Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Записки пасквілянта 2020.12.18

Записки пасквілянта
Як повідомило Національне антикорупційне бюро України в своєму телеграм-каналі, у ніч на 17 грудня 2020 року «…невідомі підпалили автівку детектива НАБУ у Львові. Приватний автомобіль («Шкода Октавіа» 2012 р.в.) суттєво пошкоджено. Не виключаємо, що це може бути пов’язано з професійною діяльністю нашого співробітника. За цим фактом слідчі Національної поліції внесли відомості до ЄРДР (ч.2 ст.347 КК України). НАБУ розраховує на оперативне та результативне розслідування злочину. Просимо свідків, які володіють інформацією щодо цих подій звертатися до Шевченківського відділу поліції ГУ НП у Львівській області».

Йдеться про автомобіль старшого детектива Четвертого підрозділу детективів з місцем розташування в м.Львів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Романа Петровича Догойди (автомобіль він придбав у липні 2020 року). Оскільки Догойда був старшим у групі детективів, яка розслідувала справу про «наплічники Авакова», маю припущення, що машину йому спалили або на замовлення Порошенка, або на замовлення посольства США в Україні. Бо ця справа була ініційована Петром Олексійовичем, який і доручив Ситнику затримати сина Авакова, а закрив цю справу тодішній керівник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Крістофер Сміт, обурений тим, що Ситник посмів переслідувати міністра внутрішніх справ України. Припущення, що машина Догойди була підпалена людьми Авакова, я категорично відкидаю, бо Арсен Борисович, як відомо, є високоморальною людиною й не здатний мститись – не даремно ж його так шанують у американському посольстві.

Тож якщо в Шевченківському відділі поліції ГУ НП у Львівській області хочу довідатись подробиці того, чим займався Догойда, завдяки чому виборов собі посаду старшого детектива у Львові, поближче до родини (дружина Догойди мешкає в Луцьку), і за що йому спалили автівку, то нехай звертаються до мене – я усе розповім.
Volodymyr Boiko
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2711550.html.
Tags: аваков, бойко, менты, порошенко, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments