Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тобто, людина жила досі у країні рожевих поні

Diana Makarova
І наздогін попереднього посту - сьогодні о сьомій ранку почався обшук у Музеї Революції гідності.
... сьогодні я прочитала комент. Людина кричала:
- Та що почало відбуватись в нашій країні?
Почало? - розлютилась я.
Тобто, людина жила досі у країні рожевих поні, вважала, що Майдан переміг, от і слава богу, не помічала арештів, не помічала боротьби держави з добровольцями та волонтерами - і ось раптом ой:
- Та що ж таке раптово сталось в нашій країні?
... на арешти й обшуки ми, майданівці, очікували з 13-14 років. А дехто ще й раніше. Очікувати на арешти й обшуки особисто я припинила після перемоги Майдану. Я видихнула. Я задихала вільно.
Так я дихала кілька місяців. У вересні 2014-го року особисто я зрозуміла, що нічого не змінилось. Що все продовжується. Це сталось зі мною, коли мого товариша, який привіз полоненого замміністра ЛНР до Києва, здавати в СБУ - заарештували за викрадення людини. Товариша заарештували, а замміністра ЛНР - ви знали, знали! - відпустили.
Повторюю - вересень 2014-го.
Отоді я зрозуміла, що все продовжується, що Майдан переміг лише в наших мріях. Та й то наді мною посміювались друзі - над моїм довгим перебуванням у країні рожевих поні. Люди зрозуміли це ще раніше.
... кожної осені у волонтерства починають відбуватись дивні речі в телефонах. Ефект "бочки" й "квакання", ефект перемотування плівки, хто знає, той знає цей ефект, коли розмова ведеться на душе швидкому бла-бла-бла й переходить у свист. Телефони включаються самі час від часу, сідає батарея. ну, отак дивно діє листопад на наші телефони, правда?
Років чотири тому до мене навть зателефонували і запитали напряму - чи не збираються волонтери та активісти вчинити новий Майдан на річницю? Отак прямо, да, представились службою безпеки. Я посміялась, навіть похвалила за рвєніє. Потім обдзвонила інших волонтерів - так, до них теж телефонували. От молодці, правда ж? Чого вже там секретнічати, легше спитати напряму.
Так що ми до цього звикли, ми знаємо, що волонтери, добровольці та активісти на вістрі, і, раптом що - кожен з них може стати інструментом для підбурювання суспільства, наприклад.
От потрібно КОМУСЬ, щоб у суспільстві стались заварушки - той ХТОСЬ і збурює людей, які не будуть мовчати, на заварушки.
Кому потрібно "шити" справу вбивства музикантам? Музикантам, яких добряче знає фронт?
(дивись попередні пости про обшуки й арешти у Леся Рой та Сергія Бутка)
Навіть не знаю, що вам сказати. Побудую питання по-іншому.
Кому потрібно робити обшук в Музеї Революції гідності?
А напередодні річниці Революції гідності?
... ой, прямо не знаю.
А ви знаєте?

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2666112.html.
Tags: история, леді діана, майдан, менты, порошенко, прдоны, сбу
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments