Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Ми ж говоримо про спрямовану дискредитацію українських військових

Diana Makarova
Так, ну ок. Гаага над Росією все ближче, учора пронеслась новина. Щоправда, формулювання були досить обтічні - якісь там злочини проти людяності є, їх треба розглядати в суді.
Ніде не було сказано про те, хто ж саме вчиняв злочини.
https://www.icc-cpi.int/Pages/item.aspx...
Текст, який я прочитала, викликає ще більше питань:
======== "З одного боку, всі країни ЄС та Латинської Америки, більшість країн Африки, а також Канада, Австралія, Японія, Південна Корея та Нова Зеландія ратифікували Римський статут, визнавши юрисдикцію суду. З іншого - не далі як цього року Білий дім скасував візи та заборонив в'їзд до США працівникам та суддям МКС, які заходились розслідувати звинувачення американських вояків у злочинах проти людяності та військових злочинах, які ті могли скоїти в Афганістані.
Ізраїль, як і США, не визнає юрисдикції МКС. Так само чинять Китай, Росія, Індія, Туреччина, Індонезія, Азербайджан та чимало інших країн в Азії та Африці. Країни, які часто воюють, загалом з підозрою дивляться на "Гаазьку Феміду" і не визнають її юрисдикцію над своїми вояками. Бо визнання права судити своїх громадян у далекій Гаазі в суді з сумнівною демократичною легітимністю – це, на їхню думку, означає підважувати засади національної безпеки.
... ͇н͇а͇ ͇ч͇а͇с͇і͇ ͇п͇е͇р͇е͇й͇т͇и͇ ͇д͇о͇ ͇а͇н͇а͇л͇і͇з͇у͇ ͇с͇а͇м͇о͇ї͇ ͇з͇а͇я͇в͇и͇.͇ ͇В͇ ͇н͇і͇й͇ ͇о͇ф͇і͇с͇ ͇п͇р͇о͇к͇у͇р͇о͇р͇а͇ ͇с͇т͇в͇е͇р͇д͇ж͇у͇є͇,͇ ͇щ͇о͇ ͇з͇л͇о͇ч͇и͇н͇и͇ ͇п͇р͇о͇т͇и͇ ͇л͇ю͇д͇я͇н͇о͇с͇т͇і͇ ͇т͇а͇ ͇в͇і͇й͇с͇ь͇к͇о͇в͇і͇ ͇з͇л͇о͇ч͇и͇н͇и͇ ͇в͇ч͇и͇н͇я͇л͇и͇ ͇"͇р͇і͇з͇н͇і͇ ͇с͇т͇о͇р͇о͇н͇и͇ ͇к͇о͇н͇ф͇л͇і͇к͇т͇у͇"͇ ͇в͇ ͇У͇к͇р͇а͇ї͇н͇і͇ ͇і͇ ͇ц͇і͇ ͇з͇л͇о͇ч͇и͇н͇и͇ ͇д͇о͇с͇т͇а͇т͇н͇ь͇о͇ ͇с͇е͇р͇й͇о͇з͇н͇і͇,͇ ͇а͇б͇и͇ ͇п͇і͇д͇п͇а͇д͇а͇т͇и͇ ͇п͇і͇д͇ ͇ю͇р͇и͇с͇д͇и͇к͇ц͇і͇ю͇ ͇М͇К͇С͇.͇
... Бо вироки щодо різних гіркіних, російських посадовців та українських колаборантів, які чинили злочини проти людяності чи військові злочини, не матимуть прямих юридичних наслідків для злочинців. РФ не ратифікувала Римського статуту і не визнає юрисдикцію МКС. Ба більше вона нещодавно відкликала свій підпис під цією міжнародною угодою. А український уряд навпаки визнав ad hoc юрисдикцію "Гаазької Феміди" у подіях, пов'язаних з російською агресією та анексією Криму. Це означає, що перша і основна мішень "гаазького правосуддя" – саме українські добровольці, які не мали статусу комбатантів у російсько-українській війні.
Бо якщо припустити, що МКС колись визнає, що окремі воєнні злочини вчиняли як бойовики Гіркіна, так і бійці ДУК ПС (які з точки зору міжнародного права ніколи не були військовим, а отже брали участь у збройному конфлікті як цивільні особи), то бойовики і надалі спокійно житимуть на території РФ чи ЛДНР, а українських добровольців їхня батьківщина змушена буде видати Гаазі, як Косово нещодавно змушене було видати МКС свого президента і героя національно-визвольної війни." ========
https://www.facebook.com/gennadiy.druzenko/posts/10157939936258412
Тим більше, що певні тривожні дзвіночки вже йдуть, і давно
Згадаймо, як прошуміла днями конференція якогось Інститута з прав людини під промовистою назвою
"ВАШ БУДИНОК В ЗОНІ АТО/ООС? ЗВІЛЬНЯЙТЕ, ВІН ПОТРІБЕН ВІЙСЬКОВИМ!"
Ну, і прес-реліз цієї конференції починається досить прозоро:
======== "З початку 2014 року та під час проведення АТО/ООС громадяни України, що мали нерухомість в Донецькій та Луганській областях, покидали свої домівки, тікаючи від обстрілів. У результаті їхнє житло займали військові з добровольчих формувань та бійці Збройних Сил України, що тримали оборону на лінії зіткнення. При цьому, нерухоме майно громадян України використовується і для проживання військових, і як фортифікаційні споруди." ========
https://www.facebook.com/UkrainianInstituteForHumanRights/posts/2846100042333355
Аж захотілось взнати, що ж то за Інститут з прав людини.
Копнули.
Виявилось, що це ГОшечка, під управлінням і заснуванням - о, привіт, Валеріє Лутковська, омбудсмен часів Януковича. А Лях, Лук'яненко і Кушнір - її заступники тих же часів. Щоправда, викликає подив, що ж там робить Стеценко - почесний засновник "Українського легіону", та ще й разом з Чаплигою. Обоє займались дослідженням прав людини вже при Порошенку.
Та ладно, ок, ви всі там бувші - але чому ж ви, бувші, так цілеспрямовано ставите питання про те, як відбирається житло в людей в Зоні ООС військовими? Шо, невже точно відбирається? Прямо з автоматами стоять нехороші українські військові і виселяють людей?
Не сепари, зверніть увагу. Не росіяни. а саме українські військові.
... колись в 2017-му році мали розмову з одним контррозвідником. Він сказав наступне:
- Дивіться уважно. Зараз почнеться кампанія обережної, але наполегливої дискредитації українських військ і добровольців, і почнеться вона в Європі і всередині України.
- З якого боку дме? - спитали ми.
- З якого... - хмикнув він. - Звичайно, з Росії. Але через Європу. Росія має сильний вплив в Європі.
Він був правим. Через півроку після цієї розмови і відбувся арешт Віталія Марківа в Італії. Три роки Україна боролась за свого бійця, вирвала дивом.
А ми у тій розмові з контриком ще спитали:
- Ок, ти кажеш дивитись уважно. А куди дивитись?
І він назвав певні українські міста.
Ми здивувались. Ці міста були одними з найсильніших щодо волонтерської роботи в Україні.
- Саме тому. І ще тому що там сильні зв'язки з російськими доброхотами, які приїздять до України і рятують нас, бідолашних.
Тут я одразу згадала про Вікторію Івлієву і Анну Домбровську, і кивнула.
Є такі активні росіянки-рятувальниці України. До пори й часу вони виглядають цілком адекватними співчуваючими Україні, аж доки не наступиш їм в чомусь на мозоль. Таким мозолем для Івлієвої виявилась давня спірка "В"-"На" Україну. І понеслось...
Що виявилось мозолем для Домбровської, читайте тут https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3108860295841317
Ну, та ладно. Це всього два випадки. Ну, з росіянськими представниками Бабченком та Айдером Муждабаєвим, який кричав, що Україні треба розпочинати громадянську війну, віддати нафіг шість-вісім областей, але ж лишитись з Києвом, теж все зрозуміло. Це люди "дайте на макарони", люди, звичні жити на людські пожертви (читай за лінком)
Ми ж говоримо про спрямовану дискредитацію українських військових, і от дуже скоро після цієї розмови зі звичайним українським контриком я раптом зустріла в мережі репости від деяких волонтерів, що працювали з цивільним населенням.
Репости йшли про доповідь Amnesty International - пізніше виявилось, що доповідь робила насправді Womens International League for Peace and Freedom
Я зазирнула до тієї доповіді і зайшлася білим гнівом.
Пост з цим гнівом тут https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1361095123951185
Там, якщо відфільтрувавши помахи моєї шаблі, можна знайти цитати з даної доповіді. Доповідь була присвячена випадкам сексуального насильства (у першу чергу над дітьми і підлітками зони АТО/ООС) зі сторони...
ТА-ДА-ДА-ДАММММ... ви знали, знали!
Так, зі сторони українських військових.
І знову ж - не сепаратистів, не росіян. А саме українських військових. Смакування подробиць (непідтверджених подробиць!) підхопили журналісти
……….»Девочки-подростки из интерната Донецкой области любят прогуливаться возле военной базы, недалеко от места проживания. Здесь АТОшники угощают их сладостями. За безобидными разговорами военные намекают на секс, кто-то соглашается.»……….
………."О таком досуге волонтерам рассказали местные взрослые секс-работницы — говорят, появилась конкуренция. Мы об этом узнали от консультантки международной организации Womens International League for Peace and Freedom Нины Потарской.»……….
………. «Никто пока не хочет за это браться, мол, пока не поймали — не доказали. А у детей есть деньги на такси, на выпивку, на телефоны, что говорит о том, что эти дети зарабатывают. Детей без денег легко мотивировать деньгами. И военные не против. У них нет никакого наказания за это», — говорит Потарская………..
………. «На линии конфликта психологически военные подобны подросткам по своему мироощущению: они чувствуют свою силу и готовы ею распоряжаться, как вздумается. Эмоционально это взрослые дети, которые хотят не только защищать свою территорию, но и требуют разгрузки в сексуальном плане»……….
і так далі...
Наші українські волонтери...
Наші начебто патріоти, та ну чому начебто, точно патріоти!...
... підтверджували факти насильства щодо дівчаток та жінок в зоні АТО/ООС з боку українських військових.
Чи ж треба казати, що на питання - де і в якому підрозділі це сталось, в яких кількостях, назвіть хоча б локацію чи рік - ми відповідей не отримали.
Тобто, все трималось на ствердженнях:
- Так от же, читайте доповідь Womens International League for Peace and Freedom
- Та от же, нам колись казала тьотя, яка чула вд дівчинки, яка у свою чергу чула від подружки...
Жодне дослідження насильства не підтвердилось, принаймні у тредах мого посту, принаймні волонтерами та журналістами.
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1361095123951185
ДО ЧОГО Я ВСЕ ЦЕ ПИШУ?
намагаючись ув'язати такі різні дослідження і такі різні конференції, простягуючи кволу ниточку аж до майбутньої примарної Гааги - Гааги над Росією?
Не знаю, братця, не знаю.
Мені чомусь здається, що всі ці хиткі обставини мають якусь спільну червону нитку. Мені чомусь здається, що нас надто легко можуть обкрутити навколо власних носів.
Надто сильний в нас ворог.
Надто слабко ми протистоїмо йому...
Тому і надто мало віри в мене особисто в оту МСК - та й в гаазький суд над Росією як агресором.
Поки що мало.
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2703402.html.
Tags: ато, европа, левые, леді діана, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment