Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Это если не золотой стандарт, то серебряный

Захар Мілютін
Рецензоване наукове видання
"Міжнародний журнал екологічних досліджень та охорони здоров’я"
18.11.2020
опублікувало чергове дослідження,
де за рядом показників-діагнозів порівнювалось здоров'я 3'324 дітей, з яких 2'763 були вакциновані за різними календарями ,а 561 не отримали жодної вакцини.
Усі діти з 2008 по 2019 рік обслуговувались в одній дитячій педіатричній практиці міста Портленд, штат Орегон, США,
Результатом як і в УСІХ попередніх таких дослідженнях
стало підтвердження відомого багатьом батькам факту:
невакциновані діти хворіють набагато менше.
І мова тут як про хронічні так і про гострі захворювання.
Зокрема батьки вакцинованих дітей НАБАГАТО частіше звертались за медичною допомогою через (див. Table 3):
- астму
- автоімунні розлади
- синдром гіперактивності та нестачі уваги
- інші розлади поведінки
- отити
- кон'юнктивіти
- гастроентерити
- екземи
- судоми
- анемію
- високу температуру
- респіраторні інфекції.
Повний текст дослідження з усіма таблицями та посиланнями на попередні публікації доступний на сайті видання тут https://www.mdpi.com/1660-4601/17/22/8674/htm
Дослідження має дуже цікаву передісторію, яку я описував ще десь рік чи більше тому.
Пізніше пошукаю і наведу в коментарях або окремим постом.
=====
Vitaliy Brynov
Это предыстория про педиатра, которого хотели лишить лицензии за индивидуальные графики вакцинации для детей?
---
Захар Мілютін
Vitaliy Brynov так. Співавтор дослідження - Пол Томас - дуже популярний в США педіатр, який колись був горою за вакцинацію, але бачив купу побічок + аутизм, і склав свій більш лагідний альтернативний календар. Календар став дуже популярним і до лікаря прийшли "регулятори" з вимогою надати докази, що він (цей календар) безпечний. При тому, що жодних доказів (досліджень) безпеки офіційного американського вакцинного календаря не існує. В результаті лікар був змушений замовити в спеціалізованій організації аудит здоров'я своїх пацієнтів в розрізі їх вакцинного статусу. І здивовано з'ясував, що не тільки вакциновані за його календарем хворіють значно менше ніж вакциновані за офіційним, а ще й невакциновані взагалі хворіють значно менше навіть порівняно з вакцинованими за його календарем. В результаті "органи" самі зробили з цього лікаря вакцино-скептика. А тепер він ще й результати того аудиту оформив згідно вимог до наукового дослідження і опублікував в рецензованому науковому журналі.
---
Galina Vic
Захар Мілютін, вот это - в шапку! Потому что автор исследования гарантированно не мог предсказать его результат, а все исследование информации было выполнено независимой организацией. Это если не золотой стандарт, то серебряный: совсем золотой если бы еще пациенты были "чужие", хотя в реальности на скорость не влияет, тк врач не может заранее обобщить информацию по ним.
---
Виктор Сергиенко
Galina Vic "Золотым" оно было бы, если бы разделение на невакцинируемых и вакцинируемых детей производилось бы рандомно.
А так ошибка может быть даже в сторону вакцинации - так как не вакцинируют детей не только по желанию родителей, но и по причинам изначально более слабого здоровья.
---
Liudmyla Gegelska
Виктор Сергиенко и потому невакцинированные оказываются в исследовании более здоровыми? А должны быть более больными
---
Виктор Сергиенко
Людмила Гегельская Я к тому, что если бы разделение было рандомным - то перевес в сторону невакцинированных был бы еще более весомым. То есть эта ошибка никак не может изменить результат.
---
Timophey Makarchuk
Виктор Сергиенко Ну, тут "вскрытие" показало, что даже если в качестве "невакцинированных" использовались дети с мед. отводами(т.е. категория детей с серьёзными проблемами со здоровьем) то даже в этом случае выявилась такая разительная разница в с вакцинированными.
Это означает, что в реальности фактор вакцинации ещё более губителен и что вакцинируя ребёнка, "спасая от кори" и мифического ржавого гвоздя — вы получите КАК МИНИМУМ вот это все, но на самом деле в дополнение к вышеперечисленному неизвестное пока количество побочек и проблем со здоровьем.
Кроме того.. тут в исследование охватывает некий конечный период наблюдения. А в реальности вакханалия с вакцинами не оставляет людей в развитых странах до самой их смерти. А накопительный эффект почти наверняка есть, и хоть пока науке неизвестен, но может объяснить общее состояние со здоровьем в т.н. развитых экономически странах. А состояние это плачевно.
В некоторых случаях можно наблюдать бодрячков-старичков, но вот им то как раз перепало 1-3 дозы за всю их жизнь, а уверенности, что нынеживущие и обколотые дотянут до этого почтенного возраста в такое же форме нету.
---
Захар Мілютін
Виктор Сергиенко 01/02/2017, EBioMedicine
Профінансоване данським урядом та реалізоване командою скандинавських вчених з лауреатом Novo Nordisk Prize данським метром Peter Aaby включно дослідження щодо впливу масової вакцинації немовлят на початку 1980-х в Гвінеї-Бісау.
Дослідники порівнювали смертність дітей в віці 3-5 місяців вакцинованих від дифтерії-коклюшу-правцю (DTP) + поліо (OPV) проти їх невакцинованих ровесників.
Результат простий і однозначний: смертність серед вакцинованих вища в 5-10 разів.
В п. 4.3 перераховуються вісім попередніх аналогічних досліджень, що їх теж проводив Peter Aaby. Всі вони теж показували, що вакциновані вмирають частіше, але «лише» в 2 рази.
Справа в тому, що в попередніх дослідженнях вакцинованих дітей порівнювали з дітьми звільненими від вакцинації по медичним ознакам, тобто з такими, що вже мали серйозні проблеми зі здоров’ям. Цього ж разу завдяки особливостям вакцинної кампанії (одних щепили в 3 міс., других в 6) вчені мали для порівняння достатньо здорових невакцинованих немовлят.
Висновок-пояснення високої смертності вакцинованих – аналогічний зробленим попередніми дослідниками і повторюється тричі в п. 1. Introduction і п. 5. Conclusions: вакцина підвищує вразливість до непов’язаних з нею інфекцій. https://bezdoz.info/%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D1%89%D1%83%D1%94-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D0%BE/
---
Виктор Сергиенко
Timophey Makarchuk да, именно так.
---
Svitlana Zubritska
Захар Мілютін і ще цікавий момонет - що смертність серед дітей, які не отримали щеплення в зв'язку з поганим здоров'ям, все ж таки менша. Але ж це хворі діти. Мало би бути навпаки. Це шокуюча інформація.- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2674837.html.
Tags: діти, здоров'я, піар, щеплення
Subscribe

 • Владимир Фесенко · О вчерашнем заседании СНБО

  Оно оказалось очень насыщенным. К седьмой годовщине оккупации Крыма приурочили рассмотрение вопроса о стратегии деоккупации и реинтеграции Крыма и…

 • Наверное партия сказала шо так надо...

  Станислав Кукарека Судя по фейсбукам - главным рассадником коронавируса и главной угрозой человечеству стал Буковель. Внезапно так. Не очередь в…

 • "Вєсті.UA" за 26 лютого - бімба!

  У випуску програми "Вєсті.UA" за 26 лютого – колишній генеральний прокурор Юрій Луценко стане ведучим ток-шоу на каналі свого кума Порошенка.…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments