Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

До уваги

Volodymyr Boiko
До уваги першого заступника генерального прокурора Романа Говди, керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського та детектива НАБУ Богдана Прокопенка. Оскільки Ви мене дружно переконували, що неповнолітні вихованці державних закладів позашкільної освіти, які займаються парашутним багатоборством, повинні платити «смотрящему» – активісту Партії Регіонів з Харкова Шаповалову – та купляти в цього шахрая, через фіктивну фірму якого міністри молоді та спорту Павленко, Сафіуллін, Булатов і Жданов розкрадали кошти державного бюджету, якісь «сертифікати парашутиста», то у Вас з’явилась можливість спокутувати свої корупційні гріхи. Повідомляю номер банківської картки, на яку ви маєте переказувати кошти для фінансової підтримки гуртка «Юний десантник», що працює в підлітковому спортивно-технічному клубі «Святошин»:
4441 1144 5203 7094
ПТСК «Святошин» є комунальною установою, яка утримується за рахунок бюджетних коштів, які ви, панове Калужинський, Прокопенко та Говда, усіляко розкрадаєте (Прокопенко – шляхом безпідставного отримання зарплатні в НАБУ, а Калужинський та Говда – шляхом участі в корупційних схемах). Тому з виховною метою я вам наполегливо рекомендую стати спонсорами дитячого закладу позашкільної освіти – з тим, щоби ви більше не розповідали, що діти мають платити всіляким шахраям за заняття парашутним багатоборством.
Доки в районному відділення казначейства відкривається позабюджетний рахунок, я оформив на своє ім’я банківську картку, куди ви, панове корупціонери та розкрадачі державних коштів, можете (точніше, зобов'язані) переказувати фінансову допомогу для гуртка «Юний десантник». На цій картці інших коштів не буде, а звіти про надходження та витрачання грошей я регулярно оприлюднюватиму.
Я не сумніваюсь, що перший заступник генерального прокурора Говда, якому цю посаду купив у Венедіктової Олександр Михайлович Грановський, буде переказувати на розвиток гуртка «Юний десантник» не менше 20% своєї офіційної зарплатні. Бо інакше я найближчим часом почну публікувати досі не розсекречені матеріали негласних слідчих (розшукових) дій, які впродовж кількох років СБУ проводила відносно бой-френда Говди, колишнього керівника Офісу великих платників податків Бамбізова. Що ж стосується керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинського, то у випадку, якщо сьогодні ж він не перекаже гроші для гуртка «Юний десантник», я буду змушений розповісти про незаконні НСРД, які без санкції суду проводила на замовлення НАБУ розвідка Державної прикордонної служби.
=====
Volodymyr Boiko
Маю запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, люди брешуть, що в Рівному помер Микола Надейко – співробітник Бахматюка, який оплачував Ваш і Ситника відпочинок в мисливському господарстві «Поліське-Сарни», платив за розбиті вами квадроцикли та привозив до Ситника додому посередника з грошима за продану земельну ділянку в Севастополі. Ну, той самий, на підставі свідчень якого Сарненський районний суд у наступному визнав Ситника корупціонером. Так я хочу узнати – Надейко помер від ускладнень ковіду чи це Ваша з Ситником робота?


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2663853.html.
Tags: бойко, діти, менты, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment