Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Від вкраденої шапки до (ще не) знятої шляпи... Це - на сьогодні символи української державності?

дайджест

Станислав Овчаренко
Між іншим - як запитання:
Від вкраденої шапки до (ще не) знятої шляпи... Це - на сьогодні символи української державності?
====
Петро Олещук
12 год ·
Сьогодні у нас дві новини. Важлива і другорядна.
Важлива - це звісно інформація про те, що капелюха на "головній ялинці" замінять на "ортодоксальну" зірку. Тепер вся шановна українська громадськість може "видихнути". Головна загроза для державності усунута.
Але були і другорядні новини. Приміром - переформатування в Нацбанку. Зокрема, за офіційною інформацією відбувся перерозподіл повноважень між заступниками Голови НБУ. Тепер голові Національного банку підпорядковується менша кількість підрозділів. А от компетенція заступника голови Ярослава Матузки суттєво розширюється. Офіційна мотивація цих змін згідно до інформації самого Нацбанку - це приділення більшої уваги "нагляду за ринком небанківських послуг". Крім того, згадується про врахування "консультативних рекомендацій міжнародних партнерів щодо структури Нацбанку".
Варто відзначити, що до рішення правління НБУ від 20 жовтня підпорядковані Матузці департаменти були у підпорядкуванні Рожкової. Тоді це рішення викликало бурхливу реакцію як в Україні, так і за її межами.
Тепер черговий переділ із "врахуванням консультативних рекомендацій", але повноваження обмежуються уже у самого очільника Нацбанку, що скидається на якусь форму компромісу.
Звісно, це не "капелюх на ялинці", а тому прогресивна громадськість може не звертати увагу на такі "дрібниці", але рішення від жовтня чомусь викликало значно більш бурхливу реакцію та зацікавлення.
===
Дмитрий Гордон
8 год ·
В этом году верхушку главой елки Украины должна была украшать волшебная шляпа вместо традиционной звезды. Однако такое решение раскритиковали в Православной церкви Украины, и организаторы новогодних праздников в Киеве решили все же сменить шляпу на звезду.
===
Юрій Луценко
9 год ·
Сьогодні в ході візиту в Україну прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда заявила про завершення етапу розгляду матеріалів щодо російських злочинів в Криму і на Донбасі.
Тепер Судова палата МКС має прийняти рішення про початок повноцінного розслідування фактів вчинення РФ воєнних злочинів та злочинів проти людяності в умовах збройного конфлікту.
Ми йшли до цього довгих 7 років. На жаль, це типовий темп для цієї міжнародної інституції. І це було непросто.
Було ад-хок звернення Уряду Яценюка в 2014.
Було спеціальне рішення ВР в 2015, де ми голосували за визнання юрисдикції МКС щодо злочинів агресора на окупованих територіях.
Потім був мій візит з цих питань до МКС в 2016. Довго прийшлося доводити, що Україна сама дасть правову оцінку окремим правопорушенням наших військовослужбовців на нашій території. Ми просимо міжнародного суду за злочини, вчинені на тимчасово непідконтрольній нам окупованій частині України за командами з недоступної РФ.
Потім були щоквартальні передачі тисяч і тисяч документів про катування, вбивства, згвалтування, руйнування, зібраних військовими прокурорами в зоні бойових дій.
Добре, що ця гігантська робота зберегла спадковість енергійного відстоювання українських інтересів при зміні керівництва і так званих реформах ГПУ.
І от сьогодні стався прорив. Хто стукає в двері, тому відчиняють.
Процес в Гаазі над російськими злочинцями став ближче.
====
Леонид Швец разом з Leonid Shvets.

В Иране сегодня повесили Рухоллу Зама, журналиста, основателя телеграмм канала Amad news, где критиковался иранский режим.
Зам уехал во Францию, но в результате специальной операции, в которой была задействована женщина, два года изображавшая его возлюбленную, журналиста выманили в Ирак, откуда выкрали и доставили в Иран.
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2702657.html.
Tags: бесовщина, київ
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments