Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Борис Беспалий · ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ?

Борис Беспалий ·
ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? Пост перший
Що ОПЗЖ розкручується сумний, але факт. Що їй у тому помагають — так само. Хто?
Перший — Путін. ОПЗЖ не «проросійська» чи «прокремлівська», а відверто російське, кремлівське, путінське представництво в Україні. Представництво агресора. Хтось знає прецеденти?
І перший хто її розкручує — особисто Володимир Путін: Медведчук його кум і визнаний представник, Путін, та його обслуга, публічно приймають і піарять емісарів ОПЗЖ у Кремлі, Москві, Росії. Словом, Медведчук — це чорна мітка Путіна Україні.
Таке визнання ОПЗЖ Путіним і путінцями, виділяє її з поміж інших проросійських сил і середовищ, що дозволило ОПЗЖ закопати ресурсний Опоблок, випереджати надірвану партію Шарія тощо. Відстебніть від ОПЗЖ Путіна — лишиться пшик.
Відтак, Володимир Путін перший і головний, хто розкручує ОПЗЖ.
====
ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? Пост другий
Що ОПЗЖ розкручується сумний, але факт. Що їй у тому помагають — так само. Хто? Перший — Путін. Друга — ОПЗЖ помагає собі сама.
Так, і ззовні і з середини країни ОПЗЖ надають ресурси і можливості. І, слід визнати, використовує вона їх уміло. Чого вартий лиш вибір тем для масованих піар-кампаній!
1. Спекуляція «миром», ніби не знають, що вирішально це залежить від Кремля, Путіна, Росії.
2. Системний анти американізм, добре розуміючи, що США – основна перешкода розгортанню російської агресії. Акцент підступно роблять на актуальній, всенародній і болючій медичній темі: україно-американське походження У. Супрун, міфічна американська (замість реальної китайської) ґенеза корона вірусу, фейк про шкідництво американських біо-лабораторій тощо, фейк про якісну російську вакцину.
3. Ностальгія за міфічним «радянським раєм».
Маємо визнати, ефективно використовуючи надані можливості, ОПЗЖ майстерно розкручує саму себе.
====
Ростислав Бєляєв
Першим ОПЗЖ (одна з нових вивісок Партії Регіонів) розкрутив соратник Парашенко. При ньому ж ПР здобула п'ять рейтингових телеканалів, що безперешкодно ведуть проросійську пропаганду.
======
Борис Беспалий
25 листопада о 12:25 ·
І ВСЕ Ж ТАКИ: ЧОГО ПУТІН ПІДІГРАВ ПОРОШЕНКУ?
Два року тому, 25.11.2018, Росія по піратському захопила український иоряків і кораблі. Але не тільки: того ж дня вона виставила в загальний доступ відеозапис цього. Що й дало імпульс введенню Порошенком передвиборчого воєнного стану, вельми вигідного для його виборчої кампанії.
Гарячим слідом поставив пост: «ЛОГІКА ДОЛАЄ ЕМОЦІЇ
Зупинитись, озирнутись і задатися питанням: Чого Російська Федерація підіграла введенню воєнного стану?
Що відео https://news.liga.net/incidents/video/poyavilos-video-tarana-ukrainskogo-buksira-korablem-rf
тарану в Азовському морі – надпотужний, емоційний аргумент за введення воєнного стану справа ясна. Росіянам не менше за інших. Відео їхнє. В одному примірнику і військове, на базарі не продається. Поширили його росіяни вже за кілька годин після нападу. Чи впряму, чи організували «витік інфи» - питання техніки, головне – поширили.
Тож логічне запитання: Чого Російська Федерація підіграла введенню воєнного стану?».
Через місяць — ще один: «ЧИ З ДУПЛА ДУБА, ЧИ ІЗ YOU TUBE
Кадри з фільму часів дитинства: боязко озираючись, шпигун закладає у дупло дуба контейнер з розвідданими.
Місяць тому, у постику, звернув я увагу, «Що відео тарану в Азовському морі – надпотужний, емоційний аргумент за введення воєнного стану» російське, «в одному примірнику і військове… Поширили його росіяни вже за кілька годин після нападу. Чи впряму, чи організували «витік інфи» - питання техніки, головне – поширили.».
Справа була ясна тоді, ясною лишається і тепер. А повертаюсь до цього логічного 2+2 того, що варто було учора побіжно згадати про це, як про загальновідоме, як щиро шановані мною експерти дружно заперечили: який російський вкид? Це в YOU TUBE було!
Друзі, шановні, себе почуйте! Якщо російська влада передала своє військове відео не через дупло «особисто в руки резиденту», а через YOU TUBE по секрету усьому світу, а заодно і нашому президенту, то що, вкид перестає бути російським?
А ось «логічне запитання: Чого Російська Федерація підіграла введенню воєнного стану?», як було відкритим тоді, так відкрите й досі. І чи не підіграє вона знову, скажімо, у ході президентських виборів?».
Порохоботи як води у рот понабирали. Але ж факт лишається фактом: підіграв Путін Порошенкові, сильно підіграв. Чому, як мислите?

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2678407.html.
Tags: вибори, коллективное х%№ло, конспирология, медведчук, порошенко, прдоны, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment