Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В Ірландії ще досі розгрібають наслідки попереднього вакцинного "порятунку"

Захар Мілютін
В той час як у Великобританії вже активно колють на камери "рятівні" ін'єкції від ковіду, в сусідній Ірландії ще досі розгрібають наслідки попереднього вакцинного "порятунку" від минулої "пандемії" свинячого грипу 2009-го.
Датована листопадом 2020 стаття місцевого видання за посиланням розповідає про справу 16-річного юнака, що йому тоді у віці 5 років вкололи вакцину Pandemrix виробництва фармкорпорації GSK.
Як і тисячі інших реципієнтів з різних країн Європи, хлопець замість захисту від грипу отримав важкі невиліковні неврологічні розлади: нарколепсію та катаплексію.
Через 10 років судових диспутів, коли батьки вже дійшли до Верховного суду, бюрократи нарешті погодились на виплату компенсації, сума якої наразі не повідомляється.
Зате повідомляється, що це рішення відкриває дорогу для виплати компенсацій по ще 80-ти аналогічним випадкам, що також досі знаходяться у Верховному суді Ірландії.
Власне стаття тут: https://bit.ly/3nhdvuv
=====
Ілля Камишанський
Це в 4-х мілйонній Ірландії, країні з притомним судочинством...
Через 10 років.
І те, що дішло до Верховного Суду...
Жах...
Скільки ж шкоди ця гидота завдала в цілому!?
---
Любовь Счастливая Шеремет
Ілля Камишанський а скільки батьків взагалі не в курсі що то все через вакцину, а не само по собі
==
Theodor Rebro
Судових диспутів більше не буде, помирати будуть тихо
---
Захар Мілютін
Theodor Rebro Думаю, нескінчені суди щодо Пандемріксу є однією з причин, чому виробники так наполегливо протягували звільнення себе від відповідальності за наслідки коронавірусних ін'єкцій.
---
Theodor Rebro
Захар Мілютін звичайно так набагато простіше======
Valentyn Luchenko
Прочитав у одного ковідо-активіста історію про те, як "ботанік" махав ножем перед носом у чоловіка без маски на ескалаторі станції метро Вокзальна. Його звісно пов'язали міліції, але безмасочник не став писати заяву, бо побоявся штрафу. Але висновок актівізд зробив епічний. Треба дозволити ботанікам короткоствол для відстрілу безмасочників, бо то є "бидло, яке не має права жити серед свідомих громадян, що носять маски". Кінець цитати.
===
Oksana Tarasenko
Щойно розмовляла зі знайомою з Литви. У них тепер не можна паркуватись біля супермаркетів на спеціально відведених парковках. Люди спочатку думали, то для того, щоб тримати ще більшу дистанцію навіть між автомобілями))).Але ж ні! То для того, щоб люди не знаходили де припаркуватися і, таким чином, їх менше могло б потрапити в магазин. Як вам такий ідіотизм?
Ага, ще! А в супермаркетах треба ходити з корзиною для покупок обов'язково. Знайома запитала, для чого їй корзина, адже їй тільки хліба купити. Охоронець відповів, що по корзинам вони рахують людей. Завіса.((
=====
Станислав Кукарека
Если страна которая не способна посыпать солью тротуары даже в столице собралась прививать вас от неведомой гусиной хуйни - бегите. Или бейте. Что то одно из двух. Но быстро 🙂- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2704494.html.
Tags: дебіли, карантин, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments