Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Проросійські сили впевнено осідлали тему нашої не-самостійності

Ihor Lutsenko
Вчорашній фейсбук багатократно розказав про акцію ОПЗЖ перед американським посольством. Сміялися.
Але насправді, як на мене, смішного мало. Проросійські сили впевнено осідлали тему нашої не-самостійності, нездатності вимагати від своїх найближчих союзників навіть видимості поваги до України.
Констатую: дві сили – «м’яка» українська інтелігенція і більш «жорсткіші» патріоти – здали тему української самостійності найнесамостійнішій, найбільш рабській за своєю сутністю частині політичного спектру.
От такий парадокс виходить, що найбільш системно по темі проти зовнішнього управління працює найбільш керована зовні сила.
Але і це ще не все – парадокс якраз більше у тому, що найбільш цінуючі самостійність суб’єкти – мілітарна спільнота (волонтери та добровольці), справжнє громадянське суспільство – з теми виключені і великою мірою навіть остерігаються критикувати ту ступінь залежності від західних країн, у яку ми свідомо себе ставимо.
Я вже не кажу про те, що для значної частини суспільства залежність від багатих західних країн вважається благом (Як там гідність! Який там здоровий глузд!).
=====
Valerii Zema
безумовно благо. план маршала підняв європу до нинішнього рівня з цілковитої руїни. тоді прибували не лише гроші, але й передовсім фахівці з-за океану
---
Ihor Lutsenko
Valerii Zema цікаво ще дізнатися, які підстави вважати, що щодо нас запустять "план Маршала", а не щось несподівано інше?)
---
Valerii Zema
Ihor Lutsenko УП писала про це упродовж ще 2014 року неодноразово. і про Маршала і про вітрину. не знаю тільки де ж воно все? і де ті писаки)
---
Ihor Lutsenko
Valerii Zema коротко про сучасну укр історію: "УП писала"
---
Вячеслав Ільченко
Valerii Zema Ще давайте задвиньте нам за план "Анаконда". Де там Пономаріо заховавси? )))) А розгадка дуже проста. План Маршалла дають тим, хто сам намагається вигрести зі лайна, а не очікує, поки добрий пан управить. Якщо ми хочемо пасивно очікувати, поки управить пан, нам не те що Плана Маршалла, нам взагалі ніякого плану не дадуть. А пришлють прикажчика - ну все ж, як просили, нє?
---
Valerii Zema
Вячеслав Ільченко хай присилають. готовий підкорятися і бути слухняним
---
Вячеслав Ільченко
Valerii Zema (канонічний фейспалм) А якщо скажуть копати від забора і до обіда, будете копати? А можуть. От знайшли в Конго поклади літія, і там теж всі такі - "готовий підкорятись і бути слухняним" - в результаті нічого окрім літієвих копалень там і нема. Ну не буде ніхто за нас будувати те, що нам же і треба.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2675146.html.
Tags: медведчук, порошенко, прдоны, рассея, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments