Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Артур Харитонов · Важливі апдейти з Гонконгу

Вибачаюся, що давно не писав: обіцяю, що найближчим часом виправлюся. Однак, сьогодні пост буде коротким.
1. Репресії проти активістів перейшли всі межі здорового глузду. Джошуа Вонг (24), Агнес Чоу (23) та Іван Лам (26) - топ-лідері протестів - будуть ув’язнені на термін більше одного року. Усі - за те, що не дали поліції катувати себе та інших громадян у 2019.
2. Величезний друг України та мій особистий - Тед Хвей - зміг втекти до Данії та заявив, що шукатиме політичного притулку у Сполученому Королівстві. Його родина, окремо, також уже у Європі.
Тед - один з найбільших героїв спротиву, а також один з небагатьох депутатів парламенту, що кожного дня був на барикадах. Тільки тиждень тому він, під загрозою викрадення до КНР, підписав лист підтримки нашій Жені, яка балотується до міжнародних ліберальних органів. Сказав, що йому вже нема чого боятися, адже найгірше все сталося.
Зараз Тед зустрічається з данськими топ-політиками, а сьогодні провів зустріч з екс-головою НАТО. Він заявив, що продовжить боротьбу в екзилі.
3. Деякі медіа повідомляють, що Гонконг полишив ще один наш дуже близький друг та відомий гонконгський політик. Не буду нічого додавати, fingers crossed. Як будуть новини - відразу повідомлю.
КНР вищавлює останніх, хто був готовий дати відсіч на місці. Ті, хто залишився, очікують викрадення на материк.
Є й світла сторона - наші друзі тепер поруч і у безпеці, а це означає, що зовсім скоро відкриється потужний європейський фронт за Гонконг, який вже зараз має велику підтримку топ-політиків, у тому числі - й у новому уряді США.
Дні, коли комуністичному режимові КНР не буде місця на нашій європейській землі, - близько. Це тішить, однак те, що Гонконг став повністю окупованим, розділяючи долю Криму, - найгірше.
Поки що все.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2689094.html.
Tags: гонконг, китай, левые, подонки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment