Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А чим Ви зайняті о 2:34 ночі?

ГО "Стоп Свавіллю"
15 грудня о 10:30 ·
А чим Ви зайняті о 2:34 ночі?
Ми, як і мільйони українців - спимо. Але представники «Інтергал-Буду», вже традиційно роблять свої справи під покровом ночі. На повідомлення у месенджер ми чесно відповіли з самого ранку, то ж набрались поп-корну і вмостившись у екрана монітора чекаємо на відповідь від «Почесного забудовника-шахрая».
Дискусія, так дискусія!
Нижче повний текст нашої відповіді на запит:
Шановні адміністратори фейсбук групи компанії Інтергал-Буд
Наша громадська організація завжди об‘єктивно збирає інформацію із відкритих джерел, державних реєстрів та офіційних звернень до компетентних органів. За результатами зібраної інформації ми опрацьовуємо, аналізуємо та оприлюднюємо кінцевий результат апелюючи наявними фактами.
Ми не один рік боремось із будівельними шахраями, та недобросовісними забудовниками - рейтинг яких "Інтергал-Буд", нажаль, очолює.
Ваше звання «Почесний забудовник-шахрай», неодноразово закріплений переліком об’єктів будівництва, які грубо порушують містобудівне та земельне законодавство. До Вашого відома, це список саме таких об’єктів :
1. ЖК "City hub"
2. ЖК "Академ квартал"
3. ЖК "Нивки парк"
4. ЖК "Паркові озера"
5. ЖК "Голосіївський
6. Окремої уваги заслуговує ТЦ на Олени Пчілки, що наразі будується взагалі самочинно, тобто без відповідних дозвільних документів.
Ну і об‘єкти, стосовно яких Ви і звернулись до нас, будівництво по вул. Макарівській та Жмаченко.
Якщо ви вважаєте, що ваші об‘єкти будуються відповідно до чинного законодавства, а ми оприлюднюємо інформацію, яка не відповідає дійсності - запрошуємо представників вашої компанії до відкритої дискусії, на яку ми вас, доречі, не одноразово викликали, в колі незалежних фахівців сфери містобудування, юристів та преси. Там ви зможете надати свої доводи стосовно законності об‘єктів, а ми свої - з приводу їх незаконності. З нетерпінням чекаємо на вашу відповідь. Будемо вдячні, якщо надалі Ви будете писати нам листи у робочий час, а не о 2:34 ночі. З повагою, голова ГО «Стоп Свавіллю», Сергій Северин=====
15 грудня о 18:32 ·
І знову ті самі граблі!
Продовжуючи злочинно-корупційну діяльність посадовці ДАБІ нехтуючи вимогами процесуального кодексу, продовжують зливати чергову судову справу по одному з об’єктів «Інтергал-Буд».
На цей раз це стосується судової справи № 640/9124/20 предметом позову у якій є скасування приписів, виданих Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції міста Києва, як територіальним підрозділом ДАБІ, Національній академії внутрішніх справ на об’єкті будівництва на вул. Кудряшова, 8-10 у місті Києві. (ТОВ «Будівельна компанія «Інтергал-Буд» на цьому об’єкті виступає генеральним підрядником).
Що стосується даної судової справи то ДАБІ з відомих усім мотивів взагалі не подало до суду першої інстанції відзиву на позовну заяву. Це надало змогу Окружному адміністративному суду міста Києва на підставі документів, поданих лише позивачем – Національною академією внутрішніх справ, винести 04.11.2020 рішення про задоволення позову та скасувати припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм державних стандартів і правил та припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт.
Не змінюючи своє відношення до справи ДАБІ подаючи апеляційну скаргу чомусь «забуває» сплатити судовий збір. Це дало підставу для Шостого апеляційного адміністративного суду 11.12.2020 винести ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху.
В даному випадку більше всього викликає нахабність посадових осіб ДАБІ які знаючи, що зазначена судова справа є предметом розгляду Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю, продовжують свою злочинну бездіяльність.
Сподіваємось на об’єктивне розслідування даного факту ТСК Верховної Ради України.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2713086.html.
Tags: беспредел, київ, кличко, менты, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments