Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

фальшивий лікарняний

Volodymyr Boiko
Хочу звернутись до вічно голодного керівника першого відділу детективів другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ Володимира Геннадійовича Новікова, який жре чужі горішки та цукерки навіть під час обшуків, і розповісти одну повчальну історію.
Було це в 2004 році, коли нинішній керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Андрій Калужинський, за рік до того отримавши диплом, з дозволу сказати, юриста, тільки-но почав працювати слідчим прокуратури Обухівського району Київської області під орудою легендарного Василя Івановича Хруща. Під шумок кампанії по виборах президента України восени 2004 року співробітники прокуратури Обухівського району увірвались на нафтобазу військової частини у Василькові, оголосили 4 тис. тон бензину, що там зберігались, «речовим доказом», підігнали бензовози, вивезли бензин і продали за готівку мережі заправок КЛО, оформивши товар від імені фіктивної фірми. Усе це прокурор Обухівського району Хрущ прокручував під патронатом всесильного заступника генпрокурора Віктора Кудрявцева й тому був переконаний у власній безкарності. А після того, як президентом став Віктор Ющенко, Хрущ взагалі мав бути призначений прокурором м.Києва через кумівство з Віктором Пинзеником – принаймні, тодішній генеральний прокурор Святослав Піскун (Святослав Михайлович сам мені про це згодом розповів) пообіцяв Пинзенику на засіданні РНБОУ зробити Хруща прокурором столиці.
Але не судилось стати Василю Івановичу прокурором Києва, оскільки про витівки Обухівського районного прокурора я написав розлогий пасквіль. Хрущу треба було просто не звертати уваги на мою писанину, як це зараз робить мадам Венедіктова, а він, натомість, вирішив покласти в свою особову справу судове рішення, що все те, що я про нього пишу – це брехня. Домовився Хрущ з суддею Печерського райсуду (хоча я проживав у Шевченківському районі столиці), приписав мені адресу якоїсь типографії, куди повістка й не направлялась, суддя хутенько нашкрябала без мого відома рішення про захист честі та гідності прокурора Обухівського району, але секретар засідання шепнула про це на вушко нинішньому члену Центральної виборчої комісії Тетяні Юзьковій і Тетяна переповіла мені. Пішов я тоді в Печерський суд, забрав рішення, домігся його скасування в апеляційному порядку й пообіцяв Хрущу довгу дорогу в казенний дім. А в нас, донецьких, так прийнято: «пацан сказав – пацан зробив».
Ні, мені не вдалось засудити Хруща за пограбування нафтобази – тут за нього вписались всемогутній Кудрявцев і тодішній генеральний прокурор Олександр Медведько. Але я «хлопнув» Хруща на фальшивому лікарняному листку: виявляється, коли Василь Іванович страшенно хворів, отримавши 510 грн. на компенсацію тимчасової непрацездатності, його двійник і однофамілець відпочивав у п’ятизірковому готелі Шарм-аль-Шейха. І пішов прокурор Обухівського району, який мав автопарк елітних автомобілів та незліченну нерухомість, у суд як діти в школу – за використання завідомо підробленого документа й вкрадені в держави 510 грн.
Історію цю Вам, Володимире Геннадійовичу, може підтвердити Андрій Володимирович Калужинський – він на власні очі спостерігав, що я робив з його шефом. Втім, і Артем Сергійович Ситник також у ній обізнаний, хоча й з’явився в прокуратурі Київської області тоді, коли я вже давав свідченні судді Олегу Білоцерківцю, розповідаючи про злочинну діяльність підсудного Хруща. Річ у тім, що представляти інтереси підприємців, пограбованих Хрущем, та відсуджувати в держави власність вкраденого бензину взялась та сама юридична фірма, керуючим партнером якої став Ситник після звільнення з органів прокуратури. А оскільки справа була надзвичайно складною, то ця фірма звернулась до мене і саме я виступав у судах як представник позивачів – Артему Сергійовичу з огляду на його інтелектуальний і професійний рівень партнери по адвокатській конторі такі справи не довіряли.
Я думаю, що Ви, шановний Володимире Геннадійовичу, вже зрозуміли, до чого я Вам розповів історію про прокурора Хруща та його фальшивий лікарняний. Саме так – я мав на увазі той прикрий факт, що Ви з 2 до 24 квітня 2020 року не виходили на роботу в НАБУ, надавши фальшивий лікарняний листок серії АДЯ №315640, який замовили за місцем своєї реєстрації в Лубенській центральній лікарні (Полтавська область), отримавши в наступному шахрайським шляхом 7139,10 грн. допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.
Я можу довго розповідати, чим доводиться факт вчинення Вами злочину – починаючи з того моменту, коли Ви зателефонували зі свого телефону з номером +38 099 609 84 83 у Лубни й попрохали службових осіб Діагностично-консультаційного центру Комунального підприємства «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» зробити Вам фальшиву довідку про травму зв'язок лівого гомілкового суглоба та переслати фальшивку Вам на месенджер WhatsApp, зареєстрований на номер мобільного зв’язку +7 700 289 9105. Можу довго розповідати, як Ви проводили час з 2 до 24 квітня – де пиячили, куди їздили по Києву на своєму автомобілі Mazda-3, 2007 року випуску, реєстраційний номер ВІ2377ЕА. Більш того, я можу навіть показати купу Ваших фотографій за цей період. Але можу цього й не робити – усе залежить від Вас.
Особисто мене Ви не цікавите. Мене цікавить лише те кримінальне провадження, яке було зареєстроване САП за моєю заявою через грошові побори, якими перший заступник генерального прокурора Роман Говда разом з колишнім міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим обклав спортсменів-парашутистів. Це кримінальне провадження Калужинський закрив, хоча я, знаючи бозна-скільки років Андрія Володимировича, пояснював йому, що не прагну когось посадити, я лише прошу припинити вимагання грошей зі спортсменів та розкрадання коштів державного бюджету, що виділяються на авіаційні види спорту. При цьому не треба нічого розслідувати – мною все давно розслідувано, зібрані всі документи й навіть підготовлені проекти підозр. Тож достатньо буде запросити в НАБУ нинішнього міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта (досвідчений схематозник, між іншим) і спитати, у якому процесуальному статусі він себе бачить – свідка чи підозрюваного. Якщо свідка – то нехай скасує накази, видані Ждановим, про примусове придбання спортсменами-парашутистами якихось саморобних «сертифікатів парашутиста» в колишнього депутата Харківської обласної ради від Партії Регіонів Шаповалова, а також виконає численні рішення Окружного адміністративного суду Києва, винесені за моїми позовами до Мінмолодьспорт.
Натомість Калужинський, який ідіотом народився та ідіотом помре, вирішив роздмухати скандал на рівному місці й провадження закрив. Тому я зараз буду з усім вашим НАБУ робити те, що я колись зробив з Васею Хрущем – бо тепер, завдяки Андрію Володимировичу, я маю час і натхнення. Але якщо Ви, шановний Володимире Геннадійовичу, не хочете потрапити на лаву підсудних, я Вам раджу поговорити з Ситником, щоби той направив до мене детектива Богдана Олександровича Прокопенка разом із ксероксом (я витрачатись на копіювання документів для НАБУ не стану) і перезняв у мене вдома кілька кілограмів паперів про розкрадання бюджетних коштів у Мінмолодьспорт – Калужинський ці документи вивчати відмовився. А далі я вже подивлюсь на Вашу та Прокопенка поведінку. Може й пожалію…
Тож, як кажуть у таких ситуаціях, Думай-Те.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2675592.html.
Tags: бойко, история, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments