Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Януковичу необхідна термінова медична допомога

Оригинал взят у o_danylyuk в Януковичу необхідна термінова медична допомога
Відповідно до ст. 108 Конституції України повноваження президента Януковича мають бути припинені тепер також у зв'язку з неможливістю продовжувати їх виконання за станом здоров'я. 
Після його, нічим не підкріплених та спростованих МВС та СБУ, заяв про підготовку збройного повстання - є підстави вважати, що в нього стійкий психічний розлад, за симптоматикою - параноя. 
На хронічність цього захворювання вказують також розмови Януковича з американськими дипломатами, викладені на сайті Вікілікс. В них він скаржився на "людей в чорному", які нібито били його дружину прикладами автоматів та підкидали трупи під колеса автомобіля його сина. 
Необхідно негайно провести примусову медичну експертизу, оскільки подальше перебування психічно хворої людини на посаді Президента України(держави, яка є одним з світових лідерів на ринку зброї та володіє ядерними технологіями) є небезпечним не лише для громадян України, але й для міжнародної безпеки.

Tags: конспирология, маразм, медицина, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments