Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Саме тому В’ятрович і не називає фірму-підрядника, де осіли гроші

Volodymyr Boiko
Панове, а ви в курсі, кому революціонери майже два роки тому переказали понад 100 млн. грн. з державного бюджету на побудову «меморіалу героям Небесної Сотні»? Тільки не смійтеся – фірмі Віктора Федоровича, яка зруйнувала Гостинний двір. Власник фірми – завгосп Януковича Андрій Кравець. Саме тому В’ятрович і не називає фірму-підрядника, де осіли гроші (її назва ПАТ «Укрреставрація»).
До речі, «Національний музей Революції Гідності», який переказав фірмі Януковича гроші, існує лише на папері та в уяві В’ятровича. Точніше, цей «музей» – це адміністративне приміщення, у якому збираються розкрадачі бюджетних коштів, та ржаві металеві щити, що були розставлені директором цього «музею» Пошивайлом на Майдані Незалежності і які загидили центр столиці.
===
Volodymyr Boiko
Олексій Романов, у публікації на "Странє" Ви пишете: "деньги на строительство Мемориала якобы ушли фирме "из орбиты Януковича и Кравца". Но, как видим, к Кравцу и Януковичу "Мастерская "Украина-Реставрация" имеет очень косвенное отношение. Куда более прямые завязки у нее с командой Порошенко, во время правления которого она выиграла много крупных тендеров". Я Вас запевняю, що фірма-підрядник належить саме Кравцю. Подробиці того, чим займається Кравець, відомі через те, що його фірма ПАТ "Укрреставрація" (ТОВ "Майстерня "Україна-Реставрація" є, по суті, підрозділом цього товариства) захопило свого часу Гостинний двір. Війна за Гостинний двір, як Ви знаєте, триває вже майже 10 років, недавно вдалось в судовому порядку розірвати договір оренди між Фондом держмайна та ПАТ "Укрреставрація" (це була, до речі, моя ідея - я хоча в саму війну не влазив, але допомагав методично), зараз йде боротьба за те, щоби передати Гостинний двір у комунальну власність. Так ось, В'ятрович знав, кому він переказує гроші - завгоспу Януковича. Ті, хто боровся за Гостинний двір, намагались цьому зашкодити й переконували В'ятровича не розкрадати бюджетні гроші. Але річ у тім, що Кравець після втечі Януковича став компаньйоном Березенка, який і пролобіював постанову Кабміну про 80% аванс.
---
Олексій Романов
Дякую. А як же Орленко з Лонським? Чи вони просто фунти?
---
Volodymyr Boiko
Олексій Романов А що Орленко з Лонським? І їм копійка перепадає. Але ПАТ "Укрреставрація" - це фірма Кравця, усі інші - це або його менеджери, або молодші партнери.
---
Volodymyr Boiko
Олексій Романов Тобто, Ви все правильно пишете. Але Кравець з 2015 року співпрацює з оточенням Порошенка, передусім - з Березенком (що не дивно, оскільки Кравець, як і Березенко, раніше очолював ДУС). Тому його фірми виграють такі жирні тендери, а Гостинний двір було так важко повернути назад Фонду держмайна
---
Олексій Романов
Я спираюсь на документи та відкриті дані. Фірма, якій Вятрович злив 111 лямів, належить ось цьому пану. І цій фірмі при Порошенкові платили мільйони структури ДУСі, де давно вже не було Кравця.
Тому зараз, формально кажучи, ніякого Кравця там немає. Можливо, він зберіг там свій вплив. Але документально підтвердити це я не можу. Тому й пишу про опосередкований зв'язок із Кравцем.
---
Volodymyr Boiko
Олексій Романов Зрозуміло, що ніякого Кравця у цій фірмі немає, а формально керує менеджер Кравця пан Гайдей. Але я розповідаю, що відбулось насправді - історія з переказом Кравцю 111 млн. грн. була предметом розборок між активістами ще 2 роки тому.
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2671282.html.
Tags: бойко, история, майдан, порошенко, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment