Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Так розпочався перший в історії новітньої України справжній штурм влади

Volodymyr Boiko
7 років тому, 1 грудня 2013-го, народний депутат України Петро Порошенко, обурений діями негідників (Петро Олексійович назвав їх «тітушками»), які під Адміністрацією Президента вимагали відставки Віктора Федоровича Януковича, звернувся в міліцію з заявою про злочин. У заяві Петро Олексійович, зокрема, зазначив, що молодики підігнали грейдер і намагались знести огорожу, що закривала прохід до Адміністрації Президента. Окрім того, народний депутат зажадав вжити заходи щодо провокаторів у кількості 2 тисяч осіб (у наступному їх стали називати «учасниками Революції Гідності»), у масках що закривали обличчя.
На жаль, прокуратура досі не повідомила про хід розслідування цього резонансного кримінального провадження й не притягнула до відповідальності провокаторів, які були помічені пильним оком народного обранця.


Ігор Мосійчук разом з Ihor Lutsenko та ще 45
ДЕНЬ ПРОВОКАТОРА
Сім років тому кращі з кращих, більшість з яких мої соратники та друзі пішли на штурм Адміністрації Президента Януковича.
Я і зараз твердо переконаний, що якби тоді таки скинули копняками Порошенка з грейдера і взяли штурмом Банкову то не було б розстрілу Небесної Сотні та бариг при владі наступні сім років.
Тоді лідери сцени Майдану на чолі з Порошенком назвали учасників штурма Банкової провокаторами і побігли писати на них заяви в міліцію в результаті чого частину з патріотів кинули за грати а інша частина змушена була піти в підпілля.
Згодом ці кращі з кращих пройшли найпекельніші точки Майдана, бої на Сході де не жаліючи власної крові та життя захищали Україну та українців.
І сьогодні їхнє свято! Свято нарваних героїв!
З святом, браття і сестри!


-
=====
Volodymyr Motyka
Порошенко не був на чолі. У всіх на устах була "майданівська трійка" - Кличко, Тягнибок і Яценюк. Тільки, коли запросили у Німеччину ту трійку, то чомусь вигулькнув Порошенко замість Тягнибока. Трохи дивно, що грейдером керував Корчинський, лягав під нього Порошенко, а тепер Корчинський лягає за Порошенка.
---
Олексій Близнюк
Volodymyr Motyka після тих подій Корчинський певний час переховувався за кордоном. Нинішня реальність , насправді незрозуміла. Але завжди вважаю, що.... та ладно, набридло писати)))
---
Volodymyr Motyka
Олексій Близнюк, я маю підозри, що Порошенко просто купував все, що міг.
---
Неонила Нила Ткаченко
Олексій Близнюк де він "переховувався" і від кого?
---
Volodymyr Motyka
Неонила Нила Ткаченко, проти нього було відкрите провадження. Поїхав за кордон. Але, чи ховатися, чи відпочивати невідомо.

Дмитро Корчинський
Сім років тому, 1 грудня 2013 року на вулиці Києва вийшли сотні тисяч обурених громадян. Стільки не виходило ні до ні після.
Влада не очікувала такого і не попіклувалася зібрати достатню кількість правопохоронців для протидії.
Я, як історик-аматор, одразу зрозумів, що революцію можна здійснити за один день - захопити центральні державні установи. Президент якщо його вигнати з Адміністраці Президента вже ніким, навіть силовиками не буде сприйматися, як президент.
До адміністрації, прихопивши грейдер для пробивання встановлених ментами загород і попрямувала кмітлива молодь.
Так розпочався перший в історії новітньої України справжній штурм влади.
Чисельність повстанців на Банковій з кожною хвилиною збільшувалася. Спецпризначенці намагалися оборонятися газом та світлошумовими гранатами: але зростала їхня розгубленість.
На жаль парламентська опопзиція перелякалася можливості швидкої перемоги, перелякалася гніву януковича вразі невдачі повсталих й вирішила пустити революцію за тим сценарієм за яким нині здійснюється білоруська "революція" - за безрезультатним.
Ці демократичні лідери стали між повстанцями і беркутом, щоб захистити беркут. Вони переконали більшу частину людей піти геть. Найбільш активних вони об'явили провокаторами і найманцями януковича, чомусь навіть мене, хоча я не мав до того жодного стосунку (я ніколи ні до чого не маю стосунку, окрім як до української літератури). Деякі з вождів Майдану аби продемонструвати свою лояльність до влади, навіть написали на мене заяви в міліцію.
За кілька годин, коли на Грушевського залишилося мало людей - переважно випадкових громадян і журналістів - беркут наважився піти в атаку, щоб помститися. Але між ним і громадянами жоден демократичний опозиціонер не став, щоб захистити громадян, як до того захищав беркут.
Найкращій частині повстанців тоді довелося сховатися аж до початку активної фази революції.
Я опинився в дурному становищі: з одного боку мене шукають менти і сбшники, вдираються в мою домівку з обшуком, оголошують терористом, подають мене у національний та міжнародний розшук, з другого боку, введені в оману майданівці вважають мене провокатором і найманцем януковича, ненавидять і цькують. Їхні вожді прагнуть видати мене ментам, якщо я з'явлюся на Майдані.
Саме така поведінка легальної опозиція призвела до того, що революція розтягнулася на місяці, замість того, щоб перемогти за години, що менти вбили сотню людей, що багато разів Майдан був на волосину від поразки і лише дивом вистояв.
Згодом, свої методи боротьби з януковичем, вони вирішили застосувати до боротьби з путіним, тому в нас забрали Крим і ледь не забрали решту України.
Втім, в порівнянні з нинішньою владою вони здаються робесп'єрами й наполеонами. Хоча треба віддати належне і зеленському: янукович таки гірший за нього, бодай трошки гірший...


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2685363.html.
Tags: история, корчинський, майдан, менты, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments