Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ЙШОВ ДОЩ І ДВА СТУДЕНТИ, ОДИН В ЧОБОТЯХ, ІНШИЙ В УНІВЕРСИТЕТ

Що за нісенітниця? Здивується кожен, хто прочитає цей заголовок Як можна поєднувати непоєднуване за суттю. Але суворе життя демонструє можливість такого абсурду, І прикладом тому слугує наша доблесна поліція. Дивним чином головну свою функцію за будь-яких обставин триматися закону, викривати порушників і сприяти скривдженим, вона прилаштувалась виконувати так, що ніби шанується законність, а те, що забудовник всі законні заборони ігнорує, поліція, як три відомі мавпи не бачить, не чує, і нічого не каже. До прикладу, навмисне руйнування чужої власності, - руйнування підпорних стін, що 60 років утримували будинки від зсуву в Кирилівський яр по вул. Ромоданова (Пугачева), 19А і вул. Макарівській, 1, поліція не тільки не зупинила, а навпаки охороняла руйнівників «ІнтерГал буду», щоб їм ніхто не посмів заважати. Тож не зрозуміло, кого поліція визначає постраждалим,а кого порушником закону. До речі забудовник здійснив свої ганебні дії 13 березня 2020 року в 59 річницю Куренівської трагедії в безпосередній близькості від місця цих подій. Демонстративне ігнорування «Інтергалбудом» заборон на продовження будівельних робіт не тільки посилилось, а буйно розквітло і не припиняється ні вдень, ні вночі після оголошення результатів місцевих виборів по Києву. Цілодобово кипить робота по знищенню пагорба, дотичного до будинку по Макарівській, 1. Щоб ігнорувати всі перешкоди «Інтергалбуд» відродив традиції використання тітушні. Вже з останніх чисел листопада великогабаритними самоскидами цілодобово вивозяться з пагорба земля, залишки дренажної системи і ще невідомо що, бо багато самоскидів вкриті брезентом. А ми добре знаємо, що саме на цих пагорбах Вікентій Хвойка досліджував Трипільську культуру.
Та повернемося до питання припинення свавілля забудовника. Є ж в нас крім поліції КМДА, мер міста. Вони ж дієздатні? Дзуськи! Як проголосив російський революційний поет В.В.Маяковский «Партия, Ленин – близнецы, братья. Кто более матери-истории ценен?...» Так і КМДА з мером і забудовники.
Не можна не пригадати вже далекий 2004 рік напередодні Померанчевої революції. При виїзді потягом з Києва можна було під одним із шляхопроводів побачити зловісний напис, виведений величезними літерами: ВСЕ БУДЕТ ДОНБАСС.
Так може він вже в Києві?

В тему:
Люди демонтували незаконний будівельний паркан в історичному ареалі
Пасивність містян убиває місто, реанімуй свідомість!
13 березня 1961 року. Київ. Щоб не повторювалося ніколи!
Нікого нічого ніколи не вчить
Трамвайный маршрут по «Киевской Швейцарии»

Л. Талалай

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2711980.html.
Tags: беспредел, київ, кличко, куреневская трагедия, менты, прдоны, рейдеры, реп'яхів яр
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments