Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Найбільше реваншом у нас залякують політичні сили, що самі прагнуть реваншу

Петро Олещук
Звісно, усі уже про чергову зраду із Т. Чорновол, якій висунули обвинувачення у вбивстві співробітника офісу Партії регіонів.
Звісно, прочитаєш таку новину - "зрада зрадна". Тож не дивно, що більшість політиків поспішили висловити свою позицію.
Приміром, навіть міський голова Києва В. Кличко написав пост підтримки, відволікшись від Шулявського мосту. Останній нещодавно встиг "втомитися", особливо не попрацювавши. Але то деталі. Якщо хтось претендує на загальноукраїнську політичну нішу "захисника Майдану", то треба діяти, і діяти швидко.
Якщо ж подумати тверезо, то вся ця історія - дурня повна. Не знаю як вони збираються доводити "вбивство" та ще й з "умислом" у цій історії. Як можна замишляти вбивство того, кого ти навіть не знаєш? Якійсь абсурд, і, звісно, він скоро вилізе на поверхню.
Ні, можна звісно почати розказувати, що зловісний режим Зеленського-Єрмака-Татарова розтопче правосуддя, примусить суд ухвалити неправове рішення, вимістивши таким чином свою злобу проти Майдану і т.д. Але чому тоді саме Чорновол? Чому не її партійне начальство? Яка шкода від політика, чия основна політична функція - "страждати за ідею" та ставати жертвою, мобілізуючи суспільне невдоволення?
Хоча навіть і не це найцікавіше. Обвинувачення у цій справі вручає ДБР - орган, що став вершиною реформ минулого українського президента. Пригадайте, яким амбітним був проект цих суспільних трансформацій.
Змінюємо Конституцію. Обмежуємо всесильність прокуратури. Створюємо нові структури - від НАБУ і САП і до ДБР. Звісно, скрізь усе оновлюємо. Проводимо мільйон конкурсів по заміщенню посад за участю купи конкурсних комісій. Все настільки реформуємо, що я уже не знаю, що лишилося нереформованим... Аж раптом міняється президент, і все... У реформованих структурах "піднімає голову реванш".
Хоча це, звісно, велика загадка. Звідки "реванш Януковича" взявся у ДБР, створеному за часів Порошенка? Геній Януковича прорахував варіанти, і закинув необхідні компоненти реваншу у майбутнє?
А Аваков? Це вже реванш? Чи ще Майдан та його цінності?
Коротше кажучи, весь світ - "реванш", а люди в ньому - "регіонали".
До речі, ще такий цікавий момент. Найбільше реваншом у нас залякують політичні сили, що самі прагнуть реваншу.
У тому сенсі, що повернення до влади, бо повернення до влади і є реваншом. Але вони, прагнучи реваншу самі, залякують усіх "позаминулим реваншем". Такий собі "правильній реванш" проти "неправильного".
Так от, щось мені підказує, що якби відбувся "правильній реванш", то і ДБР знову б стали "нормальними хлопцями", які виконують свій "патріотичний обов'язок". Як "нормальними" свого часу стали прокурори на чолі з Луценком, і міліціонери-поліціянти на чолі з Аваковим. Але останній зумів довести свою корисність для будь-якої влади, а тому став "інструментом реваншу", а перший - продовжує оберігати "цінності Майдану".

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2709903.html.
Tags: аваков, майдан, менты, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

 • Виктор Суворов · ЧЕГО НЕ НАДО БЫЛО ДЕЛАТЬ

  Виктор СУВОРОВ Достойную осуждения ошибку совершает тот, кто, не учитывая своих возможностей, стремится к завоеваниям любой ценой. Никколо…

 • Владимир Ландик

  Татьяна Заровная Несколько лет уговаривала Владимир Ландик дать это интервью и оно превзошло мои ожидания. Оказалось, даже я была о постмайдановской…

 • Крим відбудовувати і чистити нам прийдеться довго

  Diana Makarova Я теж пореготала над крокодилами, що плавають Ялтою. Я навіть не одразу повірила, гадала, що фейк. Кажуть, не фейк. Смішно, так. Але…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment