Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Після свічки завжди лишається огарок. Не соромтесь прибирати його

Diana Makarova
Святослав Носов, відомий більшості як Горькій Лук, дуже ображається на мене.
Святослав-Лук все намагається зрозуміти, за що ж Діана Макарова не любить його, Святослава, Лука Горького.
Я не люблю ворогів, розумієте...
Про те, що Лук - ворог, я сказала йому при першій же зустрічі. Коли він ще працював у Тайри. Ну, як працював? Завідував припасами і робив піар. Перо-то, вірніше, клавіатура у Лука бойкі.
Працюючи у Тайри, Лук створив навколо своєї особи флер таємничої бойовитості, дехто й досі вважає, що він особисто витягував поранених з передової, практично на собі. Аж доки Тайра не відповіла на питання коротко, жаль, що тільки в коментах - Лук на передовій не бував, у вивезенні поранених брав опосередковану участь, проявив себе не надто добре.
Переклад з Тайриного можна й так: "Тайра не любить п'янь, Тайра поважає сухий закон"
Лук свою п'янь не приховує ніколи, тому і вам я нового нічого не скажу. Зібравши себе докупочки після того, як його попросили з Бердянського - Лук перебрався до Ані Корніцкої на Пєскі.
Аня теж дама сувора, але все ж у Ані Лук, раззудісь плєчо, розписався донємогу. Довірливі читачі так і уявляли його в секретних виходах за лінію фронта (сама таке чула, мене у цьому запевняли, аж доки я не порадила людям похмелитись), у вивезенні на собі поранених та участі в боях.
Коли у мене спитали, чи є у Лука бойові нагороди, я розреготалась. Бойові нагороди у волонтера можуть бути тільки коли ти придворний Донік чи Бірюков і на дворі стоїть 14-й рік, тоді таке ще прокатувало.
Мій комент розшарили, він попав на ворожі сайти, і Лук там з героя-бандерівця миттю виявився тим, що він і є - бойким писакою, чиї "подвиги" щось ніхто не поспішає підтвердити.
Бо волонтерити, завідувати господарством, навіть водити волонтерську машину - ще не означає бути в боях. Тут ясно.
От за це мене й не любить Горький Лук.
А не любити йому мене треба за інше.
Коли ми вперше зустрілись у Тайри, я йому одразу сказала при знайомстві:
- Ах, це той самий Лук, який так гидко пройшовся по Голодомору? Вам, друже, багато хто мріє набити обличчя. Я теж в тій черзі, але, боюсь, не достою. Надто велика черга.
З того часу Лука били не раз. І за Голодомор, і за те, і за інше. Били військові, били дембеля. Не доходить. Борзопісець пише, народ захоплено лайкає - адже Лук САМ розповідає про свої бойові подвиги, як же не вірити?
Так і хочеться відповісти фразою з анекдота:
- Дєдушка, так і ви говоріть!
Але вже пізно. Волонтерське служіння в Тайри і Корніцкої має місто бути, цього не заперечиш, а що вже там Лук наниже на це служіння, залежить відтепер лише від нього. Вже ж не годівлю курей і не закупки в АТБ.
І скоро, вже дуже скоро підуть по школах отакі Горькі Луки, розповідаючи про свої "подвиги", трясучи своїми ПТСРами, пожинаючи певну жатву людського захоплення.
Вони вже ходять, ми це добре знаємо, уви і ах.
А зупинити всю цю піар-кампанію себе, коханого, можна було б просто і легко, своєчасно прочитавши один його пост.
Ба ні. Прочитати мало. Скажімо - вчасно відреагувавши на нього. І зрозуміти, що таке може написати лише ворог.
Бо Голодомор, знаєте - така мітка... Чорна мітка нашого народу.
У кожного народу є така мітка.
Спробуйте заперечити ізраїльтянину Холокост.
Спробуйте пореготати в присутності вірмен над турецькою різаниною вірмен.
Спробуйте в присутності чеченців пройтись глузливо по їхньому безстрашшю.
Спробуйте, зрештою, вийти на трибуну Гайд-парку і грубувато посміятись на адресу її величності королеви Британії.
І подивимось на ваш кислий вид потому.
Отак і в нас. Голодомор - це така людська рана, така незарощена біда, що, коли хтось проходжується брудними ногами по цій нашій біді - треба бачити в цій людині ворога. Інакше ніяк.
Я надаю вам цитати Лукової творчості. Вважаю, треба про це нагадувати.
======== "Я не люблю говорить на тему Голодомора, потому что она сакрализована настолько, что скажешь что-то лишнее – и тебя в ярости спалят за ересь, как Яна Гуса в Констанце.
Конкретно моя семья особо не пострадала – потому что жили за границей на то время. Впрочем, и там они досыта никогда не ели, но от голода не умирали. " ========
======== "Очень вредно думать, что Голодомор был спланирован исключительно из Кремля злобным Сталином из его вредности. Который, шевеля усами, хотел убить побольше украинских крестьян." ========
======== "Механизм Голодомора был такой же, как при взрыве петарды в толпе, когда толпа шарахается, и плющит себя насмерть о решетку ограждения. Никто внятно не объяснил селюкам методику коллективизации – что это хозяйственный пай, что механизация эффективна, что курей и жон обобществлять не будут. Власть приняла решение, но забила **й на разъяснения, привыкнув, что быдлу ничего пояснять не надо, ему скажешь – оно сразу исполнит.
И начался сочельник армагеддона.
Год перед Голодомором Краина провела как в последний день Помпеи. Забивали на мясо не только тягловый скот, но даже молочный – чтобы не отдавать в «кальгоспы». Зерно гнали на конвертируемый спирт, и многие потом умирали от голода среди бутылей самогона, образно говоря, «в ванне с шампанским». Где-то треть грунтов была не засеяна – а на**я? – последний же день живем!
Никто не собирался жить дальше. Продразверстка давно была заменена продналогом, и все прекрасно понимали, сколько придется отдать, но отдавать не собирались.
Померла – так померла, эх, гуляй, кума!
И наступил проклятый тридцать второй. Утро после пира во время чумы. Нечем было пахать, и нечего было сеять. И комиссары приехали за налогами. И в огороде стали сеять мертвых.
Потом уже в Москве, осознав результаты содеянного, **нули себя по морде фейспалмом и погнали эшелоны с хлебом назад. Они же хотели получить работников на каналы, а не трупы в огородах. Но было поздно.
Ну, вот такой проеб менеджмента на четыре миллиона душ. Бывает в бизнесе.
Чтобы вы понимали всю дикость и неестественность Голодомора – это единственный голод в истории, когда не горожане брели в села, в поисках пропитания на пажитях, а наоборот – селяне шли в города. Хотя города еду не производят – там делают керосин, соль и спички. Селяне шли за остатками того, что недогуляли в прошлом году." ========
https://gorky-look.org.ua/index.php/2016/11/29/lj-import-133657/
Прочитали?
Все прочитали?
А тепер зрозумійте, що такий пост я можу написати лише раз на рік, коли ваші свічні залишки ще стоять на ваших вікнах.
Коли стрічка ще показує ваші вчорашні спомини про ваших же замучених, померлих предків.
Цей пост висить і досі. Лук його не прибрав. Отже, він так і вважає себе правим в тому що:
- селянство України вимерло із-за своєї ж жадібності і тупості
- що Росія бажала врятувати селянство і гнала ешелони з зерном назад, до України, та було вже пізно
- що не Росія винна в тому, що сталось в Україні в 32-33 роках минулого сторіччя, що ви, як ви могли подумати...
якщо у вас стане сил це прочитати - подумайте, чи не один в один з Росією співає нам Горький Лук?
І хто ж він тоді нам?
Ви, лайкателі його творчості? Дайте відповідь...
Ах да. Мені вже дали відповідь. Вона звучала приблизно так:
- Так, він засранець, але це наш засранець. І зараз він вибрав правильний вектор.
Звичайна відповідь нашого часу.
Тоді я нагадаю - пост висить і досі. Досі Лук не вибачився за нього. Чи вам це нічого? Чи вам це "... все божа роса" (першу частину прислів'я ви, мабуть, знаєте)
... також жалкую, що ані Юлия Паевская, ані Анна Корницкая свого часу не прочитали цей пост Лука. Інакше вони навряд чи взяли б його на волонтерську роботу близ лінії фронта. Ту саму волонтерську роботу, на яку зараз Лук наниже які хочеш подвиги - крім того одного "подвига", який я надала вам лінком. Подвига співання в унісон з Росією. Написаного, нагадаю, в 2016-му році. Вже точилась війна. Вже було чітко розставлено акценти.
От і думайте...
Так що любить Діана Макарова Горького Лука чи не любить - не в тому річ. Бо я якось не люблю ворожих висловів в умовно-своєму середовищі.
От і все. Після свічки завжди лишається огарок. Не соромтесь прибирати його.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2682632.html.
Tags: ато, голодомор, дебіли, история, леді діана, подонки, рассея, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments