Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Тож, може тепер американське посольство буде приймати від громадян заяви про корупційні правопорушен

Volodymyr Boiko
Записки пасквілянта
Друзі, підкажіть, куди треба направляти заяви про вчинені корупційні злочини, що належать до підслідності НАБУ, для внесення в ЄРДР і організації досудового розслідування – в Офіс президента чи в посольство США? Бо в мене набрався величезний матеріал про розкрадання коштів державного бюджету та вимагання грошей з учасників державних спортивних заходів колишнім міністром молоді та спорту Ждановим, його першим заступником Гоцулом і прокурором Києва (нині – першим заступником генерального прокурора) Говдою. Я навіть проекти підозр підготував, тепер треба лише внести моє повідомлення в ЄРДР, обрати підозрюваним запобіжний захід і передати справу до суду. Але в НАБУ категорично відмовляються розслідувати корупційні правопорушення.
Тож, може тепер американське посольство буде приймати від громадян заяви про корупційні правопорушення та організовувати досудове розслідування силами піднаглядного НАБУ? Напевно, я туди відправлю повідомлення про витівтки Говди, Ждатова та Гоцула, а читацькій громадськості по тому розповім, як посольство США бореться з корупцією в Україні.
=====
Маю запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського, який відмовляється розслідувати корупційні схеми в Мінмолодьспорт, грошові побори зі спортсменів-парашутистів і розкрадання коштів державного бюджету, виділених на розвиток авіаційних видів спорту. Андрію Володимировичу, я, коли недавно заходив у ресторан «Солом’янська броварня», випадково знайшов флешку з матеріалами службового розслідування НАБУ, проведеного у зв’язку з тим, що Ви та Ваш «таємний агент» Шевченко (якого Ви на початку 2017 року привели до детектива НАБУ Дениса Олександровича Гюльмагомедова) причетні до розкрадання коштів «Укрзалізниці».
Я ось тепер думаю, що робити з цими матеріалами – публікувати чи трохи почекати, коли ж Ви, нарешті, почнете розслідувати кричущі факти розкрадання коштів державного бюджету та вимагання грошей з учасників державних спортивних заходів колишнім міністром молоді та спорту Ждановим, його першим заступником Гоцулом і прокурором Києва (нині – першим заступником генерального прокурора) Говдою?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2677973.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments