Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Клюев был осведомлен о планах Путина

Oleksii Stepura поширив спогад.
Лишним доказательствам того, что Клюев был осведомлен о планах Путина, послужило его интервью немецкому телеканалу ARD и газете «Берлинер Цайтунг» от 18 декабря 2013 года.
“Политики, которые не готовы к компромиссу, не думают о будущем Украины. Если продолжать обвинять друг друга, это путь к развалу страны даже не на две, а на три части. И такие сценарии в нашей стране, к сожалению, возможны”, – предупредил тогда Секретарь СНБО Украины.
О каких трех частях говорил тогда Клюев? Собственно Украина, неподконтрольный Донбасс и аннексированный Крым, подумает читатель? Так, как оно произошло на самом деле? Увы, и нет. Ибо в результате такого развития событий сам Секретарь СНБО оказался в изгнании.
Клюев запустил протесты в Украине: после избиения студентов в ночь на 30 ноября и последующих провокаций 1 декабря 2013 года на Банковой. Очевидно, что на то время он рассчитывал на совершенно иной, благоприятный для себя финал.
Тремя частями, на которые должна была на самом деле развалиться Украина, были: отданный легально России Крым, временно неподконтрольный Запад страны и, собственно, сама Украина. В которой Клюев оставался бы главой Администрации легитимного президента, а его сообщник Медведчук – стал премьер-министром.
=====
19.12.2013
Андрій Клюєв: Політичні проблеми України можна вирішити лише шляхом переговорів

Політичні проблеми України можна вирішити тільки через компроміс - шляхом переговорів. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв в інтерв'ю кореспондентам телеканалу ARD та газети «Берлінер Цайтунг» (Німеччина).

Те, що відбулося на майдані у ніч на 30-е листопада Андрій Клюєв назвав великою трагедією. «Те, що постраждали невинні люди, це горе. Це дуже погано. Я вважаю, те, що сталося, було найчистішої води провокацією», - сказав Секретар РНБО України.

«Будь-яку таку проблему можна вирішити тільки мирним шляхом. Якщо якась із сил намагається диктувати свої умови, це шлях в нікуди», - сказав Андрій Клюєв.

«Політики, які не готові до компромісу, не думають про майбутнє України. Якщо продовжувати звинувачувати один одного, це шлях до розвалу країни навіть не на дві, а на три частини. І такі сценарії в нашій країні, на жаль, можливі», - сказав Секретар РНБО України.

Він також заявив, що з 10-го грудня вже велися певні консультації з представниками опозиції. «Фактично ми домовилися про те, що половину проблем можна було врегулювати у переговорному процесі. Якщо ви звернули увагу, вже наступного дня розпочав роботу круглий стіл. Мені Президент України доручив організаційні питання щодо його проведення. Я безпосередньо вів переговори з представниками опозиції про те, хто і в якому форматі братиме участь у його засіданні», - сказав Секретар РНБО України.

Андрій Клюєв також зазначив, що на самому круглому столі дуже складно відразу досягти компромісу. «Спочатку потрібно щоб відбувся перший раунд. Потім створюються робочі групи перемовників, які обговорюють питання, що назріли між сторонами. Після чого можуть відбутися друге і третє засідання круглого столу. І тоді можливо досягти офіційних домовленостей», - сказав Секретар РНБО.

«Треба віддати належне і президентам України, в першу чергу, Леоніду Кравчуку, який ініціював цей процес. Ми все-таки відкрили круглий стіл. Тоді представники опозиції не прийшли. У той день було досить багато емоцій. Але наступного дня ми почали зустрічатися і здійснювати кроки до повноцінних переговорів. І я вважаю великим досягненням, що у п'ятницю відбувся відкритий круглий стіл за участю Президента України Віктора Януковича, представників опозиції та громадських організацій, які представлені на майдані. І найголовніше - розпочався переговорний процес», - сказав Андрій Клюєв.

Він також додав : «Українці - добра , нормальна і порядна нація. Люди у нас не агресивні. Нам потрібно зробити так, щоб і далі мир і доброта панували у наших будинках і нашій країні».

Говорячи про напад на правоохоронців на вулиці Банковій з використанням грейдера, Андрій Клюєв сказав: «Деякі провокації виглядають не тільки дивно, але й страшно. Тому явних провокаторів, які організовували ці напади, треба обов'язково виявити. І з ними потрібно дуже серйозно розібратися. Але ті мирні маніфестанти, які випадково потрапили до рук правоохоронців, природно, вони не повинні постраждати. І Президент України висловив думку, що якщо дозволяє чинне законодавство, то люди, які мирно протестували, повинні бути відпущені на волю».

«Я вважаю, що треба ухвалити спеціальний закон про амністію. І думаю, що Верховна Рада України його ухвалить. Усі учасники мирних акцій протесту повинні бути звільнені» , - зазначив Секретар РНБО.

«Те, що люди вийшли на майдан, свідчить про їх обурення. І вони мають на це право. Якщо люди обурюються, значить, для цього є передумови. Маніфестації та акції протесту, не тільки в Україні, але і у будь-якій країні, - це наслідок. А обов'язок будь-якої влади - усунути причини», - сказав Андрій Клюєв.

http://web.archive.org/web/20131222014003/https://www.rnbo.gov.ua/news/1570.html


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2715816.html.
Tags: история, конспирология, майдан, медведчук, прдоны, рассея, україна, х%№ло, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments