Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Усі, хто бажає, може скачати їх до 1 грудня 2020 року

Записки пасквілянта
До мене звернулись кілька адвокатських об’єднань з приводу опублікованих мною відеосюжетів про перебіг обшуку, проведеного 31 жовтня 2018 року старшим детективом НАБУ Володимиром Новіковим вдома у Михайла Гріншпона в ході розслідування кримінального провадження №42016000000001157. Під час обшуку Новіков наказав понятим (понятими, до речі, були співробітники Національної поліції, які мали забезпечувати охорону громадського порядку) принести йому без дозволу хазяїна горіхи та цукерки з кухні, які Новіков зжер. Крім того, поняті без будь-якого дозволу господаря пересувались по приміщенню будинку на власний розсуд, без дозволу власника вживали їжу, яка знаходилась у будинку, а також, знайшовши пляшку алкогольного напою, запропонували Новікову «накрити поляну».

Але, найголовніше, коли для участі в слідчій дії прибув викликаний хазяїном будинку адвокат Сергій Гелла, співробітники НАБУ за наказом Новікова викинули адвоката по сходах з другого поверху – бо старшому детективу, бачте, не сподобалось, як адвокат з ним привітався.

У зв’язку з цим адвокати, обурені ставленням співробітників НАБУ до їхнього колеги, мене питають, де я взяв ці відео і як можна ознайомитись з оригінальним записом. Відповідаю: відео долучені до матеріалів кримінального провадження №42016000000001157 і наразі перебувають у Вищому антикорупційному суді. Повний запис обшуку (три відео файли) я залив на файлообмінник. Усі, хто бажає, може скачати їх до 1 грудня 2020 року за цим посиланням:

https://fex.net/uk/s/ptsmaaz
Volodymyr Boiko
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2678587.html.
Tags: беспредел, бойко, дебіли, менты, піар
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment