Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...не забагато літако-рейсів?

Andrii Klymenko
Моніторингова група звертається до військових професіоналів: допоможіть з арифметикою 🙂 не забагато літако-рейсів?
=У Нагірному Карабаху за відомими домовленостями мають бути дислоковані 1960 російських військовослужбовців, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.
= Інформація від сьогодні: "Триває перекидання особового складу, військової техніки та матеріального майна миротворчого контингенту літаками військово-транспортної авіації Росії Іл-76, Ан-124. Всього з 10 листопада 2020 виконано 140 літако-рейсів" - йдеться у повідомленні.
====
Тетяна Іваневич
Це виходить десь 25 рейсів на день. Вони там крильцями один одного не зачіпають? Та й такими темпами в тому Карабасі російська допомога вже б не мала де розміститися-повернутися)) Шо туди можна везти в такій кількості?! Чи то вони женуть туди порожняк, щоб звітам шось вивозити до Рашки? Ну як на Донбас окупований гнали напівпорожні фури "гумконвою", а назад вивозили наші заводи і продукцію(
---
Павло Лакійчук
Ні, не порожняк. І не тільки техніку і особовий склад. Судячи з кількості рейсів, "миротворці" облаштовуються капітально, не на рік-два. Потім таких кукушат фіг викуриш - як з Гудаути і Вазіані. А от грузини дарма повітряний коридор ворогу відкрили: те саме - дай йому палець - по локоть відкусить
---
Тетяна Іваневич
Павло Лакійчук Та да, теж зачепило про "коридор", могли б хоч трохи їх помурижити( Та й що світова спільнота так легко віддала все на відкуп російським псевдо-миротворцям - теж сумно. Але все одно - шось забагато рейсів - в реалі певно вдвічі менше. Але для понтов і піару - проканає. Тіпо ж всемогутня Рашка.
---
Павло Лакійчук
ВТА - безплатний ресурс. Миротворча місія - шальні гроші. Шайтан - ще той "бізнесмен" 😉 Завезуть два військових містечка, як мінімум.
Плюс контрабас - годівниця усім щаблям від екіпажів до міністра (кожному є своя ніша) 😃
===
Андрій Афанасенко
В истории ВС СССР самый массовый десант посадочным способом был произведён на начальном этапе Афганской войны, когда в течение неполных 2 суток (47 часов) с аэродромов на территории СССР на аэродромы Кабула и Баграма были переброшены в полном составе 103-я гвардейская воздушно-десантная дивизия и 345-й отдельный гвардейский парашютно-десантный полк (без двух батальонов). Всего были переброшены 7700 человек личного состава, 894 единицы боевой техники и 1062 тонны различных грузов. Было совершено 343 самолёто-рейса, в том числе 66 рейсов самолетами Ан-22, 76 рейсов — Ил-76, 200 рейсов — Ан-12. В течение двух суток посадка самолётов производилась в среднем с интервалом в 15 минут[5].
===
Igor Baryshev
Миротворческая оккупация. Их теперь оттуда дихлофосом не выгонишь.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2664144.html.
Tags: анализ, кавказ, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment