Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

примусова вакцинація

Borys Babin
Згідно заяв керівництва РФ з наступного понеділка так званою російською "вакциною" проти COVID-19 будуть примусово прививати медиків та вчителів, зокрема в Криму.
Нагадаю, що примусова вакцинація несертифікованим за стандартами ВОЗ препаратом є медичним дослідом.
Водночас стаття 32 IV Женевської конвенції забороняє застосування до населення окупованої території медичних чи наукових дослідів, які не викликані потребою лікування.
Отже матимемо новий склад міжнародного злочину, який РФ розпочне на півострові проти громадян України.
Але чи буде на це належне процесуальне та міжнародне правове й політичне реагування влади України - питання, на жаль, відкрите.
Також примусова вакцинація прямо порушує статтю 7 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права ООН 1966 року, за якою жодну особу не може бути без її вільної згоди піддано медичним чи науковим дослідам.
Звісно інші міжнародні акти, такі як Європейська конвенція з прав людини, також захищають відповідні права особи, але Пакт робить це найбільш чітко та однозначно.
Зважаючи на масштаби анонсованої "вакцинації" в Криму це порушення мало б стати предметом окремого звернення України до Комітету з прав людини ООН за статтями 7 та 41 Пакту.
Так, цю процедуру не застосовували раніше, але нинішня ситуація вбачається виключною.
Але звісно, це суто теоретичні міркування про чергові можливі заходи захисту Україною прав наших громадян.
Ми усі реалісти.
Тому раджу кримчанам не чекати на "диво на Липках" а збирати докази 1) примусовості вакцинації себе 2) негативних наслідків здоровя після "чарівного уколу".
А потім - обирати між Європейським судом та Комітетом ООН.
===
(Д_К)
Українців в Україні, тим часом, збираються вакцинувати примусово. Дивиться розслідування стосовно "законопроекту" 4142: https://dumskaya.net/post/zakonoproekt-4142-chomu-prezumptciya-zgod/author/
---
Serhiy Dibrov
49 хв ·
Стаття-розслідування Peter Doshi про структуру, фінансування та методи роботи вакцинної пропаганди.
Мова йде про кілька псевдо-громадських організацій, що дуже активно піарять вакцинацію, лобіюють зміни в законодавстві на користь обов’язкових щеплень та збільшення відповідних державних витрат.
В статті наводяться конкретні фармкомпанії й суми (десятки мільйонів доларів), що ці ніби то «незалежні промоутери здоров’я» від них отримують.
https://bezdoz.info/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2687344.html.
Tags: беспредел, дебіли, зеленский, крим, мировое правительство, подонки, рассея, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment