments