Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Борис Беспалий. ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? (2)

(початок)
=====
Борис Беспалий
29 листопада о 13:07 ·
ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? Пост третій
Що ОПЗЖ розкручується сумний, але факт. Що їй у тому помагають — так само. Хто? Перший — Путін, друга — ОПЗЖ помагає собі сама, третій — П. Порошенко часів президентства.
Після ганебного провалу на парламентських вииборах-2006 медведчуківського блоку «Не так», 257 тис. голосів (1,1 %) (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA_%C2%AB%D0%9D%D0%B5_%D1%82%D0%B0%D0%BA!%C2%BB) В. Медведчук з політичної арени України щез. Здавалося назавжди, а Євромайдан — осиновий кілок у нього. Якби ж то.
Саме тоді новообраний президент П. Порошенко не то реанімував, не то ексгумував його у нашій політиці. Способи:
1) дати можливість добре заробляти; 2) надати у розпорядження загальнонаціональні телеканали: NewsOne, "112 Україна" і ZIK https://news.24tv.ua/yaki_kanali_perebuvayut_pid_kontrolem_medvedchuka_n1166693, не кажучи вже про інші ЗМІ, зокрема місцеві.
Мало того, Порошенко їх ще й розкручував. Метода проста й підступна: імітація репресій. Основних способи два: імітація поза правового закриття: петиції, рішення депутатів тощо. Так припинити діяльність каналів не можна, зате розкрутити скандал=піар на всю країну, ще й Європу, залюбки.
Між тим, є чіткі, визначені законом, шляхи припинення ліцензій мовлення: через Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, Мінюст, суд. Цим шляхом тодішній гарант не пішов, хоч в умовах російської агресії, підстав було вдосталь. Йому ж треба було канали розкрутити, а не зачинити.
Другий спосіб: пікетування каналів тітушками. Ефективність та ж що і в першому випадку: нульова щодо закриття каналів, і суттєва щодо їх піару. І їздити операторам не треба: знімай тітушок прямо з офісу!
Може Порошенко не в курсі, як припиняти антиукраїнську пропаганду через суд? Юрист-міжнародник, відмінник, який підім’яв під себе судову систему? Навіть на жарт не тягне. Вмів він відрізати від інформаційного простору й у поза правовий спосіб, як от Юлію Тимошенко.
Для чого ж це Порошенкові знадобилось? Відповідь на поверхні: відверто проросійський кандидат (байдуже хто) — був для нього найзручнішим суперником у другому турі. Більше — він був єдиними у кого Порошенко гарантовано вигравав. Ніякого секрету, жодної конспірології.
Так і тому, витяг Порошенко В. Медведчука із політичного смітника, і дав йому потужний імпульс.
===
Борис Беспалий
6 грудня о 12:07 ·
ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? Пост четвертий
Що ОПЗЖ розкручується сумний, але факт. Що їй у тому помагають — так само. Хто? Перший — Путін, друга — ОПЗЖ помагає собі сама, третій — П. Порошенко часів президентства, четвертий — президент В. Зеленський.
Якщо троє попередніх розкрутили ОПЗЖ навмисне, свідомо, то Зеленський може й ні. Як же він розкручує? Одна з його ідей, і напрямів політики: з В. Путіним можна домовитись. І не про що-небудь, а про деокупацію Криму та ОРДЛО. Що співпадає з ключовою тезою ОПЗЖ.
Виборці, які на це повелись, на роздоріжжі: якщо з Путіним домовитись можна, то хто зробить це краще: досвідчений кум Путіна, чи неофіт Зеленський? Визначаються поки що різно, але за логікою гандикап мають В. Медведчук і Ко. В міру того, як примиренські ініціативи Зе-команди лускаються, ставки медведчуківців-путінців ростуть. Що далось взнаки на останніх місцевих виборах, далі буде більше, якщо, звісно, Зе не отямиться і не припинить загравання з агресором.
Ремінісценція. Подібна колізія була між КПУ П. Симоненка та СПУ О. Мороза у 1990-ті. Як комуністи, то справжні червоні, а не блідо рожеві, визначились тоді ліві виборці.
===
Борис Беспалий
11 грудня о 10:23 ·
ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? Пост п’ятий
Що ОПЗЖ розкручується сумний, але факт. Що їй у тому помагають — так само. Хто? Перший — Путін, друга — ОПЗЖ помагає собі сама, третій — П. Порошенко часів президентства, четвертий — президент В. Зеленський. Перші троє — свідомо, четвертий — ні, а п’яті — всупереч бажанню.
10 червня оприлюднив пост: «ЯК ДЕЯКІ ПАТРІОТИ, БЕЗ ЛАПОК, МЕДВЕДЧУКА РОЗКРУЧУЮТЬ». Годиться й для ОПЗЖ, позаяк Медведчук і партія «близнюки-браття» (В. Маяковський). Механізм нехитрий: прокукурікати, чи проголосити збирання підписів за заборону партії чи каналів Медведчука. Спосіб незаконний, нульовий результат наперед відомий, зате яка реклама: Медведчукові о-го-го!, ініціаторові — крапелька.
Це — ексклюзив, хоч поширений. Далі системні засоби розкрутки (від противного):
1. Перший загальник. Особи, які, незалежно від наміру, творять образ українця нетерпимого і агресивного ксенофоба. І у житті, і в інформаційному просторі.
2. Другий загальник. Пропагування національної зверхності, у випадку ОПЗЖ — над російським.
І на замітку:
1) Не можна дорікати тим, чого змінити не можна, скажімо, походженням. Хоч окремій людині, хоч нації.
2) Манафорт не рекомендував Януковичу захищати російську мову, він радив — роздувати мовний конфлікт! А мова то так, розхідний матеріал.
3) Результати настають не від наших мрій, а від наших дій.
КОГО ХОЧЕТЕ ЗНИЩИТИ: РОСІЙСЬКУ ІМПЕРІЮ? МОВУ? КУЛЬТУРУ? НАЦІЮ?
===
ХТО РОЗКРУЧУЄ ОПЗЖ? Пост шостий
Що ОПЗЖ розкручується сумний, але факт. Що їй у тому помагають — так само. Хто? Перший — Путін, друга — ОПЗЖ помагає собі сама, третій — П. Порошенко часів президентства, четвертий — президент В. Зеленський. Перші троє — свідомо, четвертий — ні, п’яті — всупереч бажанню,а остання, шоста, група — несвідомо.
Власне це група й утворена несвідомо — це публіка, яка у соціологічних опитуваннях позитивно відповідає на питання: як Ви ставитесь до Росії?
Питання не дуже визначене, відповідно й група неоднорідна: хтось любить Путіна, хтось – Пушкіна, а хтось — березки та рокити. Дехто не любить нікого, просто лояльно ставиться до усіх країн і народів. Склад групи невизначений, та судячи з опитувань, сягає ледь не половини населення.
ОПЗЖ і рашка диференційовано з ними працюють, ми – недостатньо, наша влада — суперечливо: зелена, наприклад, ширить міф про можливість домовитись із Путіним. Міф не у можливості домовитись, дивлячись про що, а в можливості домовитись про деокупацію. Позаяк, територіальне розширення, у будь-який спосіб, - висхідна російська ідея фікс, то домовлятись про це слід з Іваном Калитою, як не з Андрієм Боголюбським (іронія історії: «Боголюбський» через те, що ікону Богородиці вкрав).
Друга згубна ідея, властива не тільки Зе-команді, що домовитись про деокупацію можна із після путінською Росією: не розуміють, убогі, що це не Путін такий — це така Росія.
В кожному разі, означена група, розглядається ОПЗЖ як резерв, і надихає цю партію та її ляльководів, розкручує її.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2704194.html.
Tags: анализ, зеленский, история, коллективное х%№ло, медведчук, порошенко, прдоны, свобода змі, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments