Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гетьманат

Алі Татар-заде
залишу молодим, але душевно старим людям жевріти над кресленнями сьогодення - ескизами гербів без знання геральдики, як частний прояв того. Мене ж завжди вабили мінливі і туманні обрії - Майбутнього і Минулого.
Поєднаю в одному. Хай наші діти креслять герби Гетьманату - нового військово-політичного союзу Центральної Європи, чия штаб-квартира, мрію, буде знаходитись в одній з десяти гетьманських столиць України.
Місто-щасливець буде повністю відреставроване, тому що стане для регіону чимсь більшим за Брусель для Європи чи Вашингтону для Двох Америк.
Вже не секрет, що до Гетьманату входитимуть дружні до України та історично близькі сусідні демократії.
Сам Гетьман - його титул звучатиме різними мовами різно, від лит. 'Етмонас до тур. Капудан - в новому устрої буде аналогом сучасного Генсека Нато.
Канцелярію Гетьмана обиратимуть народи тих країн, що доєдналися до Гетьманату; я сказав "народи" в сенсі "нації", а не в сенсі "населення"; словами класиків - патриції а не плебеї.
На нашій простій мові це означає козаків: хлопців і дівчат, які мало що народилися в своїй державі, а ще й прислужилися їй - на військовій службі, не обов'язково гарячій, не обов'язково зі зброєю в руках, але прислужилися. Саме вони отримають права виборців-резидентів, і їм кінець кінцем вирішувати, хто керуватиме військово-політичним союзом.
Не секрет також, що поступово канцелярія гетьмана та і сам він теж перебиратимуть на себе певні функції, накладені в державах-членах на її голів. Насамперед воєнщина прибере до рук військову владу, питання спільної безпеки, розвідки і контррозвідки, антитерору і стратегічної ініціативи
Оскільки Україна буде найбільшим членом Гетьманату - чисельно, воєнно, інтелектуально - то вона де-факто домінуватиме в тому союзі, як Афіни домінували в Делоській сіммахії.
Менші, але дружні держави матимуть захист від "центральної гетьманщини" (як згодом почнуть часто звати Україну) - але за це надаватимуть свої ресурси і можливості для повноцінної безпеки всього Гетьманату.
Прапор, герб, гимн та інші символи цього союзу ще не накреслені.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2667255.html.
Tags: конспирология, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments