Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Грузія може набути офіційного статусу кандидата у члени НАТО

Rostyslav Demchuk
Грузія може набути офіційного статусу кандидата у члени НАТО та одержати запрошення до виконання Плану дій щодо членсва в НАTО (ПДЧ) під час найближчого саміту Альянсу.
Про це заявив журналістам генеральний секреар НАТО Йенс Столтенберг.
Грузія невпинно нарощувала співробітництво з НАТО на всіх напрямках. І головне тут Спільна програма дій Грузії і НАТО щодо членства Грузії у Альянсі. Ця програма була створена років 10 тому. Україна ж поставила на паузу співробітницво з НАТО за часів президенства Януковича і до останніх років президенства Порошенка Україна не мала навіть посла при НАТО.
====
Leonid Likholat
OK, нам до членства, як до неба рачки. Але це не означа€, що треба жувати соплi. В ciчнi Кулеба зробив сильний хiд, звернувся з проханням надати статус "партнера з розширеними можливостями". Дуже добре, але це не скоро i поки знову не чути, як просув€ться. На мiй погляд, i САМЕ ЗАРАЗ € ще бiльш потужнiший хiд якого нi в якому разi не можна прогавити ! Саме зараз час на пiдготовчу роботу. В свiтi останнiх виборiв, НАТО знову буде "США та всi iншi", а тому головне завдання, кров з носу, добитися вiд США головного i вирiшального статуса (потiм можна i в НАТО навiть не вступати) Major Non-NATO Ally тобто "Основний союзник США поза блоку НАТО". Це вирiшальний момент, просто нагадаю, хто зараз ним володi€: Австралiя, Японiя, Пiвнiчна Корея, Iзраiль, Нова Зеландiя. Ми, як i Грузiя (з 2008) кандидати з 2014-го. Час настав !


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2683499.html.
Tags: грузія, дебіли, порошенко, піар, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments