Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА або Britons never will be slaves

Serhiy Dibrov
Тут українськиЙ (начебто) політик, колишній народний депутат написав допис. Мовляв, Велика Британія починає вакцинацію проти COVID-19, а українці дурні, тому що половина (чи то 40%) з них не хочуть щепитися.
Я занадто сильно поважаю народи Британії та України, щоб проігнорувати цей допис.
Ось вам підсумки соціологічного дослідження. «Дуже хочуть» отримати щеплення від COVID-19 лише 49% британців. Більше половини (53%) знають, що вакцина може спричинити негативні реакції (скоріш за все, вони читали інструкції до вакцин, хоча їх чомусь вважають «дезінформованими»). 30% впевнені, що у вакцин можуть бути відкладені реакції (ці люди вочевить мають пам'ять довшу, ніж у рибок).
https://www.ucl.ac.uk/news/2020/sep/fifth-people-say-theyre-unlikely-get-vaccinated-against-covid-19
Чому пан український політик вважає українців дурнями, а тим більше дурнішими за британців — вважаю, це гідна тема для окремого наукового дослідження.
Що стосуються британців, уряд Джонсона законтрактував по дві дози вакцини для кожного. В тому числі для тих, хто сумнівається, і тих, хто не бажає. Як все буде далі — мені буде дуже цікаво спостерігати, тому що я добре пам'ятаю 2009 рік.
А ще я пам'ятаю: "Britons never will be slaves".
====
Захар Мілютін
На державному (.gov) сайті американської Адміністрації Ресурсів та Сервісів Здоров’я (HRSA) з’явилась свіжа (03/12/2020) презентація-звіт американського Департаменту юстиції
щодо справ розглянутих Судом Федеральних позовів, більш відомим як Вакцинний суд США,
за період з 16 серпня по 15 листопаду 2020 року.
https://bit.ly/3mM0dpE

За ці три місяці було отримано 411 позовів щодо компенсацій у зв’язку з пост-вакцинними смертями та каліцтвами.
Розглянуто за цей період було 219 позовів.
З них 166 отримують компенсацію, 53 – відмову.
Деталі щодо вакцини, характеру ушкоджень та терміну розгляду справи наводяться по 105-м зі 166 компенсованих за останні 3 місяці випадків.
Першою тут йде вакцинація ацелюлярною вакциною від кашлюка, правця та дифтерії (Tdap), що мала наслідком анафілактичну реакцію, оптичний неврит і сліпоту реципієнта.
Справа розглядалась у Вакцинному суді 6 років і 1 місяць і завершилась компенсацією, розмір якої у таких звітах не вказується.
Серед решти компенсованих трагедій як завжди дуже багато спровокованих вакцинацією “поліо-подібних” паралічів.
Зокрема, я нарахував 21 вакцинацію від грипу, правця-дифтерії-кашлюку, пневмококу та гепатиту Б, що нагородили реципієнтів Синдромом Гієна Баре (GBS).
Ще десятеро в результаті вакцин від грипу та правця-дифтерії-кашлюку отримали поперечний мієліт (TM) – той самий небезпечний паралічами неврологічний розлад, через який восени зупиняли в Британії та США випробовування коронавірусної вакцини виробника AstraZeneca.
Також серед компенсованих за останні три місяці в США наслідків вакцинації:
– Розсіяний склероз в результаті вакцинації від грипу
/ він теж, до речі, ще літом стався з іншим волонтером AstraZeneca, але вони ніби "встановили", що з коронавірусною вакциною він “виявився не пов’язаний”/
– Хронічна запальна демієлінізуюча полінейропатія
– Імунна тромбоцитопенічна пурпура
– Оптичний неврит
- Плечовий неврит
- Реактивний артрит; Тендиніт; Ювенільний ревматоїдний артрит
- Нейропатія радикулоплекса
- Аксональна полінейропатія
- Синдром Стівенса Джонсона; Фіброміалгія
- алергічні реакції
- аутоімунні розлади
і багато іншого.
Нагадую, що в Україні програми компенсації важких вакцинних ушкоджень не існує, і запроваджувати таку програму ніхто не планує.
Про поліо-подібні вакцино-асоційовані паралічі наші лікарі здебільшого щиро не знають. Коли в української дитини після вакцинації трапляється параліч, їй просто пишуть ДЦП і запевняють, що з вакцинацією це не пов'язано.
Аналогічно з нейро-розладами, алергіями та іншим.
Все валять на "генетику" або ідіотське "мама не те з'їла".
Одночасно в нас регулярно намагаються запровадити та посилити вакцинний примус та дискримінацію людей, які вирішили не ризикувати дитячим здоров'ям заради прибутків фарма-індустрії.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2691305.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, дебіли, кака, мировое правительство, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments