Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо скасування «адаптивного карантину»

Serhiy Dibrov · РОЗЛЮЧЕНИЙ
Колись давно, в минулому житті, тобто років п'ять тому, була у нас мережа СЕС. В кожному районі, в кожному місті були люди, які, серед іншого, здійснювали епідемічний нагляд.
Так, вони не лише брали хабарі, але також багато років поспіль моніторили епід.ситуацію, вираховували епід.пороги по різних хворобах, планували та здійснювали протиепідемічні заходи і аналізували їх ефективність. Вони принаймні теоретично могли знати, що і як треба робити, щоби зупинити розповсюдження інфекції в їх районі або в їх місці.
Потім СЕС ліквідували, цілком в незаконний спосіб. Тому зараз таких людей немає. Їх скоротили. Тому зібрати інформацію, проаналізувати та запропонувати потрібні заходи для кожної території окремо не може зараз ніхто.
Тому відтепер «протиепідемічна робота» виглядатиме приблизно так.
Лікар приходить до лікарні, вимірює середню температуру усіх хворихи і визначає лікування — звісно, єдине на всіх.
Ось це і є «загальнонаціональний карантин».
Ох, ще про головне забув: лікар цей не має медичної освіти.
Ось тепер в мене все. Повбивав би.
-----
Enot Tatyana
Забули додати, що хворі, на ,,карантинні,, хвороби самі ходять/їздять (часто громадським) на кт, аналізи та на подовження лікарняного та щоб легені послухали.
====
Serhiy Dibrov
Пам'ятаєте, як навесні такий собі пан Ляшко (той, що Віктор) зізнався, що «протиепідемічні обмеження», які були влаштовані за його прямої участі, не ставили на меті протидію пандемії, а були влаштовані лише для залякування людей.
Знаєте, як це називається? А я знаю. І навіть санкцію.
=====
Владимир Фесенко
Дискуссия о карантине выходного дня напомнила мне сюжет известной сказки. Стоит богатырь у придорожного камня, на котором написано: Налево пойдешь – коня потеряешь, направо пойдешь – жизнь потеряешь, прямо пойдешь – жив будешь, да себя позабудешь.
И вот стоят наши Президент и Премьер-министр перед похожим выбором: Полный локдаун – угробить экономику, а вместе с ней и рейтинги, а возможно и потерять свои должности; ничего не ограничивать – полный коллапс медицинской системы, десятки тысяч умерших, тотальная критика за бездействие власти, почти гарантированный обвал рейтинга, риск потери должности. И есть третий умеренный вариант – «карантин выходного дня» (ранее эту роль выполнял адаптивный карантин). Резкую критику, недовольство части бизнеса и части среднего класса, неповиновение ряда мэров городов, снижение рейтингов – получишь и в этом случае. Но риски будут явно меньше, чем в случае полного локдауна или отсутствия каких-либо ограничений. Вот вам и объяснение «карантина выходного дня».
=====
Тут, куди не поткнешся - всюди логічні тупики.
Якщо імунітет 2 місяці і можливі повторні захворювання, за твердженням одних, то нахіба тоді вакцина? І навіщо вхерачівать за неї такі гроші? Сенсу в ній тоді немає.
Глухий кут.
А тут ще й в Церкві Свідків "повторного зараження" розкол стався. Одне течія - Свідки зникнення антитіл, друга - Свідки мутації вірусу. Але в обох випадках вакцинація тоді до лампочки. Якщо вірус мутував багаторазово і вже налічується десятки його штамів, за твердженням "фахівців", то проти якого з них вакцина? А решта як?
А скажи людям, що імунітет на рік мінімум, то куди подіти "повторнозараженних через 2 місяці"?
Знову глухий кут.
Про те, що імунологія та вірусологія стверджують, що на певний штам вірусу імунітет зберігається довічно, прийнято скромно замовчувати - зараз нова наука в пошані, інша, де вчені такі, як з Степанова - міністр здоров'я.
А якщо вірус, гад, візьме і не мутує зовсім? Або, навпаки, мутуючи, послабить свої патогенні властивості, як годиться всім пристойним респіраторним вірусам, що вони і роблять?
Що з вакциною тоді?
Як вони це все разом збираються на макітри населенню нахлобучувать? Розраховують, що в паніці і по безграмотності якось налізатиме?
Цікаво цей пост буде через два роки почитати.
Тому і пишу - на пам'ять собі.
© Наталія Ніколаєва- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2663665.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, дебіли, карантин, мировое правительство
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments