Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Це були новини альманаху "З життя чортів". Далі буде цікавіше. Не перемикайтеся

Дмитро Гнап
Пам'ятаєте гучну історію, про масову стрілянину у Броварах? Тоді дві банди (вінницька і броварська) влаштували розборки за право кришувати маршрутні перевезення на Київ. Ура, ура - генпрокурор Венедиктова заявила про завершення розслідування цієї справи!
По справі проходять три десятка тітушок-піхотинців у якості виконавців. І один організатор - кримінальний авторитет "Віха", він же - Віктор Журавель.
"Виконавці, організатор... А як же замовники?" - спитаєте ви. Адже Антон Геращенко ще у травні на всю країну заявив, що поліція знає не лише виконавців і організатора, а головне - знає замовників цієї бійні (Пруф тут: https://bit.ly/33DUoDk
).
А от замовників слідство встановити не змогло. Власне, про це ще влітку казала генпрокурор Венедиктова. Через 2 місяці після гучної заяви Геращенка (Пруф тут: https://bit.ly/3myZkAO
).
Ну, ось тепер розслідування завершено і справу збираються передати до суду. І у матеріалах справи: «...невстановлена досудовим розслідуванням особа, в інтересах невстановленого досудовим розслідуванням перевізника, звернулась до В.Журавля, щоб за грошову винагороду вирішити питання про усунення у будь-який спосіб конкурентів у здійсненні маршрутних перевезень».
Ось так. Невстановлена особа і невстановлений перевізник... Хоча, відомо, що вінницьку фірму, яка під прикриттям озброєних тітушок хотіла зайти у Бровари контролює такий собі Олег Поліщук. Він же - зять Сергія Чеботаря, екс-заступника міністра Авакова. А вінницькі тітушки були з банди місцевого екс-регіонала Продивуса - давнього знайомого і партнера Чеботаря.
Але, всього цього слідство встановити не змогло. Чи, навпаки, встановило, але побоялося назвати вголос ці імена. Не міг же нам збрехати Антон Геращенко, коли казав, що знає імена замовників, еге ж?
Відтак, під суд підуть три десятки пішаків-ландскнехтів і їхній бригадир. Які, ймовірно, отримають мінімальні терміни, а авторитет "Віха", може й умовний. "Віха", до речі, ще влітку вийшов із СІЗО під смішну заставу у 600 тис.грн. І не факт, що досі знаходиться в Україні.
Ось так закінчилася кримінальна драма, у якій Аваков і Геращенко гучно обіцяли покарання не лише виконавцям та організаторам, а й замовникам.
Це були новини альманаху "З життя чортів". Далі буде цікавіше. Не перемикайтеся.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2688669.html.
Tags: аваков, беспредел, зеленский, менты, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment