Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

У вас вже виникає когнітивний дисонанс?

Diana Makarova
АПД
Після швидкої реакції Начальника Головного управління Національної поліції в Київській області
полковника поліції Андрій Нєбитов відділок @Бородянка поліція прибрав свій провокативний пост віншування української міліції та ностальгію за "особливою епохою". Мені жаль, що разом з цим Поліція Бородянки прибрала і можливість їх тегання.
Я обіцяю завтра дати пост з екскурсом в історію як української міліції, так і української поліції. І сподіваюсь, що колись ми будемо все ж мати нашу справжню поліцію України. підгрунтя для цього є. Воно скріплене і зацементоване кров'ю, яку пролили військовослужбовці підрозділів МВС на нашій війні.
===========================================
Сьогодні дивний день - День Радянської Української Міліції. Я б навіть уточнила - день російської-української міліції. І в цей день традиційно п'є й гуляє українська реформована поліція.
У вас вже виникає когнітивний дисонанс? У мене теж.
Чому гуляє й п'є українська поліція, якщо її день в нашій країні відмічається 4 серпня, за наказом президента Порошенка від 2015-го року? https://www.pravda.com.ua/news/2015/12/10/7092024/
А ось чому...
... ми стояли за столом. Стіл було накрито фуршетно, по-багатому, ми були волонтерами, запрошеними до чинів МВС на день бригади. Бригада воювала на фронті, ми точно знаємо, що Національна гвардія встигла повоювати на нашій війні, і навіть воює зараз. На цей день бригади було запрошено також багато чинів зі співдружніх поліцейських, міністерських, конвойних та пенітенціарних (навіть!) закладів.
Звучали тости, і з кожним тостом наші очі ставали все круглішими. Бо в розпал війни з Росією, навіть не згадавши загиблих на війні нацгвардійців, поліцейських - високі поліцейські та нацгвардійські чини пили:
- за міліцію, "рождьонную рєволюцієй"
- за всих міліціонерів, загиблих на полях та в лісах УРСР (sic!)
- за НКВС (!!!)
Тост за НКВС нас доконав, серед нас були майданівці, ми поставили свої бокали й вийшли з того збіговиська, плюнувши через плече.
Але тоді ми зрозуміли, що як ти цю яхту не переназивай, як не поліруй, як не фарбуй - а вона була й лишиться тією ж радянською міліцією, "рождьонную, сцуко, революцією"
Бо з малого починається велике. Бо доки у кулуарах МВС п'ють за НКВС - Беркут, злочинствуючий на Майдані, лишається живим, він серед нас.
Доки реформована поліція України ностальгує за радянськими часами - вона лишається тією ж радянською мусорщиною, від якої ми наче йшли, йшли, і до неї ж прийшли.
Нашу міліцію радянького пошибу реформували.
Перефарбували.
Переназвали.
Провели через фронти.
Поховали й відспівали безліч загиблих і серед батальйонів МВС, і серед підрозділів НГУ, і це були достойні герої...
... але десь на високому рівні, та навіть не надто високому, усе лишається тим же. Ось чому п'ють і гуляють сьогодні реформовані українські поліцейські, більшість яких лишається насправді тими ж радянськими ментами, рождьонними рєволюцієй.
Чи дійсно більшість?
Не знаю. Не підраховувала. Але точно знаю, що когнітивний дисонанс радянького (російського!) Дня Міліції, який все ж продовжують відмічати в розпал війни з Росією українські поліцейські - цей когнітивний дисонанс якось треба було вирішити.
Вирішили.
Не вигадали нічого кращого, як "Наказом №1325 від 20.12.2016 Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було встановлено День вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС України та Національної поліції України"
https://www.facebook.com/groups/407850059548840/permalink/1314028092264361
Наче і нашим, і вашим. І скільки там лишилось тих ветеранів, і ось нехай вони відмічають свій день міліції, і бачте, як красиво вийшло - і богу свічка, і чорту кочерга...
... а тепер дивіться, що виходить з такого компромісу.
Скрін привітання поліції Бородянки - УКРАЇНСЬКОЇ поліції!
Під час війни з Росією.
На тридцятому році Незалежності України - незалежності в тому числі і від совка, від радянщини, від російського сліду в історії нашої країни, поліція Бородянки вітає товаришів офіцерів з Днем Радянської та Російської міліції.
https://www.facebook.com/permalink.php...
Агов, шановні бородянські поліцейські!
Бородянка Поліція
Поясніть, як таке привітання взагалі могло зародитись в реформованій українській поліції? І що ви мали на увазі, говорячи про особливу епоху, коли діяла українська міліція? Для вас дійсно епоха Радянського Союзу лишилась епохою мрій? Для вас звертання "Товариші офіцери" лишається і сьогодні повсякденним?
Чи, може, вашу сторінку зламали? То скажіть нам, ми допоможемо вам звернутись до Кіберполіції.
А може, вас захопили й тримають в заручниках, шановні бородянські поліцейські? То підморгніть чи подайте ще якийсь знак, ми викличемо поліцію 🙂 - ну, або звернемось до ваших товаришів по зброї, вони прийдуть і допоможуть.
Більш того - якщо вас хтось змусив написати таке привітання - ви лише маякніть, ми звернемось до фронтових товаришів з підрозділів МВС. Вони повернуться з фронтової ротації і захистять вас, шановні бородянські поліцейські!
Просимо допомоги для Бородянка Поліція у:
Арсен Аваков
Антон Геращенко
Андрей Крищенко
Андрій Нєбитов
Артем Шевченко
Національна поліція України
Поліція Київської області
Олексій Білошицький
Наголошую, що досі Бородянська поліція складала враження цілком адекватного, сучасного та дійсно реформованого поліцейського підрозділу. Можливо, сьогодні просто було занадто багато відсвятковано, можливо, навіть без закуски, тому і виліз цей совок.
Прошу розповсюдити цю листівку з Бородянки.
Хоча б заради пам'яті тих героїв нашого фронта з батальйонів МВС та НГУ - які загинули у війні проти російської окупації. Які поклали свої життя в тому числі і за незалежність нашої країни від Росії та совка. Попранням їх пам'яті виглядає ця ваша листівка, шановна Бородянка Поліція
Прошу репост
І прошу також від себе привітати поліцію Бородянки з її радянським та її російським святом саме тут
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=842540849904727&id=100024464596166
=================


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2716320.html.
Tags: аваков, ато, леді діана, менты, подонки, порошенко, прдоны, рассея, україна
Subscribe

 • Олег Ельцов · Плановая агония

  Злобное НАТО обступает РФ со всех сторон вопреки провозглашенным целям Спецоперации. Про разрыв газовых связей с Европой Кремль ничего не объявлял в…

 • Serhiy Dibrov · Трішечки філософії.

  Готуюся до судового засідання по суті мого позову до МОЗ. Нагадаю: я попросив надати мені копії договорів про закупівлі виробів для профілактики…

 • І це під Києвом

  Vitaliy Rudenky В Чабанах (Київщина) є такий дивний мер Олександр Киризлієв. Судимий. Колись працював з документами в МВС в ДП "Розвиток". Потім його…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment