Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сьогодні зранку в нас на Макарівській 1 все починається знов

Ольга Даненко · Спротив незаконній забудові на Макарівській
Сьогодні зранку в нас на Макарівській 1 все починається знову. Знову сповзаються тітушки, знову збирається проплачена злобудовником липова "громада", яку ніхто тут не обирав, знову починається те саме - серія № 2 вчорашнього кордебалету "за новиє дома"!
Живу тут з народження і завжди чула від батьків, що тут будувати неможна нічого, але ось в 2020-х виявляється таки вже можна - мабуть і гора стала якась не та, і вже нам і нашим будинкам при цьому нічого вже не загрожує, бо великі гроші виявляється так чарівно змінюють цей світ, що можна вже все - і будувати там де неможна, і порушувати всі норми і права людей!
І можна брехати і оббріхувати простих людей, залякувати, погрожувати, нагоняти вагонами тітушок, щоб розпочати це незаконне будівництво в ареалі культурної спадщини під охороною ЮНЕСКО!
Невже ж гроші й насправді мають таку чарівну силу, що перетворюють колишніх добрих твоїх сусідів на заклятих ворогів, підкуплених брехливими обіцянками неіснуючих "нових квартир", сусідів, які повірили шахраям з піраміди, що йдуть по трупах, порушуючи всі закони моральні і державні, щоб спричинити нам шкоду, вирвати, зруйнувати наше законне майно, через незаконне будівництво піддати його реальній небезпеці руйнування?!
Наші будинки стоять на краю прірви, і в буквальному, тепер і в переносному сенсі, і ось від нас цей злобудовник вже відрізав наші схили, шахрайськими якимись схемами привласнив навіть ті території, які колись ще я знаю що відносилися до придомових, разом з нашими сараями, підпірними стінками, укріпленнями схилів і деревами, посадженими по них ще нашими батьками щоб схил цей був міцнішим! І як відрізали оцим незаконним парканом, який накидали аж на два чи три поверхи щоб ми нічого не могли за ним побачити, а це ще було у березні цього року, то так і дерева за цим парканом раптово почали масово всихати, які ще минулого року там стояли зелені!
Тобто моєму будинку це будівництво загрожує руйнуванням, бо відрізали крутий схил, укріплений нашими сараями, на верху якого і стоїть цей будинок, щоб саме отам, на самому схилі гори, на якій стоїть мій будинок, та попід горою, де неможна будувати взагалі, і що загрожує йому сповзанням в яр і руйнацією, саме отам, на колишній його придомовій території, яка була ще при союзі аж до самого Врубелевського спуску, і яку якимись невідомими і немислимими шахрайськими схемами від нас відрізали, разом з нашими сараями, деревами, що укріплюють схил і навіть разом з будиночком нашого двірника (?!?) щоб саме отам, на цьому самому зсувонебезпечному схилі побудувати нову 25-поверхівку?!!
Люди, SOS! Зрозумійте будь ласка про що насправді йде мова і чим все це нам загрожує!
Не слухайте отих підкуплених брехунів "за новиє дома" на місці, це будувати в принципі не можна, бо станеться велике лихо в столиці України!!
Рейдери це вони, злобудовники, які відтяли наші придомові території, і брешуть що наші будинки "хрущовки" і що вони "аварійні", але це неправда! Це така ж сама цілковита неправда як вони ж брешуть і про Кутняка Святослава, і про команду Левченка "Народовладдя", яка завжди підтримує наші законні права, брешуть про якісь їм погрози і тощо - та ні! Все тут якраз навпаки! Це погрожують нам, місцевим мешканцям, які проти цієї незаконної злобудови, і нагоняють сюди тітушок, що вже стає неможливо навіть спокійно на вулицю вийти! Це отакий злобудовний терор для простих і чесних людей, це отаке перебріхування і перегортання все догори дригом, маніпулювання масовою свідомістю, це отакі методи вони використовують, щоб зруйнувати наші будинки, які не аварійні, але початок їхніх будівельних маніпуляцій на наших схилах таки може призвести їх до цілковитого руйнування, та може й нашої загибелі під їх уламками!
Бо вже отаке тут було, в Обласній лікарні колись провалилася під землю ціла їдальня, і навіть загинули люди!
І це незважаючи ще й на дуже близьке сусідство підземних резервуарів води на території водоканалу, бо їм все тут по барабану, і глибоко плювати на наслідки, бо великі гроші вирішують все, і Куренівську трагедію ніхто навіть не згадує!..
Вибачте за такий довгий текст, але як ще можна пояснити спільному загалу що насправді тут відбувається і чим це взагалі загрожує нам і всьому місту в цілому?!...
На фото: тітушки зранку вже на місці, і їдуть і їдуть туди під нашими вікнами.
Чи вам подобається, люди добрі, жити в такій країні де таке беззаконня вже стало можливим?! Чи ви хочете щоб завтра ці ж самі бандити прийшли і до ваших дворів?! А це таки колись станеться, якщо це вже можливо у нас, в нашій столиці України, то вже ніхто не має ні в цьому місті, ні в інших містах, ані в цій державі взагалі ніякого захисту!..

Спротив незаконній забудові на Макарівській
7 хв. · Київ ·
Поліція є і все, ніхто нічого не спиняє, як завжди.
Скільки чекати виконання вашої роботи, Національна поліція України
При призупинені контрольної картки благоустрою всі роботи незаконні. — у Реп'яхів Яр.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2676832.html.
Tags: київ, кличко, менты, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments