Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кернес

Ihor Lutsenko
За те, що Кернес пішов від нас переможцем - не те що непокараним, а ще й багатократно обраним мером Харкова - слід дякувати зрадникам, а з них першому - Юрію Віталійовичу Луценку.
Саме за його правління в Генпрокуратурі група з кількох десятків прокурорів уся (!) "захворіла" і шість (!) разів підряд не з'являлася на судове засідання. Що абсолютно законно було визнано судом як ВІДМОВУ ВІД ОБВИНУВАЧЕННЯ.
Насправді це відмовились від обвинувачення не прокурори. Відмовилися ми. Кожен з українців.
Дуже печальний прецедент: нація пережила з Кернесом, записним бандитом і відкритим зрадником у найтяжчі для нас дні, колосальну ганьбу.
Надалі нас ще багато років зневажатимуть за Кернеса і за багатьох інших, будуть вважати безсловесним бидлом, котре можна безкарно грабувати і продавати закордонним центрам впливу - ми все одно не зможемо за себе постояти, ми все одно будемо знову голосувати за таких же, чи ще гірших, ми все одно не здатні будемо висунути зі своїх рядів кращих.
Довгий шлях.
===
Петро Олещук
Ситуація з міським головою Харкова така, в якій важко не зайнятися конспірологією.
Офіційна інформація про смерть Г. Кернеса з'явилася у той момент, коли мала з'явитися. Що я маю на увазі? Я маю на увазі те, що набуття Кернесом повноважень без "зайвої присяги" - це офіційне завершення виборчої кампанії у Харкові.
Тепер ВР має призначити нові вибори міського голови... Або може призначити. А може і не призначити. А може дуже довго розглядати це питання. Коротше кажучи, може не поспішати, і в.о. міського голови буде секретар міськради. У нас досить аналогічних випадків, коли міста жили без обраних міських голів роками.
Думаю, подібний розклад влаштовуватиме більшість політичних сил. Можливо, буде протестувати ОПЗЖ, у яких тепер може з'явитися бажання "взяти" одне з найважливіших міст. Розуміння цього факту примусить усі інші політичні сили не просувати питання виборів. Які вибори? Грошей немає, пандемія у розпалі... Потім проведемо. Колись.
===
Вадим Хомаха
Приховати смерть гепи не вдалося.
І що тепер буде робити собаков?
Бо гепа був "смотрящим" від сонцевських і собакова над Харковом.
===
Ігор Мосійчук
⚡️⚡️⚡️
Від ускладнень з короновірусом помер міський голова Харкова Генадій Кернес.
Це дуже цинічна історія, адже Генадій Адольфович впав в кому задовго до смерті та втратив дієздатність, і тим не меньше це не завадило його оточенню від його імені провести виборчу компанію, виграти її завівши своїх людей від Блока Кернеса в Харківську міську та обласну раду а самого його зробити міським головою, провести установчу сесію міськради, обрати секретаря який наразі виконує та буде виконувати обов’язки міського голови до дострокових виборів які тепер дуже, дуже довго не призначатиме парламент...
Ця історія про моральність та цинізм в українській політиці!
Як багаторічний політичний та ідеологічний опонент Генадія Кернеса, попри всі наші розбіжності та ідеологічні протиріччя мушу визнати, що покійний був сміливою та авторитетною, шанованою в Харкові людиною, господарником.
Висловлюю, щирі співчуття родині Генадія Кернеса!
Спаси Господи!
===
Igor Baryshev
Харьков.
Произошло то, о чём ещё задолго до сегодняшнего дня можно было быть уверенным, что вот-вот.
И это тот случай, когда остаётся единственный вопрос: а не случится ли так, что новый вместо ушедшего окажется... ну, если не хуже, то хотя бы плюс-минус таким же. Патриотом своего города как части скорее соседней, чем своей страны. Той, с которой у нас война, если кто забыл.
Просто насчёт того, чтобы лучше, думаю иллюзии есть вряд ли у кого.
===
Наталія Зубар
Лікарська таємниця і (у)мер Харкова.
Знаєте, чому Гепу перевезли в Шаріте?
Тому що про його стан в Харкові, в 17й лікарні не знав тільки лінивий. Тому що Харків - це велика деревня (не плутати з селом!) і знайома санітарка, лікар чи прибиральниця в великій лікарні знайдеться в БУДЬ-КОГО, хто тут живе з народження через одне рукостискання.
А в кожного 10го корінного харків'янина мого віку є знайомі в Ізраїлі, в яких .... див вище але вже про ізраїльську лікарню.
Ми б не тільки розповіді чули, а і бачили і фото і відео, в тому числі і за великі гроші зняті, з тих лікарень.
І найближчою до Харкова лікарня, де лікарська таємниця дотримується як святе, виявилася Шаріте. Лікарня, з якої вийшли 13 нобелістів.
І приватність, лікарська етика та рівень життя в країні пов'язані, як курка та яйце.
Я та наша організація вважаємо право на приватність священним і засадничим, до того ж визначним для ментального і правового кордону з рашей.

. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2711282.html.
Tags: конспирология, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments