Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

в.о. Президенту України

Оригинал взят у o_danylyuk в в.о. Президенту України
Інформуємо Вас про те, що Всеукраїнський Форум громадянського суспільства, який відбувся в Києві 14 жовтня, керуючись ст. 5 Конституції України, прийняв рішення про негайний розпуск Верховної Ради України VI-го скликання та невідкладне проведення виборів народних депутатів України.
Вимоги Форуму підтримали представники сотень громадських організацій та понад тридцять тисяч ініціативних груп з усіх регіонів України.
Про своє рішення учасники Форуму повідомили персонально кожного народного депутата і надали їм можливість до 3 листопада 2011 року самостійно прийняти рішення про розпуск парламенту та призначення у зв’язку з цим дати проведення виборів.
Деякі народні депутати відреагували на наше звернення та спробували проголосувати постанову про призначення виборів. Проте їхньої кількості виявилось недостатньо. У зв’язку з цим  ми змушені розпочати підготовку до загальнонаціональної акції громадянської непокори.
Якщо до 14-го листопада ми не отримаємо від Вас, як гаранта Контституції, відповідь , чи гарантуєте Ви право народу України на відкликання своїх представників – ми будемо змушені додати до своїх вимог вимогу щодо негайного проведення виборів Президента України.
Право на відкликання влади є невід’ємним атрибутом будь-якої демократичної республіки. Для цього громадянам не потрібні жодні підстави, достатньо їхньої волі.
 
Від імені Всеукраїнського Форуму:
Tags: тушки, україна, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments